Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (987. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 985986987988989
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    değişik ip dene bazılarında sorun çıkartabilir birde kart bilgilerini önceden origin gir alırken değil oyunu origin uygulamasından değil firefox ile origin sitesinden al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfun34_4 -- 29 Aralık 2016; 18:56:28 >
  • Ctkeray C kullanıcısına yanıt
    Hola vpn ile deneyebilirsin. Ben hola vpn ile sorunsuz aldim oynuyorum su an .
  • Hangi kartla aldınız siz
  • Ctkeray C kullanıcısına yanıt
    visa calismadigi icin isbankasi mastercard'la aldim. Once kaydedip tabiki.
  • Merhaba arkadaşlar beraber bf1 oynamak istegen arkadaşlar varsa eklesin(2 kişiyiz)
    orgin id:kerembasegmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWrongGuy

visa calismadigi icin isbankasi mastercard'la aldim. Once kaydedip tabiki.

77TL süper fiyatta, birkaç gün önce arkadaşın origini banladılar diye okudum burada.. dil kilidi olduğunu da duydum, emin olmaıyorum almak için.
  • hocam bu oyunda sadece hollanda ve irlanda sunucusumu var başka hiç bir sunucuyu göremiyorum
  • http://www.hotukdeals.com/deals/bf1-via-korea-vpn-only-18-00-gbp-origin-2584339

şurada ingilizler almış 3-5 gün önce sıkıntı yaşamamışlar....

edit: güzel siteymişhttp://www.hotukdeals.com/tag/battlefield-1 ara ara kontrol edin... özellikle 30 aralık falan. yavaş yavaş cesaret geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 29 Aralık 2016; 22:29:10 >

• X-FI X kullanıcısına yanıt
    Dil kilidi yok bende, indirmeden once tum dil seceneklerini gosterdi. Hesabin banlanmasi hakkinda da oyunu cok sevdim umarim benimki banlanmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWrongGuy

Dil kilidi yok bende, indirmeden once tum dil seceneklerini gosterdi. Hesabin banlanmasi hakkinda da oyunu cok sevdim umarim benimki banlanmaz

Linkteki yere de yazdım, bari türkçeye çevirip sana da sorayım o zaman çünkü spesifik notlar istiyorum.

1) VPN ile alırken hangi VPN'i kullandın ve uygulama üzerinden mi yoksa site üzerinden mi aldın?
    2) Ödeme adresi olarak neyi seçtin yani kart bilgisini değiştin mi kore olarak vs?
    3) Ödeme yani kart bilgilerin kayıtlı mıydı origin'de yoksa ödeme yaparken girdin?
    4) En son satın al butonuna tıklarken VPN açık mıydı, yoksa kapatıp mı tıkladın?

Kusura bakma baya detaya girdim ama lazım çünkü zamanında BF4'ü meksikadan almıştım ucuza yine ve böyle spesifik yanıtlar alarak yapabildim.

edit: birde birkaç gün önceki arkadaş burda mı? hani oyunu rusyadan almış, dil rusça gelmiş birde hesabı banlanmış falan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 30 Aralık 2016; 0:53:5 >

• Beyler origine girerken değişik bir sıkıntıyla karsılasıyorum 1 haftadır gırmıyor orıgıne sorun su "Well, that didn't go as planned

Origin encountered an issue loading this page. Please try reloading it – if that doesn’t work, restart the client or try again later." Boyle bır sıkıntım var bağlanmıyor varmı yaşayan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lancess -- 30 Aralık 2016; 2:21:15 >
  • Shegorath S kullanıcısına yanıt
    şuan sunulan ek paketleri almanıza gerek sadece skin vs. sonradan çıkıcak olan 4 tane ek paket var bunların ilki martta çıkıcak her bir pakette genelde 4 harita ve silahlar oluyor bu 4 paketi kapasayan birde premmium var premium alınca direk 4 paketi ucuza alıyorsunuz yani oyunu çok severseniz hep oynarım derseniz premium alabilirsiniz ama dediğim gibi ilk paket bile martta çıkıcak ismi They Shall Not Pass. premium ayrıca normal paket olarak alanlara göre 2 hafta önce oynuyorlar

şimdi baktım premiumdaki 4 pakette toplam 16 harita ve 20 silah + araçlar olucakmış
    https://www.battlefield.com/tr-tr/games/battlefield-1/premium?setLocale=tr-tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atheet -- 30 Aralık 2016; 4:4:7 >

• beraber oynamak isteyen ekleyebilir origin: Phela35
  • X-FI X kullanıcısına yanıt
    1) Hola vpn kullandim
    2) Turkiye
    3) Kayitliydi
    4) Satin almada vpn acikti
  • atheet kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam bir şey daha sormustum oyunda sunucular bu kadar mı? irlanda ve hollanda dice sunucularını görebiliyorum sadece ve istediğim harita denk gelmiyor böyle mi devam edicek bu?
  • Kore originden aldım bende akalım downloada başladım akşama oynamaya hazır olur sanırım. 77 liraya falan geldi oyun süper fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: OyuNKoliX

quote:

Orijinalden alıntı: THEKNIGHT

quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Gençler merhaba. Bir şey merak ediyorum , Benim monitör 144hz ama ekran kartı boşuna ısınmasın diye masa üstü 100hz'de kullanıyorum. Oyun içi ayar 144hz 'de . Oyuna girdiğimde otomatik 144hz oluyor mu bilen var mı ?

hz ile çalışmayan ekran kartına yük binmez bi kere bunu öğren. ikincisi 144 den sonra 100 hz masaüstünde çamur gibi. 144 daha akıcı.

Kafan mı güzel? Adam 144 Hz'de iken masaüstünde gpu Vram'i max. hızına yani 2000 MHz'e çıkıyor ve öyle sabit kalıyor demiş. Ve monitörünün yenileme hızını 100 Hz'e indirerek Vram'i idle clock hızlarında tuttuğundan bahsetmiş. Tecrübe ile sabit. Bana göre de doğru yapmış. Bir şeyi bilip bilmeden veya tecrübe etmeden o konu hakkında konuşmayı ne de çok seven bir milletiz şekil A'daki gibi.

onun hz ile alakası yok onu her türlü düşürebiliyosun haberin olsun da. iki araştırma yapıp gelin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OyuNKoliX

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Gençler merhaba. Bir şey merak ediyorum , Benim monitör 144hz ama ekran kartı boşuna ısınmasın diye masa üstü 100hz'de kullanıyorum. Oyun içi ayar 144hz 'de . Oyuna girdiğimde otomatik 144hz oluyor mu bilen var mı ?

hz ile çalışmayan ekran kartına yük binmez bi kere bunu öğren. ikincisi 144 den sonra 100 hz masaüstünde çamur gibi. 144 daha akıcı.

Kafan mı güzel? Adam 144 Hz'de iken masaüstünde gpu Vram'i max. hızına yani 2000 MHz'e çıkıyor ve öyle sabit kalıyor demiş. Ve monitörünün yenileme hızını 100 Hz'e indirerek Vram'i idle clock hızlarında tuttuğundan bahsetmiş. Tecrübe ile sabit. Bana göre de doğru yapmış. Bir şeyi bilip bilmeden veya tecrübe etmeden o konu hakkında konuşmayı ne de çok seven bir milletiz şekil A'daki gibi.

onun hz ile alakası yok onu her türlü düşürebiliyosun haberin olsun da. iki araştırma yapıp gelin.

Boş yapma. Haberin olsun demekle haberimiz olmuyor. Yaz bakalım kalıcı çözümünü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hardtouch

Kore originden aldım bende akalım downloada başladım akşama oynamaya hazır olur sanırım. 77 liraya falan geldi oyun süper fiyat

Nasıl aldınız hocam, sims 4 lazım bana da kaça denk geliyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hardtouch

Kore originden aldım bende akalım downloada başladım akşama oynamaya hazır olur sanırım. 77 liraya falan geldi oyun süper fiyat

Nasil aldiniz hocam anlatabilirmisiniz

• 
Sayfa: önceki 985986987988989
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.