Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (988. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 986987988989990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hardtouch

Kore originden aldım bende akalım downloada başladım akşama oynamaya hazır olur sanırım. 77 liraya falan geldi oyun süper fiyat

Nasil aldiniz hocam anlatabilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shegorath S kullanıcısına yanıt
    Bugünlerde server sıkıntısı yaşanıyor normalde istediğiniz haritaya girebiliyorsunuz oyuncu oluyor

• ownerplus kullanıcısına yanıt
    Redshift kullanıcısına yanıt
    Arkadaş yazmadan ben anlatayım:

1-) Origin'de kredi kartı/fatura ayarları var, buradan oyunu satın alacağınız kredi/banka kartını ekleyin.
    2-) Unlimited Free VPN - Hola'yı internet tarayıcınıza kurun.
    3-) origin.com sayfasını açın ve bu eklentiden lokasyon olarak Güney Kore'yi seçin. Sizi origin'in Güney Kore sayfasına yönlendirecek, eğer dil değişirse en altta İngilizce'yi seçebilirsiniz.
    4-) Sonrasında Battlefield 1 sayfasına gidin ve oyunu satın alın, kore para birimini gördüğünüze emin olun, şuan için 78 TL'ye tekabül edecek. Kredi kartınızı da önceden eklediğiniz için satın alma işlemi hemen gerçekleşecek. (Kredi kartının arka yüzündeki son 3 hanesini isteyebilir tekrar)

Ben tüm bu işlem boyunca VPN'i açık tuttum, satın alacağım sırada kapattığımda hata verdi hep.
  • o zaman deniyorum şimdi... hotukdeals'da da deneyen var çok ve başarılı olmuşlar..
  • Evet SONUNDA UCUZA aldım bende ₩26,400 = 77TL bundan iyisi olamaz, güney kore bu arada ve zaten ucuz üstüne birde kış indirimi girince daha ucuz olmuş.
    Hola VPN kullanmadım çünkü çalışmadı ve çok kötü. HotUKDeals'ın yazdığı VyprVPN'i kullandım bu daha güvenli, hızlı ve kullanışlı. Tavsiye ederim.

Ben web sitesinden alamadım bir türlü çünkü login etmedi beni VPN açıkken, sanırım 2-step verification'la alakalı durum çünkü VPN kapalıyken login olabiliyorum sonra açıyorum siteyi VPN'li ama koreye dönmüyor bu seferde. Nasıl mı aldım?

Payment bilgileri önceden kayıtlı olsun hesabınıza.

1) VPN kapalıyken Origin uygulamasını açıp login oluyoruz.
    2) Origin uygulamasını kapatıyoruz.
    3) VPN'i açıp, Origin'i tekrar açıyoruz.
    4) BF1 satın al sayfasında fiyatın değiştiniğini farkedin.
    5) Satın al diyin, next next işte kredi kartını seçip falan klasik.
    6) Satın almış olacaksınız, download'ı açıp pauselayın ve Origin'i kapatın.
    7) Ardından VPN'i kapatın ve mail adresinize girip faturayı kontrol edin.

Ardından Origin'i aç indir ve bitti.

Dil worldwide İngilizce var ve ayrıca ban olayı yok (bu direkt BF4 zamanında origin meksikadan aldığım gibi oldu), multi sorunu yok.
    Rus Origin ama sanırım sadece russian ve polish diller var, Rusya'dan almayın yani zaten ucuz değil bunun kadar.

Premium ile birlitke 240TL ediyor ama ben almadım, premiumu daha sonra alacağım.

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 30 Aralık 2016; 18:30:7 >

• BF1 oynamak için bir sürü adam ekledi bir tanesi msj dan cvp yazmıyor.
    Birlikte ts ile oynamak isteyen varsa origin id : desikator
  • Birlikte oynamak için ekleyebilirsiniz => rodimood26

Şimdiye kadar solo oynadım. 52 levelim , taarruz ve gözcüde iddaalıyım.
  • Arkadaşlar Battlefield 1 de nasıl amblem yapacağım yahu? Yardımcı olurmusunuz??
  • Gün geçmiyor ki Battlefield 1 de yeni bir hileci karşımıza çıkmasın.Bu sefer ki kişi oyuna "0" level ile başlayıp aragon ormanında 450-3 kıll yaparak bir elde 34 levele ulaşan "LordBartjeh" isimli oyuncu.Aimbot,wallhack,duvarın içinden vurma,havada uçma ne ararsan açarak oyun oynadığını sanan birisi daha ne yazık ki.Lütfen temiz bir oyun için mesajımı okuyanlar kullanıcı adını değiştirmeden reportlasınlar.Oyunda hile aşırı derecede çoğaldı malesef ve hemen hemen her gün bir adet hileciye denk geliyor olmanın o anki tüm maçı tamamen katletmenin nasıl bir şey olduğunu hileciye karşı oynarken anlayacaksınız.Hele ki operasyon modunda yine buna benzer bir hileciye denk gelindi ki o an ki düşüncelerimi buradan yazabilmem mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 31 Aralık 2016; 4:58:39 >
  • Kesik avcı tüfeği kaldırıldı mı oyundan?

Taaruz sınıfında olması gerekiyor bakıyorum göremiyorum bilgisi olan var mı?

• Birlikte oynamak isteyen ekleyebilir id: GK7G
  • https://www.battlefield.com/companion Bu siteden hesabina giris yaparak amblemini olusturabilirsin.
    Telefondan googleplayden battlefield companion indirip istersen telefondan da yapabilirsin amblemini

• beyler şimdi light tank'ta siz top atma özelliğini mi kullanıp bu kadar kill kasıyorsunuz yoksa mermi atan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

beyler şimdi light tank'ta siz top atma özelliğini mi kullanıp bu kadar kill kasıyorsunuz yoksa mermi atan mı?

ne atıyorlar bilmiyorum ama gördüğüm yerde ayar olup peşine düşüyorum :) sonuç 1-5 :)
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Hocam light tank ile şu an 4858 öldürmem mevcut ve oyunda en etkin şekilde kullandığım araçtır.Bana göre mobilitesi nedeniyle oyundaki en etkili araç :)Tek başına oynadığım için hem düşman tespiti yapmak hem konum almak hemde etrafta saklanmış sniperlerın k-mermilerıyle uğraşıyorum :D Sesli iletişimle oynayabildiğim bir manga olsaydı bu kill sayısını ikiye katlamam çok zor olmazdı çünkü gelen bazukanın yönünden taarruzcuyu tespit etmek zor olmuyor ama dağın tepesine saklanmış bir sniperin k-mermisini görsemde saklandığı yere tankla çıkmak zaman kaybı oluyor.Light tank tek kullanılan bir araç olsada öyle dağa taşa çıkıp oyuncuları taramak yerine bayrak kapmak için gerekirse tankı patlatma pahasına oyuncuların içerisine dalıp taarruz ve destekçileri bazuka ve limpet/havan araçlarıyla anti tank tehdidi oluşturdukları için öncelikli olarak temizlemeye çalışıyorum.Takımda az bir şey iyi olursa geriye kalanı halledebiliyor.

Kullandığım light tank ise hafif howitzer olan ilk silahı hmg diğeri ise 4 adet top olan versiyonu bu tankta 3.özellik olarak acil tamir bulunurken bomberlerdan korunmak ve tamir için zaman yaratmak amaçlı duman perdesi özelliğini kullanıyorum.Oyunun başından beri bu versiyonunu kullanıyorum diğerlerini hiç kullanmadım.Hafif howitzer hem piyadeye hemde tanklara karşı etkili olarak kullanılabiliyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: syetmez

quote:

Orijinalden alıntı: syetmez

benim açılan silahlarım geri kapanmış levellerim başa dönmüş 10. levelele geçmiştim üç ayrı bölümde hepsi gitmiş böyle bir şey yaşayan var mı

kendiliğinden düzeldi tekrar 2 saat sonra

leveller 10 dan sonra hiç artmıyor herkesin böyle mi
  • Bf1 ve fifa 17 li origin hesabımı satıyorum. Herşeyiyle teslim edilecektir. Referans listem var. İkisini almaya düşünenlere bir oyun fiyatına satacağım

• Merhaba arkadaşlar battlefield serisine bu oyunla başladım ve 55 levele kadar ulaştım ama bazı sorularım var.

1) 10. seviye pilot olmama rağmen (1326 kill var)10. seviye pilot silahı hala kilitli gözüküyor açamıyorum.
    2) Battlefield companion diye bir uygulama varmış indirdim detaylı istatistiklere falan baktım. 4 farklı isimle taarruz uçağı var. Bu taarruz uçaklarının isimleri neye göre değişiyor orduya göre mi skine göre mi?
    3) Yine aynı uygulamada yetenek puanı var. Benim puanım 356.92 arkadaşlarınla falan karşılaştırabiliyorsun bu puanı uygulamada. Bunu genel düzeyde nasıl karşılaştıracağız en iyi puan kaç mesela? ortalama kaç?
    4) Gözcü sınıfında v tuşuna basınca bir mesafe ayarlıyor 75m,300m falan bu ne işe yarıyor dürbün mesafesi mi? 10. seviye gözcüyüm ama bu ayarı geçen gün farkettim REZALET
    5) Vsync ayarını kapattığımda ana menüdeki geçişlerde bile yırtılma oluyor. Bu kadar çok olması normal mi? başka bir sebepten kaynaklanıyor olamaz mı?

Sorularım bunlar. Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

• Ömrümün 5 yılı oynasana.com ve xfire da call of duty 2 mp oynamakla geçti. Sadece oyun oynamadım, içlerinde hala görüştüğüm pek çok dost edindim. Bu oyunun mekaniğini, haritalarının kalitesini, ortamının güzelliğini başka hiçbir oyunda bulamadım. Oyunda isim olmuş, dönemin popüler turnuva klanların da oynamış biriydim. Bunu fps ye yeterince hakim olduğumu belirtmek için söylüyorum. Daha sonra yaşımız büyüdü, askerlik, iş güç derken aynı zaman da oyunun da ömrünün bitmesiyle her şey noktalandı.

Sonrasında eski günlere geri dönelim diye bir çok deneme yaptım. Cod serilerini saymıyorum bence hepsi tamamen facia olmakla birlikte;

Battlefield bad comapany 2, battlefield 3 ve şimdi de battlefield 1 i online oynuyorum.

Ama yok arkadaş gerçekten oyunlar inanılmaz ruhsuz. gta haritası gibi map neden yapılır aklım almıyor. e bu kadar büyük map yapınca 18-24 kişi ile de oynanmaz diyerek 32-64 oyuncu slotu olan serverlar açıyorlar. Bu nedir be kardeşim. Ne taktik yapabiliyorsun ne strateji. Yıllardır kör kurşuna ölmekten ciğerim soldu. Her yeni çıkan oyunu bir ümitle satın alıyorum ama hep hüsran hep hüsran... Sırtını dayayıp bu taraf güvenli diyebileceğin çok az alan var. Kimin nereden saldıracağı belli değil. Ayrıca silah geliştirmek de saçmalığın daniskası. Ver sen silahı isteyen istediğini alsın. Neyse buraya çok girmiyorum. Herşeyi geçtim ya biz hergün aynı serverlara giren insanlardık. Birini görünce yolda samimi arkadaşımızla karşılaşmış gibi hisseder, hal hatır sorar, muhabbet ederdik. Şimdiki online mantığı; server'a gir, adam öldür, yapamıyorsan pus, onu da beceremiyorsan trollük yap. Bu ne be kardeşim. Bu mu yani insanların online dan anladığı? Ne taktik , ne strateji, ne muhabbet ne de bir arkadaş ortamı var. Trollük yapacaksan onun bile bir kalite seviyesi var. Zamanında buzocan vardı oynasana da. Kapı önlerin de bekler milletin dışarı çıkmasını engellerdi. Ama eğlenirdi herkes. Kimse de pek ses etmezdi. Neyse çok dolu olduğum için çok şeyden bahsedip konuyu dağıtmaya başladım gene. m.ö var olmuş bir dinazormuş gibi yorumladım belki ama bunlar aslında o kadar eski yıllarda kalmış tadlar değillerdi ama tekrarı çok zormuş gibi görünüyor.

Adam gibi bi oyun yapamadınız. Allah belanızı versin infinite, activision, ea, dice...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xallez -- 31 Aralık 2016; 21:36:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Xallez

Ömrümün 5 yılı oynasana.com ve xfire da call of duty 2 mp oynamakla geçti. Sadece oyun oynamadım, içlerinde hala görüştüğüm pek çok dost edindim. Bu oyunun mekaniğini, haritalarının kalitesini, ortamının güzelliğini başka hiçbir oyunda bulamadım. Oyunda isim olmuş, dönemin popüler turnuva klanların da oynamış biriydim. Bunu fps ye yeterince hakim olduğumu belirtmek için söylüyorum. Daha sonra yaşımız büyüdü, askerlik, iş güç derken aynı zaman da oyunun da ömrünün bitmesiyle her şey noktalandı.

Sonrasında eski günlere geri dönelim diye bir çok deneme yaptım. Cod serilerini saymıyorum bence hepsi tamamen facia olmakla birlikte;

Battlefield bad comapany 2, battlefield 3 ve şimdi de battlefield 1 i online oynuyorum.

Ama yok arkadaş gerçekten oyunlar inanılmaz ruhsuz. gta haritası gibi map neden yapılır aklım almıyor. e bu kadar büyük map yapınca 18-24 kişi ile de oynanmaz diyerek 32-64 oyuncu slotu olan serverlar açıyorlar. Bu nedir be kardeşim. Ne taktik yapabiliyorsun ne strateji. Yıllardır kör kurşuna ölmekten ciğerim soldu. Her yeni çıkan oyunu bir ümitle satın alıyorum ama hep hüsran hep hüsran... Sırtını dayayıp bu taraf güvenli diyebileceğin çok az alan var. Kimin nereden saldıracağı belli değil. Ayrıca silah geliştirmek de saçmalığın daniskası. Ver sen silahı isteyen istediğini alsın. Neyse buraya çok girmiyorum. Herşeyi geçtim ya biz hergün aynı serverlara giren insanlardık. Birini görünce yolda samimi arkadaşımızla karşılaşmış gibi hisseder, hal hatır sorar, muhabbet ederdik. Şimdiki online mantığı; server'a gir, adam öldür, yapamıyorsan pus, onu da beceremiyorsan trollük yap. Bu ne be kardeşim. Bu mu yani insanların online dan anladığı? Ne taktik , ne strateji, ne muhabbet ne de bir arkadaş ortamı var. Trollük yapacaksan onun bile bir kalite seviyesi var. Zamanında buzocan vardı oynasana da. Kapı önlerin de bekler milletin dışarı çıkmasını engellerdi. Ama eğlenirdi herkes. Kimse de pek ses etmezdi. Neyse çok dolu olduğum için çok şeyden bahsedip konuyu dağıtmaya başladım gene. m.ö var olmuş bir dinazormuş gibi yorumladım belki ama bunlar aslında o kadar eski yıllarda kalmış tadlar değillerdi ama tekrarı çok zormuş gibi görünüyor.

Adam gibi bi oyun yapamadınız. Allah belanızı versin infinite, activision, ea, dice...

Hocam sen hiç dikkat etmeden oynuyorsun heeralde ,benim ölmem 12 yi geçmez nerdeyse her haritada ama kill olarak 30 ları geçer çünkü dikkatli oynuyorum kör kurşuna gitmemek için .

• 
Sayfa: önceki 986987988989990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.