Şimdi Ara

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.331
Cevap
99
Favori
143.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    boşver

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anlayamayanlar için kampanyayı açıklayım.
    her ayın ilk 10 günü en az 10tl harcama yapıyorsunuz.
    her ayın 10. günü ise en az 100tl harcamanız gerekiyor.
    ayın son 2 günü 5tl harcasanız da yeter.
    şubat 28 çektiği için şubatta 8 tane 10 tl harcıyorsunuz.
    ayın 10.günü pazarsa o günkü harcamalar sayılmıyor.perşembeyse harcamanız 10 la çarpılıyor.
    yani 10 ay toplam 11.000 tl harcarsanız 1,5 sene sonra extrenize 100tl bonus yükleniyor.
    puanlar sadece n11 de kullanılabiliyor, altın ve kontörde geçiyor,bebek bezinde geçmiyor.
  • 6 ay x 10 adet işlem x 10 tl.

Yapılır elbet ama çokta yeni bir kredi almak için cazip değil. Biraz uğraştırır sadece. Daha iyi kampanyalar üretilebilir.

• Hocam aynı yazıyı okuduğundan emin misin yoksa hangi roman okuyayım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

anlayamayanlar için kampanyayı açıklayım.
    her ayın ilk 10 günü en az 10tl harcama yapıyorsunuz.
    her ayın 10. günü ise en az 100tl harcamanız gerekiyor.
    ayın son 2 günü 5tl harcasanız da yeter.
    şubat 28 çektiği için şubatta 8 tane 10 tl harcıyorsunuz.
    ayın 10.günü pazarsa o günkü harcamalar sayılmıyor.perşembeyse harcamanız 10 la çarpılıyor.
    yani 10 ay toplam 11.000 tl harcarsanız 1,5 sene sonra extrenize 100tl bonus yükleniyor.
    puanlar sadece n11 de kullanılabiliyor, altın ve kontörde geçiyor,bebek bezinde geçmiyor.

komedik forumlarda felan köşe kap kardeş. burada harcıyoruz biz ayda 10 kere 10 Tl. haa: bebek bezi de lazım olur.
  • adamlar daha kart çıkarmadan kampanya yapmışlar bence konuyu açan arkadaş enpara çalışanı.. bu şekilde gelecek tepkiyi ölçüyorlar. oluşan kamuoyu tepkisine göre de kampanyayı şekillendirecekler gibi.

karta gelince; bu şartlarda harcamayı her ay zorunlu kılsa idi, olmazdı.. ama 6 ekstre ve min. işlem miktarı 10tl olduğu için yapılabilir. tek sıkıntı ödülün yatması için min. 6 ay beklemek gerekecek 6 ay sonra unutmazsak para yatar. gerçi unutsak da önemli değil, parayı hesaba yatıracaklarmış zaten. ama ekstra kampanyaları da mutlaka olmalı, sadece bu kampanya yetmez.
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    aidat almasın yeter bea aidat varsa ben almam
  • quote:

Orijinalden alıntı: nc.nc

Başka kampanyayla desteklemezlerse çok anlamı yok.

Aylık en az 100 tl harcanacak ve en az 10 seferde buna yaklaşık 15 tl verecek aylık.

Çoğu kredi kartına zaten ödemiyoruz aidat. 100 tl ye 10 tl puan kampanyası da çoğu kartta oluyor zaten.

600 lira harcamaya 100 lira veriyor. 600 lira harcamaya 100 liralık puan veren yok, Enpara nakit veriyor. Rakipsiz kampanya.

• enpara candır gerisi heyecan
  • Güzelde her ay takip edicez 8 mi 9. alışverişmiydi vs. yoksa 10 muydu :S durmadan takip paranoyaya yapar 2-3 aydan sonra . Uğraşmayıp sıkılmadan takip edenlere yarar.
  • Lafı çok dolandirmasa konu açık ve net lafı dolandırdığı için konu istediğiniz yere çekilebilir örneğin önce kart aidatı kesip sonra şartları gerçeklestirince iade mi oluyor anlamı çıkıyor oysa başlığı okurken kart aidatı olmayan diye anlam var net kelimeler kullanmamis

• emekci35 E kullanıcısına yanıt
    evet çok karmaşık net bir bilgi olmadan ben almam
  • Kart çıksın fixcard vardı uyduruk, direkt kapatırım. Teb ile kardeş kardeş kullanırım. Alternatif lazım arada, çalışıyor çalışmıyor belli mi olur?
  • Yerimizi alalım

• Sakin olun.
    Derin nefes alın ve dörde kadar sayın.
    Nefes verin.
    Sakin olun.
    Şartları ANLAYARAK okumaya çalışın.
    Artı alacağım diye saçmalayıp kampanyaya laf etmeye çalışmadan önce şartları tekrar ve bu kez GERÇEKTEN ANLAYARAK okuyun.
    Halen size cazip gelmiyorsa ölücülüğünüzü sorgulayın ve konuyu boş yere meşgul etmeyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • soyken kullanıcısına yanıt
    Estagfrullah anlayışınız için teşekkürler.

• Yerimizi alalım. Şu kredi kartı çalışması da bi bitmedi gitti. Ne zaman çıkacak bu kart?

• Peki bu adamlar nasıl para kazanıyor ?

Örneğin ben de aidatsız iş bankası kartını kullanıyorum . Ay sonunda ne harcadıysam onu yatırıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 yıldır kullanıyorum hemen hemen beklediğim an bu ay yapı kredi 92 lira kesti kart aidatı limiti bol ver enpara.
  • Limiti belli degil demi henuz bakalim kac olacak

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.