Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (858. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 856857858859860
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pingim 86 civarı izmir-buca fiber var ,adamlara bütün şarjörü boşaltıyorum ölmüyor ,sinir bozucu bir durum var, pingi az olan serverlar europe bölümünde nereleri ? tam göstermiyor pingleri o ayrı bir sorun zaten. Türkiye lokasyonlu server açılmıcak heralde
  • şuan amd kullanıcıları bile dx12 oynamasın güncellemeden sonra dx12 bozuldu oyun ilk çıktığında dx12 her açıdan 11 den daha iyiydi amd kart sahiplerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saranghapanida

Oyun içinde fps yi gösteriyormu bunu yapınca yoksa sadece menüdeykenmi gösteriyor ? Birde cfg dosyasına yazmamız lazım galiba bunu değilmi.

Cfg ye yazmana gerek yok oyundayken konsolu aç klavyedeki en köşedeki e tuşuyla oraya yaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

10 rank olunca acabiliyorsun scout rank olayi varya o sinifta 10 olunca parasini odeyip alirsin. Benim id de JagermeisterB

alisinca martini den baska oynanmiyor, gerci can sikintisindan varyasyonlar deniyorum tum silahlar ile su ara russian 1895 yada henry oynuyorum

sana birşey söyleyeyim gever98 ve 1903 efsaneler uzakta 1903 hele akıyorda ama benin favorim 98 piyade öyle sağlam bi silah ki martinidens ıkılıp onu alsam diye heyecanla bekliyorum ama martiniyi bırakamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lupin_ -- 10 Kasım 2016; 9:33:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULTRASLAN_06

Ooo sen gelene kadar millet binbaşı. albay. genaral olur level atlar sınavında kolaylıklar dilerim hocam.

Teşekkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Sürekli dile getiriyorum bu anti-air gun mevzusunu ama pek rahatsız olan yok sanırım. Çok seri, fazla vuruyor ayrıca kontrolü kaybettiriyor.

Gayet normal ve olması gerektiği gibi eğer gerçeklik arıyorsak tabi. Haliyle uçaklar kağıttan.

AA'lar olmasa uçaklardan kimse başını kaldıramaz. Stratejiyi de ona göre ayarlayacak artık pilot. Haritada piyadeler hemen hemen bütün yerleri kaptırdıysa ve uçaklara duyarlı birileri varsa bırakalım da uçak kullanılmasın.

Ben en çok uçak kullanmaya bayılıyorum ve çokta keyif alıyorum. AA'nın görüş açısına girmeden yapabileceğimiz çeşitli stratejilerde oluyor tabi duruma göre. Bu iş biraz kafa istiyor yani aldım daldım vur olmuyor..

• aa'lara alçak irtifadan görünmeden uçup bombalayanlarmı avcı uçaklarıyla aa'daki adamları haşlayanlar mı ararsın valla yetenekli adam herşeyi yapıyor bride size katılıyorum gerçekçilik arıyorsak bu şart.
  • Hocam benim asus rog strix 1080 de d12 kapalı mı olmalı?

2k monitör de %100 scale dediniz,peki %100 scale geçersem kaliteyi fark edermiyim yoksa monitörüm 2k dan fazlasını bana yansıtmaz mı?

Ve %100 scalden fazlası sistemimi yorar mı ?

Bu soruları cevaplarsanız memnun olurum hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüfeklerdeki zırh delici merminin etkinliğinin arttırılması gerekli. Tankın içindeki silahçılara bu fişeklerle zarar verme olayı gelse iyi olur diye düşünüyorum.

• Bundeskanzler kullanıcısına yanıt
    Böyle olursa o tankın bir anlamı kalmaz ve kullanışsız bir hale gelir yalnız.
  • Exnuc kullanıcısına yanıt
    Forumdakilere bıraksak tankları bisiklete çevirecekler. Bırakın da açık alan da az etkili olsun şu tanklar. Aynı tanklardan sizin takımınızda da oluyor alın kullanın çok güçlüyse sizde..

Bugün bir maça denk geldim gayet iyi tank kullanırım ama göz açtırmadılar. Sürekli assault squad'ı taciz etti deploy atıp atıp atg attılar. Tankı rahat bırakmazsanız çok işlevsel olmuyor. Şu oyun biraz da taktiksel bir oyun. O tank bir bölgeye tek başına rahat bir şekilde girip çıkamaz karşı takım çok kötü olmadığı sürece. Yanındaki piyadeler tankı, tank da piyadeleri koruyacak ki faydalı olsun.

Düşman spotlama olsun, manga lideri emir vermesi olsun bunlara dikkat etmeyen yığın var oyunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bundeskanzler

Tüfeklerdeki zırh delici merminin etkinliğinin arttırılması gerekli. Tankın içindeki silahçılara bu fişeklerle zarar verme olayı gelse iyi olur diye düşünüyorum.

Hocam bide gaz bombası ile tanktakiler zehirlensin diyeceksin sandım bir an korktum

• quote:

Forumdakilere bıraksak tankları bisiklete çevirecekler. Bırakın da açık alan da az etkili olsun şu tanklar. Aynı tanklardan sizin takımınızda da oluyor alın kullanın çok güçlüyse sizde..

Bugün bir maça denk geldim gayet iyi tank kullanırım ama göz açtırmadılar. Sürekli assault squad'ı taciz etti deploy atıp atıp atg attılar. Tankı rahat bırakmazsanız çok işlevsel olmuyor. Şu oyun biraz da taktiksel bir oyun. O tank bir bölgeye tek başına rahat bir şekilde girip çıkamaz karşı takım çok kötü olmadığı sürece. Yanındaki piyadeler tankı, tank da piyadeleri koruyacak ki faydalı olsun.

Düşman spotlama olsun, manga lideri emir vermesi olsun bunlara dikkat etmeyen yığın var oyunda.

dediklerine harfiyen katılıyorum bende iyi tank kullanırım yürüyen kalehttps://en.wikipedia.org/wiki/A7Valdığım zaman en az 3 tane objektıt ele geçirim takım arkadaşlarımla ama denk geldinmide göz açtırmıyor bu iblis assaultlar

• quote:

Bu oyunun olayı bu. Biz 5 kişi arkadaşlarla dün oyundaydık. Amiens'te F'de ekip olarak bir tane tank çıkarmadık çıldırdı millet.

• ben güncelleme gelen kadar ara verdim, sıkıldım biraz oyundan. biraz cs den devam:)
  • sonucu degistiren tank ve ucak.bunlari engelleyince oyunun kaderi direk degisiyor.

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    yanlış hatırlamıyorsam tanktan merminin sekme durumu vardı, şimdi adı ne hatırlamıyorum o olayın. hatta fury filmini izlediyseniz orada da gerçekleşiyor bu dediğim:) bir araştırın isterseniz.
  • Hikaye modu neden kısa, keşke biraz daha detaya inselerdi. Dün PintiPanda tv'de
    Çanakkale geçilmez bölümünü izledim sonda çıkan yazılar efsaneydi.
    Pandanın dediği gibi savaşta kazanan yoktur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lupin_ kullanıcısına yanıt
    gewehr 98 benim betadan beri favorim, 1903 ondan biraz daha yavas ama o da iyi. Yine de russian 1895 biraz daha hizli ozellikle yakin menzilde oynadigim icin biraz hizli hareket etmesi gerekiyor gewehr ve 1903 biraz yavas kaliyor benim icin. martini zaten kendi alaninda tek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Straight Edge

Hikaye modu neden kısa, keşke biraz daha detaya inselerdi. Dün PintiPanda tv'de
    Çanakkale geçilmez bölümünü izledim sonda çıkan yazılar efsaneydi.
    Pandanın dediği gibi savaşta kazanan yoktur.

inerler türklerin gözünden de bi dlc gelir çünkü tepki aldılar türklerden
  • 
Sayfa: önceki 856857858859860
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.