Şimdi Ara

BATMAN:Arkham Asylum (ANA KONU) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
447
Cevap
2
Favori
25.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu videoyu seyrettikten sonra gündüz Batman siparişi verdim. Yok böyle bir şey, resmen oldschool

http://ps3.ign.com/dor/objects/14339163/batman-arkham-asylum-collectors-edition/videos/batmanaa_gmp_crimealley_82509.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRock -- 29 Ağustos 2009; 1:39:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DRODAKAN KAI

dostum piyasada 3. bölge var
    joker map indirme olayı usa (1.bölge) da var
    şimdi ben 3. bölge batman alırsam
    1. bölge joker map indirirsem
    oynayabilirmiyim ?

Hocam benim kullandğım psn hesabı 1. bölge yani Usa.
    Daha önce Usa psn den indirmiş olduğum Joker Map'ı tanımadı.Bende oyunun kendi bölgesinde ki psn adresınden indirdim sorun çözüldü.
    O yüzden dikkat derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SolidRock

Şu videoyu seyrettikten sonra gündüz Batman siparişi verdim. Yok böyle bir şey, resmen oldschool

http://ps3.ign.com/dor/objects/14339163/batman-arkham-asylum-collectors-edition/videos/batmanaa_gmp_crimealley_82509.html

Video harika gerçekten, resmen hissediyorsun yumrukları tekmeleri :)

Siparişi nerden verdin, shopto'dan ön sipariş mi yaptın? Anında tükenmiş yaaa, hevesim kursağımda kaldı bugün..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4BSO7UTION -- 29 Ağustos 2009; 5:37:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SolidRock

Şu videoyu seyrettikten sonra gündüz Batman siparişi verdim. Yok böyle bir şey, resmen oldschool

vay be video süpermiş iyiki almışım oyunu

• Beklemek istemediğim için GG'dan aldım, artık pazartesi elimde olur. Bu oyun çok iş yapacak, PS3 versiyonu bir nevi exc. gibi zaten ekstra challenge'lar, Joker filan derken PS3 versiyonunu almak daha mantıklı...
  • arkadaşlar bu oyun ne zaman mağzalara gelecek her yerde aradım bulamadım
  • Oyun resmi çıkış tarihi geçti Aral ne zaman getirip satmaya başlarsa o zaman gelir.Ama onlardan almanı tavsiye etmem aynı oyunu GG'de falan daha ucuza bulursun.
  • Demo kolay. Kontrolleri iyice çözünce zorlamaz
  • Koleksiyoncular için hazırlanmış şu özel paket var mı ki İstanbul'da?
  • oyun çok çok fena güzel tavsiye ederim hele hele challenge mode'da kanalizasyon gibi bi yerde adam dözüoruz ya o yeter bence
  • Haftasonu oyunun başından kalkamadım çok güzel olmuş. aldığı puanları hakediyor.
  • yaw ben bu oyunu aldım hatta bitirdim ama bu batarang'lı çanta'lı paketi göremedim nereden bulabilirim ben bunu ltfn yrdımcı olurmusunuz.
  • Başta Aral olmak üzere PS3 oyunu satan çoğu teknoloji mağazasında görebilirsiniz...
  • Yaklaşık 1 saat önce demosunu indirip oynama fırsatım oldu.(Biraz geç oldu katılıyorum) Hakikaten çok beğendim oyunu. Ayrıca Joker'den dolayı PS3 versiyonunu alacağım birkaç gün içinde. Tabii 1. bölge bulmam lazım PSN için. Araştırma moduna geçiyorum.
  • Collector's Edition yok mudur yav TR'de?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagann

Collector's Edition yok mudur yav TR'de?

http://www.aralgame.com/asp/show_stock.asp?product=02.0212
  • D&R da da ön sipariş başlamış Collectors Edition için.

200 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrKo1984

Yaklaşık 1 saat önce demosunu indirip oynama fırsatım oldu.(Biraz geç oldu katılıyorum) Hakikaten çok beğendim oyunu. Ayrıca Joker'den dolayı PS3 versiyonunu alacağım birkaç gün içinde. Tabii 1. bölge bulmam lazım PSN için. Araştırma moduna geçiyorum.

Eklenti zaten ücretsiz, o yüzden ikinci bölge alınabilir. Zaten yakında 2. bölge için PSN kart satışları başlıyor, hatta yarın başlaması lazım...

• demosu güzel ...oynanabilirlik ve grafikler mükemmel..acaba demo çok kısamı? oynayıp bitiren arkadaşlara soruyorum...?
  • 200 TL de olsa alırım arkadaş ben bunun collector's edition halini.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.