Şimdi Ara

Batman: Arkham Origins (2013) [ANA KONU] (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
641
Cevap
4
Favori
63.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Update 2 yi yapmama rağmen ayarladığım çözünürlük ve fullscreen modunda başlamamaya devam ediyor oyun. İyice soğdum oyundan.
  • Deathstroke da kalan arkadaslar icin ipucu olarak batclaw kullanin.2 tusuna 2 kez basin deathstroke bosta iken batman kendine cekince bir tane yumrugu basin.Boyle boyle daha kolay yenersiniz.Ama ard arda yapmayin.Block koyduktan sonra bosta iken yapin birer tane.Yendiginizi goreceksiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Update 2 yi yapmama rağmen ayarladığım çözünürlük ve fullscreen modunda başlamamaya devam ediyor oyun. İyice soğdum oyundan.

Bende ilk seferde olmuştu, o da oyundan alt f4 ile çıktığımdan sanırım. Tekrar girip ayar yapıp düzgünce çıktım ve sonrasında sıkıntı olmadı.
  • bu oyun oynanır
  • arkadaslar deadstrokeden sonra bi yan görev çıkıyor maskeli adam görevi onu geçtikten sonra daha ana görev cıkmıyor bug mu nedir locate black mask yazıyor sadece mainde ama görev yok
  • Oyun güzel olmuş, bir Batman oyununun kötü olması düşünülemez birşey zaten, dövüş sistemi de aynı mükemmelikte devam ediyor adamlar o kadar iyi olan bir şeyi çok da fazla geliştiremezlerdi. İyi iyi. Rahat 25 saat harcarım ben oyunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: vertoloji

arkadaslar deadstrokeden sonra bi yan görev çıkıyor maskeli adam görevi onu geçtikten sonra daha ana görev cıkmıyor bug mu nedir locate black mask yazıyor sadece mainde ama görev yok

Haritada ünlem şeklinde bir görev varsa ona git.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

quote:

Orijinalden alıntı: vertoloji

arkadaslar deadstrokeden sonra bi yan görev çıkıyor maskeli adam görevi onu geçtikten sonra daha ana görev cıkmıyor bug mu nedir locate black mask yazıyor sadece mainde ama görev yok

Haritada ünlem şeklinde bir görev varsa ona git.

Hocam yan görevleri seçersem mavi ünlem cikiyor benim için yeşil ünlem önemli o cikmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vertoloji -- 2 Kasım 2013; 19:44:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • glide kick atmakta sıkıntı var yahu. batman ac de basıp kitleniyordu burda yakınındayken bascan arada bir olmuyor uyuz oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: HadwiCk^

glide kick atmakta sıkıntı var yahu. batman ac de basıp kitleniyordu burda yakınındayken bascan arada bir olmuyor uyuz oldum

Aynen, uçarken basıyorum ama dalışa geçmiyor, uçuşu bırakıyorum adamın üstüne düşerken basıyorum falan anca öyle oluyor
  • beyler kimse de olmadı mı bu sorun görev gelmiyor ya cıktım girdim yine aynı
  • Update 2 çıktı onu indir düzelir belki.
  • Arkadaşlar şurada kaldım nasıl geçeceğim?

Batman: Arkham Origins (2013) [ANA KONU]

Update 2 kurdum ama düzelmedi.Asansör kapısı olan kısmı jel ile patlattım.Yukarı kanca attım , ancak daha yukarı çıkamıyorum.Sanırsam oradaki havalandırmaya gireceğim doğrumudur?

Bug olduysa ne yapacağız?
  • WB Montreal da ki adamlara bravo bir Batman oyununu bile sıkıcı hale getirmeyi başarmışlar,Arkham city nin kötü bir kopyası oyun, şaka gibi gerçek.
  • kanıt toplama olayında , para mıdır nedir bir türlü tarama yaptıramadım ! bug mı yoksa benim cahilliğim mi ? nasıl geçebilirim ?

• Fena oyun değil oynattırıyor kendini hele ki batman'i seviyorsan ama Arkham City daha bi iyidi sanki şu ana kadar killer crock elektro ve deathstroke ile kapıştım hiçbiri de zorlamadı elektro zaten komedi rövanşları daha zor olur umarım AC deki Ras'ha gul ile savaşım kat be kat zordu..

Batman'in tanınmamış olmayışı hoşuma gitti ama diğer oyunlarda bilmeyen yok burada safsata lan o batman de kim şehir efsanesi gibi tavılar takınılıyor

Ve nedense AC deki black mask sahnesi geldi aklıma o dayak yiyişi gardiyanlardan

• quote:

Orijinalden alıntı: emrebo

Arkadaşlar şurada kaldım nasıl geçeceğim?

Update 2 kurdum ama düzelmedi.Asansör kapısı olan kısmı jel ile patlattım.Yukarı kanca attım , ancak daha yukarı çıkamıyorum.Sanırsam oradaki havalandırmaya gireceğim doğrumudur?

Deathstroke'dan aldığın kancayla oraya atış yapıp ip yolu oluşturacaksın. 8 numarada olması lazım. Sonra o havalandırmadan içeride elektrik paneli var, resimde görünen kabloya remote batrang ile ulaşıp ondan elektrik alacaksın, geri havalandırmadan içeri girip o devreyi vuracaksın. Tabi sen havalandırmaya girmekte takılmışsın. O da dediğim gibi deathstroke'un eşyasını kullan.

• cinobilly C kullanıcısına yanıt
    Kaydı ileri, geri sararak o parçalanıp kopan kırmızı şeyin nereye düştüğüne bak, bulup öyle tarattır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

quote:

Orijinalden alıntı: emrebo

Arkadaşlar şurada kaldım nasıl geçeceğim?

Deathstroke'dan aldığın kancayla oraya atış yapıp ip yolu oluşturacaksın. 8 numarada olması lazım. Sonra o havalandırmadan içeride elektrik paneli var, resimde görünen kabloya remote batrang ile ulaşıp ondan elektrik alacaksın, geri havalandırmadan içeri girip o devreyi vuracaksın. Tabi sen havalandırmaya girmekte takılmışsın. O da dediğim gibi deathstroke'un eşyasını kullan.

Eyvallah hocam teşekkür ederim,

Dün bunu sordum ondan sonra 10 dk sonra çözdüm :D

• Update 2 yi yükleyince enigma kulesindeki havalandırmaya girememe sorunu çözüldü, merak edene duyrulur
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.