Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (860. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 858859860861862
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    la yok sürekli vuruyorlar ben alıyorum ama ben tek atamıyorum anlamadım hs de yemiyorum
  • bende 72 levelım oynayınca level geliyor valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

la yok sürekli vuruyorlar ben alıyorum ama ben tek atamıyorum anlamadım hs de yemiyorum

recon silahlarında 40-80m(her silahta farklı) arasındaki hedeflere atılan kurşun 100 vurup öldürüyor. bf1 sweet spot diye arat videosu falan var youtube da
  • patren kullanıcısına yanıt
    tek atma mesafeleri var kardeşim eğer tek atmıyor ise ben demekki tek attığım adamların hp'leri azdı :D
    Youtube'dan sweet spot diye aratın orda hangi silah hangi mesafede tek atıyor izah ediliyor. Mobilde olduğum için link atamıyorum şimdilik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bi yardım edin lütfen. Origini açmaya çalıştığımda bu uyguama düzgün başlatılamadı (0xc00007b) Hatası veriyor. Ne yaptıysam düzeltemedim. Format bile attım ama nafile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Arkadaşlar bi yardım edin lütfen. Origini açmaya çalıştığımda bu uyguama düzgün başlatılamadı (0xc00007b) Hatası veriyor. Ne yaptıysam düzeltemedim. Format bile attım ama nafile

oha bunun için pc'ye format mı attın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Durumlar farklı olabilir. Defalarca denedik, denk geldim sürekli tank oynuyorum neredeyse zaten. Kill sayımın %65'i tank ile. Öyle söyliyeyim. Gerçekten bir problem var bu konu ile ilgili. Hasar alınmıyor ve verilmiyor bazen. Bir örnek vereyim, Monte Grappa'da oynuyoruz mesela, C bayrağının oradayız mağaranın içinde. Benim toplarım bitmiş ve reload oluyor yani adama vuramıyorum o an. Fakat karşımda ve bana vuramaması imkansız birşey çünkü tampon tampona diye tabir edilen şekildeyiz neredeyse. Bana vuruyor, aracım sallanıyor fakat hiç bir şekilde hasar almıyorum. Benim top reload oluyor ve vuruyorum o da hasar almıyor. Hasar alınmmadığına ve verilmediğine eminim bu durumlarda çünkü çok fazla yaşadım. Hasar veremiyorsanız ve sıkıştırdılar ise geri geri sisi basıp kaçmak en doğru hareket oluyor..

Ne anlıyorsunuz tankla oynamaktan ya anlamış değilim..Hiç zevk vermiyor oyun öyle çarpışacak adam arıyorum haritada..
    Dağın tepesine çıkıyorlar tankla girmedikleri delik yok oyun oynanmaz duruma geliyor bazı zamanlar..
    Hele o kutu gibi tank yokmu görünce kaçmıyorum artık..

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Arkadaşlar bi yardım edin lütfen. Origini açmaya çalıştığımda bu uyguama düzgün başlatılamadı (0xc00007b) Hatası veriyor. Ne yaptıysam düzeltemedim. Format bile attım ama nafile

oha bunun için pc'ye format mı attın

Atasım vardı zaten attım
  • tayfun34_4 T kullanıcısına yanıt
    Hiç gerek yok o zaman windows 10'a geçmeye şimdilik en azından düzelince geçeriz.
  • Gerçi arkadaş yukarıda cevabını vermiş ama dışarıdan program yüklemeden konsola yazarak fps dışındaki diğer değerleri görebiliyor muyuz? Sıcaklık ram kullanımı vs?
  • Gözcü ile 10 level olacam diye o kadar uğraştım ama martiniyi hiç beğenmedim. Zoomu rezalet adamı görecem diye gözlerimi bozacam nerdeyse Allah korusun. Bide bazen adam 90 95 vuruyor tekte almıyor her zaman.

Martini Piyade var şuan başka türü var mı bunun 10 levelde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Hiç gerek yok o zaman windows 10'a geçmeye şimdilik en azından düzelince geçeriz.

windows 10 pro , 10 fps kadar daha iyi windows 8.1 pro ya göre.Windows 7 de daha fazladır herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 10 Kasım 2016; 23:37:19 >
  • Oyunda aldığım en iyi ping 46-47 sizde durumlar nasıl? 18-25 gördüğüm elemanlar var sanırım avrupada onlar.
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    nasıl yani.. şimdi windows 8.1 pro daha mı stabil halde demek istiyorsunuz. 10 fps küçümsenecek bir değer değil çünkü.
  • Bendede qindows 10 pro var fps drop cildirtcak artik beni su guncelleme ciksin da cozum saglasa bari biran once

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ATERS kullanıcısına yanıt
    ben 8.1 kullaniyorum ondan mi bilmem ama gayet memnunum.
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    olay orada zaten herkes oynayamaz onu iyi nisancilar oynar ben cogu zaman no scope aliyorum bile. o silah herkesi tekte almaz her silah gibi sweet spot icinde tekte alir oda 30-80 metredir. Sweet spot icin SMLE MKIII ve Martini en kisa mesafelerde vucuda denk geldiginde tekte alan silahlar diger silahlarin tekte alacagi mesafe daha ilerilerde. Mesela russian 1895 icin 60-100 metre, gewehr 98 icin 80-120 metre gibi.

bu silahin 10 rank olunca acilmasinin tek nedeni var oda kendi alaninda efsane olmasi :)
    bir sniper 'in karsi tarafi tekte alabilmesi icin birkac alternatif var,

1- headshot
    2- sweet spot
    3- dusmanin az sagligi varken atilan merminin denk gelmesi
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    sorunu google da arastir bence daha kolay bulursun cozumu. hatayi arat.
  • 
Sayfa: önceki 858859860861862
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.