Şimdi Ara

Batman: Arkham Origins (2013) [ANA KONU] (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
4
Favori
63.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

Hd7850 ile 1920x1080 de gayet rahat oynuyorum ama aa acinca acayip fps dusuyor ve oynanmiyor boyle durumla karsilayan var mi?

1680x1050'de full aa açık oynadım.

Burdan inceleyebilirsin.

http://www.youtube.com/watch?v=D6EFwQH2vf0
  • Arkadaşlar oyunda garip bir şeykilde takıldım.Penguen i bul filan diyorda haritada hiç işaretli bir yer yok.Network coventry leri yok edip duruyorum başka bir şey yaptıgım yok
  • offf şimdi de başka bi bug çıktı ya. bane ile ikinci dövüşmemizde öldüm. sonra restart diyince o dövüşü atladı ya. forumda olmasak şu anda oyunun yapımcılarına çok fena küfür ederdim.
    bakın ben hayatımda bir sürü oyun oynamış bir insanım ama bu kadar fazla bug bulunan bir oyuna hiç rastlamamıştım. rezillik ya. şu ana kadar en az 30 tane bug a rastlamışımdır yemin ederim. ama bu dövüşü atlaması beni çıldırttı, bu kadar da olmaz.
    arkham city de bi tane bile bug a rastlamamıştım. bu oyun iste tam tersi olmuş.
  • heh bakın işte bundan oluyor.

http://www.youtube.com/watch?v=s-nMuGkflJ0
  • 1vs100 kapıştığımız challange'ı geçebilen var mı, pıçak ve kalkanlılar ayar etti yahu
  • Uzun zamandır oyun oynamıyordum. Yeni sistem toplayınca oynamay başladım. Biraz pasalanmışsım.

Hatmaker'ın kapı bölümünde kaldım. 3 kapı var hangi kombinasyonu denediysem olmadı. Var mı önerisi olan?

Edit : Geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jerky -- 4 Kasım 2013; 21:23:38 >
  • Oyun 7 Sayfada Kalmış Benim Bildiğim Batman Serileri Böyle Düşük Reyting Almazdı
  • cidden oyun acayip buglı bende bir kaç tanesine denk geldim ama sabredip geçtim

@EX- nerede o ya ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brovazZ -- 4 Kasım 2013; 22:26:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hangman23

offf şimdi de başka bi bug çıktı ya. bane ile ikinci dövüşmemizde öldüm. sonra restart diyince o dövüşü atladı ya. forumda olmasak şu anda oyunun yapımcılarına çok fena küfür ederdim.
    bakın ben hayatımda bir sürü oyun oynamış bir insanım ama bu kadar fazla bug bulunan bir oyuna hiç rastlamamıştım. rezillik ya. şu ana kadar en az 30 tane bug a rastlamışımdır yemin ederim. ama bu dövüşü atlaması beni çıldırttı, bu kadar da olmaz.

sadece yeni batman oyunu yapmak icin yapilmis bir oyun ustune bisey koymadiklari gibi daha da kotu yapmislar ozellikle boss dovusleri bana gore hic olmamis hep tekrar ediyor hep ayni tuslari kullandiriyor biraz daha film havasinda ve sıkıcı olmayan daha yaratıcı boss dövüşleri yapabilirlerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: hangman23

offf şimdi de başka bi bug çıktı ya. bane ile ikinci dövüşmemizde öldüm. sonra restart diyince o dövüşü atladı ya. forumda olmasak şu anda oyunun yapımcılarına çok fena küfür ederdim.

neyse update 3 varmış. onu yapınca düzeldi. inşallah başka bi bugla daha karşılaşmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jungleboogie92 -- 4 Kasım 2013; 23:38:05 >
  • Arkadaşlar bilgisayarımda yaşadığım sorunlardan ötürü kayıtları kaybettim ve şu an oraya kadar tekrar oynamak istemiyorum. Acaba Royal Hotel'e girdikten sonraki yerlerde olan bir arkadaş kayıt dosyasını atabilir mi? Sanırım "Gain Access to the Penthouse" bölümünde kaldım, otelin iki kulesinin arasındaki bara gitmeye çalışıyordum, iki görevliyi kurtarmıştım, sanırım birkaç tane daha vardı. Çok teşekkürler şimdiden.
  • oyuna doyamıyorum ya 1-2 saat falan oynadım ama kesmedi, umarım yeterince uzundur
  • brovazZ kullanıcısına yanıt
    Challange işte, dövüş challangelarından biri. Batcave den de girebilirsin, hikayeye başladığımız yerde en alt seçeneği seçip de girebilirsin aynı zamanda.
  • gcpd morgue görevinde asansörle aşağı indikten sonra enigma datapackları alıp geri döndüm ama asansör yukarıda ve hiç bir şekilde aşağı inmiyor.
    remote control batarangı da gönderdim oda işe yaramıyor. patch 1 ve 2 hepsini yaptım. bu sorun hakkında bilgisi olan var mı acaba
  • arkham city e göre grafikler harbi kötü ya oyun isteğimi öldürdüler zaten pek bir yenilik de yok oyunda
  • Batman:AO bitirdim hikaye daha iyi ve uzun olabilirdi sonuçda batman ile yeni tanışıyorlar. Animasyonlara kadar eski oyunları ile aynı ,genişleme paketi gibi olmuş...
  • yahu şimdi de batwingi çalıştıramıyorum. nasıl iş anlamadım. tüm kuleleri aktif hale getirdim. ana görevleri bitirdim. ne güzel batwingi çatır çatır kullanıp yan görevleri yapıyordum. ama birden çalışmamaya başladı. enter a basıyorum bi şey olmuyor.
  • arkadaşlar oyunun save dosyaları nerede bulamıyorum bir türlü, belgelerimden bakında wb games'in içinde xml belgesi var
    internetten baktığımda steam klasöründe gösteriyor ama bende steam'de yüklü değil, bulamadığım için saveler gitmesin diye uptade'leri yükleyemiyorum .
  • oyunda bug falan mı var?

enigma odalarından birine girdim konsolu hekledim havalandırma boşluğuna tutunuyorum ama tırmanmıyor, odada kapalı kaldım
  • Arkham cityi bitirenler !!!

İceberg lounge bölümündeyim geçemedim bir türlü youtubdan baktım penguenin silahını elimizfeki bişeyle etkisiz hale getiriyoruz fakat bende o yok yardımcı olabilirmsiniz ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.