Şimdi Ara

BATMAN:Arkham Asylum (ANA KONU) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
447
Cevap
2
Favori
25.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ivy'i de temizledim daha çok varmı bitmesine ? çabuk bitmez inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Oyunu birkaç ay bekledikten sonra physics olsa ne olur olmasa ne olur Joker de ps3 exclusive zaten.

Arkadaşlar bu physics nedir ? PC'de olup da PS3 'te olmayan acaba ? cahilligimi bağışlayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakobra

quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Oyunu birkaç ay bekledikten sonra physics olsa ne olur olmasa ne olur Joker de ps3 exclusive zaten.

Arkadaşlar bu physics nedir ? PC'de olup da PS3 'te olmayan acaba ? cahilligimi bağışlayın

Evet Pc'de duvara vurduğun zaman duvar parçalanıyor. Sırf bunun için 1 milyar veriyorsun ekran kartına
    Ayrıca bu Physics bazı konsol oyunlarında da vardır

• Misal hangi oyunlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rick dangerous

Misal hangi oyunlar ?

Bourne Conpiracy
    Red Faction Guerrilla
  • Physics Nvidia kartlara özgü bir özellik değil miydi?
    PS3 gpu'suda Nvidia değil miydi? Düz mantıkla Physics PS3'de de yok mudur?
    Yoksada koy kutusuna yani napalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Physics Nvidia kartlara özgü bir özellik değil miydi?
    PS3 gpu'suda Nvidia değil miydi? Düz mantıkla Physics PS3'de de yok mudur?
    Yoksada koy kutusuna yani napalım

Her iki konsolda çıkan Red Faction'da Allah'ı vardır fiziğin.
    Batman aslında öyle bir sistem katili olur ki fiziği açınca anlatamam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLiNe MaNaGeR -- 2 Eylül 2009; 13:25:40 >

• konsolda physisc li oyun yok.. işlemciler yapıyor fizik işlemlerini. red faction vs turu oyunlar kendi botorlarını kullanıyor havok vs
  • İlginçtir Batman'in bugün PS3 versiyonunu inceliyordum.

Kutusunun arkasına öküz gibi Nvidia ve PSYCHX yazmışlar. Ne iş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: e.c.i

Ivy'i de temizledim daha çok varmı bitmesine ? çabuk bitmez inşallah.

bitti biticek yarım saatlik oynama vaktin kaldı

Oyunu bitirdim sorularınız varsa sorabilirsiniz
  • Oyunda Platinum alıcam sanırım Combat Challenge zorluyor birtek...

Birde size sorum var mesela ben oyunu hardda bitirdimya challenges moduda Hard mı oluyor yoksa sabit mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrKo1984

İlginçtir Batman'in bugün PS3 versiyonunu inceliyordum.

Kutusunun arkasına öküz gibi Nvidia ve PSYCHX yazmışlar. Ne iş?

O kadar para almışlardır ki iç çamaşırlarında bile yazıyordur merak etme :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: şanışer

Oyunda Platinum alıcam sanırım Combat Challenge zorluyor birtek...

Birde size sorum var mesela ben oyunu hardda bitirdimya challenges moduda Hard mı oluyor yoksa sabit mi ?

Sabit. Yalnız challange'lar bir hayli zor.
    Kolay gelsin şimdiden
  • ya ben takıldım ama bölümün ismini hatırlamıorum sniperla bi kapı üstünden duruolar hatta bi tane zavallı polisi ayağından bağlamışlar aşşaığya doğru da sarkıtmışlar sniperları temziledim sorna kapıyı açıp içeri girdiğimde iki tane adam benle dalga geçior ve ışın engellemesi yüzünden içeri giremiorum oyunda bana alternative kapı var dior onu bul ve gir ama bi türlü bulamadım en yüksek yere çıkmamam rağmen bi türlü kapıyı bulamadım girüş nerde acaba ?

umarım güzel anlatabilmişimdir
  • Evet arkadaşlar sonunda Batman'den Platinum aldım yani oyunu %100 tamamladım ama çok zordu valla başka bir oyun olsa bu kadar uğraşmazdım sırf bu oyun için uğraştım ve kazandım o riddler ları bulmak challengeslarda 3 yıldız almak falan bi ara kusasım gelmişti oyunu oynarken listemdekiler bilir 3 gün sırf bu oyunu oynayadım daha jokerle adam akıllı oynadım artık jokerle takılırım yapcak bişey kalmadı yalnız oyunu almayan kalmasın

Platinum Trophy'yi aldığımı görmek için Resme tıklayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûnus -- 9 Eylül 2009; 13:45:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: crazytown_

ya ben takıldım ama bölümün ismini hatırlamıorum sniperla bi kapı üstünden duruolar hatta bi tane zavallı polisi ayağından bağlamışlar aşşaığya doğru da sarkıtmışlar sniperları temziledim sorna kapıyı açıp içeri girdiğimde iki tane adam benle dalga geçior ve ışın engellemesi yüzünden içeri giremiorum oyunda bana alternative kapı var dior onu bul ve gir ama bi türlü bulamadım en yüksek yere çıkmamam rağmen bi türlü kapıyı bulamadım girüş nerde acaba ?

hocam haritada tam gitmen gereken yerde açılmayan demir kapılar var, en yüksek gözcü kulesine çıkarak, uçarak demir kapıların üzerinden geçeçeksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: crazytown_

ya ben takıldım ama bölümün ismini hatırlamıorum sniperla bi kapı üstünden duruolar hatta bi tane zavallı polisi ayağından bağlamışlar aşşaığya doğru da sarkıtmışlar sniperları temziledim sorna kapıyı açıp içeri girdiğimde iki tane adam benle dalga geçior ve ışın engellemesi yüzünden içeri giremiorum oyunda bana alternative kapı var dior onu bul ve gir ama bi türlü bulamadım en yüksek yere çıkmamam rağmen bi türlü kapıyı bulamadım girüş nerde acaba ?

yanlış hatırlamıyorsam adamları öldürdüğün yerde dedektif modu açarsan binanın üstünde bir havalandırma göreceksin ordan içeri dalıyorduk galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: şanışer

Evet arkadaşlar sonunda Batman'den Platinum aldım yani oyunu %100 tamamladım ama çok zordu valla başka bir oyun olsa bu kadar uğraşmazdım sırf bu oyun için uğraştım ve kazandım o riddler ları bulmak challengeslarda 3 yıldız almak falan bi ara kusasım gelmişti oyunu oynarken listemdekiler bilir 3 gün sırf bu oyunu oynayadım daha jokerle adam akıllı oynadım artık jokerle takılırım yapcak bişey kalmadı yalnız oyunu almayan kalmasın

%100 bitirmek için neler yapmak gerekiyor ? madde madde yazabilirmisin rica etsem.

• Öncelikle oyununun Story Modu'nu bitirmen gerekiyor.

Daha sonra oyunda yer alan Riddler Challenges'ların hepsini bulman gerekiyor.

Oyunda yer alan bütün Spirit Of Amadeus'ları bulman gerekiyor.

En son olarakta Challanges Modun'da yer alan Combat Challenges ve Predator Challenges'ların hepsinden 3 yıldız alman gerekiyor.

Bunları hepsini yaparsan %100 tamamlamıs olursun ki bunların hepsini yaparsan biraz daha kasıp Platinum Trophy alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûnus -- 3 Eylül 2009; 12:32:36 >
  • yardımlarınız için saolun bi deniim iki seçeneği de
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.