Şimdi Ara

BATMAN:Arkham Asylum (ANA KONU) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
447
Cevap
2
Favori
25.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SolidRock

quote:

Orijinalden alıntı: OrKo1984

Yaklaşık 1 saat önce demosunu indirip oynama fırsatım oldu.(Biraz geç oldu katılıyorum) Hakikaten çok beğendim oyunu. Ayrıca Joker'den dolayı PS3 versiyonunu alacağım birkaç gün içinde. Tabii 1. bölge bulmam lazım PSN için. Araştırma moduna geçiyorum.

Eklenti zaten ücretsiz, o yüzden ikinci bölge alınabilir. Zaten yakında 2. bölge için PSN kart satışları başlıyor, hatta yarın başlaması lazım...

Hocam valla söylediğin iyi oldu. Joker eklentisi ücretsizmiş. 2. bölge olarak rahat rahat alınabiliyormuş. Ayrıca PSN kartı olayını unutmuşum, dediğin gibi UK için 1. bölge derdinden kurtulacağız valla.

• Grafikler muhteşem.
  • Benim makine 3. Bolge 1. yada 2. Bolge oyunu alsam eklentilerden olucam bu eklentileri almasam cok sey kaybetmis olurmuyum. Yarin sanirim oyunu almaya gidecegim aldigim en pahali oyun bu olacak heralde.
  • Arkadaşlar az önce bitirdim oyunu tek kelime ile muhteşemdi.Oyunu Hardda bitirdim eğer trophy kazanmak istiyen arkadaşlar varsa Hardda başlamasını öneririm çünkü oyunu Hardda bitirince Trophy listesinde yer alan oyunu easy ve normal modda bitirin Trophy'sini almış sayılıyorsunuz ve 3 silver trophy peş peşe kazanamış oluyorsunuz fakat oyun Hardda inanılmaz zor olmuş başlarda kolay gibi geldi fakat bir ara çıldırtmaya başlattı beni o yüzden bunu da belirtim.

Şuan Challanges modda yer alan trophyleri toplamaya çalışıyorum bakalım Platinum alabilcekmiyiz.
  • Ben sindire sindire oynuyorum hemen bitirmek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şanışer

Arkadaşlar az önce bitirdim oyunu tek kelime ile muhteşemdi.Oyunu Hardda bitirdim eğer trophy kazanmak istiyen arkadaşlar varsa Hardda başlamasını öneririm çünkü oyunu Hardda bitirince Trophy listesinde yer alan oyunu easy ve normal modda bitirin Trophy'sini almış sayılıyorsunuz ve 3 silver trophy peş peşe kazanamış oluyorsunuz fakat oyun Hardda inanılmaz zor olmuş başlarda kolay gibi geldi fakat bir ara çıldırtmaya başlattı beni o yüzden bunu da belirtim.

Şuan Challanges modda yer alan trophyleri toplamaya çalışıyorum bakalım Platinum alabilcekmiyiz.

24 saattir batman oynuyosun hiç uyumadın heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mj 23 -- 1 Eylül 2009; 13:24:54 >

• abovvvv az once bi yerden geldim veee adam yarin batman getirdecegini soyledi o olmaz ise diger adam 4-5 gun sonra kesin dedi ucuyorum(ama tabi 2 oyun verip alicam ama yinede batman icin deger)
  • Jokerle oynamayı merak ediyorum açıkcası.

Spoiler
    Son boss Joker'ın mutasyon geçirmiş haliydi.Acaba Joker ile oynayınca son bossta Batman'in mutasyon geçirmiş hali mi?
    Spoiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cborg Ninja

quote:

Orijinalden alıntı: şanışer

Arkadaşlar az önce bitirdim oyunu tek kelime ile muhteşemdi.Oyunu Hardda bitirdim eğer trophy kazanmak istiyen arkadaşlar varsa Hardda başlamasını öneririm çünkü oyunu Hardda bitirince Trophy listesinde yer alan oyunu easy ve normal modda bitirin Trophy'sini almış sayılıyorsunuz ve 3 silver trophy peş peşe kazanamış oluyorsunuz fakat oyun Hardda inanılmaz zor olmuş başlarda kolay gibi geldi fakat bir ara çıldırtmaya başlattı beni o yüzden bunu da belirtim.

24 saattir batman oynuyosun hiç uyumadın heralde

Oyunu bırakamıyorum napim

• Demo bana aşırı kolay geldi bir kere olsun hasar almıyorsunuz Counter sayesinde.
    Gizlilik yerlerinde ise tek bulduğun adama Grapple yapıyorsun sonra R1 ile yukarı çıkıyorsun sonra yine aynı mantık !
    Ayrıca demodaki kötü kızdan hoşlandim sanki biraz
  • demodaki adamlar çerez oyunda ilerledikçe düşmanlar şirret bir hal alıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Demo bana aşırı kolay geldi bir kere olsun hasar almıyorsunuz Counter sayesinde.
    Gizlilik yerlerinde ise tek bulduğun adama Grapple yapıyorsun sonra R1 ile yukarı çıkıyorsun sonra yine aynı mantık !
    Ayrıca demodaki kötü kızdan hoşlandim sanki biraz

ben ona aşığım bu kadarmı tatlı bi kız olur ya
  • birde bitmen demesi yokmu
  • Harley Quinn

• pretty hot huh!!!
  • Öfff para bulup bir alamadım şu oyunu yahu. Joker eklentisini fazlasıyla merak ediyorum
  • arkadaşlar ben bi bölümde takıldın kütüphane de iki tane adamı kurtardım sonra dr young falan bul dio bulamadım araştırdım heryeri hep
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga456

arkadaşlar ben bi bölümde takıldın kütüphane de iki tane adamı kurtardım sonra dr young falan bul dio bulamadım araştırdım heryeri hep

kütüphanenin bodrum katının bir üstüne çık yani en aşağıyı saymassak 1. kata çık kapı var orda
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.