Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (984. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
710.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 982983984985986
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huot automatic hafif mi madsen LMG hafif mi
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt
    dun yada bugun operation oynarken boost xp acikti. 102.000 xp aldim, genelde zaten ya lider yada ilk 3 iyi puan geliyor ama yine de cok fazla ya bu nedir. Level derdim yok oyle 100 olma cabamda yok ama fazlaymis gorducke ne zaman acaba 100 olacak diye insan dusunuyor haliyle. Cok zorlasti xp almak nasil olacak bilmiyorum yine ayni hizda oynuyoruz bakalim artik.
  • Redshift kullanıcısına yanıt
    Huot hic sevmedim, quake teki uzayvari silahlara benziyor :). supportta favorim bar 1918 storm. bide dough boy skini varsa altin kaplama tadindan yenmiyor :)

bu arada madesn ve huot ikisi de low weight. hafiflerden yani.
  • Aynen öyle level yada puanlar oynadıkça bir şekilde geliyor önemli olan oyunda iken iyi vakit geçirmek yoksa diğer türlü puana veya istatistiğe oynamak oyundan alınan zevki büyük ölçüde giderir.Battlefield 1 de daha önceki oyunlarda olan silah özelleştirmesi kısıtlı olduğundan levelin yada kullanılan ekipmanın fazla bir önemi kalmıyor yeri geliyor 1 level adam hs atıyor yeri geliyor 99 level oyuncu son sırada oyunu bitiriyor gerçi takım iyi olmayınca yani bayrak kapmaya uğraşmayınca yada hekimler görevini yapmayınca tek başına fazla bir şey yapamıyorsun haliylede iş yine puan almak için kill almaktan geçiyor.

• Bu oyunu Bf4'ten daha başarılı buluyor musunuz ? En uygun nerden alabiliriz ?
  • Suan en uyguna bf1 i nerden alabiliriz? Pc icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • desertsnow kullanıcısına yanıt
    biraz zevk meselesi tabi ama ben bu oyundan sonra bf4 oynamayi falan biraktim daha bir gun acmadim acikcasi. Bu oyunda vurus hissi, sesler ve grafikler oynanis falan cok daha fazla cezbediyor beni. Tabi eksikler, hatalar yok mu? fazlasiyla var yine de bf serisi oynamayi seviyorsan pisman olacagini sanmam. Sadece belki ilk zamanlar alisma evresinde zorlanirsin.

suan en uygun durma play ve droyundadir yine oyle tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burcoker -- 28 Aralık 2016; 16:7:57 >
  • Geri dönüşünüz için teşekkür ederim.

• 16 gb ram kullananlar oyundaki ram kullanımını yazabilirler mi? Bazı haritalardaki fps droplar canımı sıkmaya başladı. Ekstra 4gb veya 8gb ram eklersem işlemciye binen yükü azaltabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meetal01

Suan en uyguna bf1 i nerden alabiliriz? Pc icin

Droyun

• Kore Origin'de 77 Lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayva -- 28 Aralık 2016; 17:24:19 >
  • Beyler oyunu güney kore vpn ile alsam banlanırmıyım?
  • burak1276 kullanıcısına yanıt
    İşlemcim İ5 6500, ekran kartımız aynı. Ram kullanımı 6.5 gb 'ı geçmedi. Belki Dual Chanel olduğu içindir tam bilmiyorum.
  • burak1276 kullanıcısına yanıt
    ben 2k ultra oynuyorum 8gb yetmedi acikcasi betadan sonra 16gb ddr3 e gectim. ortalam 10-12gb ram kullaniyor bazen biraz testini yapmistim sonra ellemedim hic suan bir sorun yok. Eger 1080p oynuyorsaniz 8gb ram yetecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Gençler merhaba. Bir şey merak ediyorum , Benim monitör 144hz ama ekran kartı boşuna ısınmasın diye masa üstü 100hz'de kullanıyorum. Oyun içi ayar 144hz 'de . Oyuna girdiğimde otomatik 144hz oluyor mu bilen var mı ?

hz ile çalışmayan ekran kartına yük binmez bi kere bunu öğren. ikincisi 144 den sonra 100 hz masaüstünde çamur gibi. 144 daha akıcı.

• perhanpayidar kullanıcısına yanıt
    Slm bende de aynı işlemci var stok fani mi gtx1050ti gamıng x 4gb modeli var işlemci kullanımı 100% oluyor arası ufak tefek takılma oluyor ram 8gb oyun hdd kurulu işlemci sıcaklığı 52 geçmiyor şimdilik enran kartıda 63 dereceyi sizde durum nasıl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stok fan kullanıyorum bende.Isılar normal. İşlemci kullanımı sorunu maalesef hala çözülemedi. Bende de %100 oluyor. Ama 16 gb ram olduğu için droplar 8gb kullananlara göre daha az oluyor anladığım kadarıyla. Son güncelleme ile birlikte bazı haritalarda fps düşmeleri daha da arttı. Oyundan kaynaklı. Bakalım bir daha ki güncellemeyle çözülür işallah. Yine de ultra da 60-90 arası alıyorum.
  • perhanpayidar kullanıcısına yanıt
    Ben orta ayarda oynuyorum acaba bir 8gb ram daha mı alsam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran kartına ( gtx970 ) OC yaptım orta seviyede, yeni driverı da kurdum oyun 1080p ultra da çok akıcı halde şuan memnunum. Fps artınca daha iyi oynar ve zevk alır oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: THEKNIGHT

quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Gençler merhaba. Bir şey merak ediyorum , Benim monitör 144hz ama ekran kartı boşuna ısınmasın diye masa üstü 100hz'de kullanıyorum. Oyun içi ayar 144hz 'de . Oyuna girdiğimde otomatik 144hz oluyor mu bilen var mı ?

hz ile çalışmayan ekran kartına yük binmez bi kere bunu öğren. ikincisi 144 den sonra 100 hz masaüstünde çamur gibi. 144 daha akıcı.

Üstten , bilmiş ve buyurgan uslup hiç hoş değil.

Teoride böyle olduğunu sadece bu sene içine 12 adet ekran kartı kullanmış biri olarak biliyorum fakat amd rx 480 ile 100hz üstü tazelemeye kullanınca 300mhz def Vram hızı oyun içi olan 2000mhz hızına çıkıyor ve sabit kalıyor, bu da kartın durduk yere ısınmasına sebep oluyor, tecrübe etmeden nereden bileceksin.

• 
Sayfa: önceki 982983984985986
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.