Şimdi Ara

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.331
Cevap
99
Favori
143.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geleneksel SF kampanya anlayamama ve anlatamama etkinlikleri başladı...

ben en az 50 sayfa bekliyorum...
  • Çok hojdır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Enpara sesimizi duy. Diğer kredi kartını kapatma kampanyası yap. Eski kredi kartı borcumuz kadar nakiti ver bize faizsiz. Çekip o kartı kapatalım. Sana da taksit taksit geri ödeyelim. Açılış şerefine efsane kampanya olur. Hem de deli kart kapattırır müşteri çekmiş olursun

Paraf ı aktarırım hemen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

geleneksel SF kampanya anlayamama ve anlatamama etkinlikleri başladı...

ben en az 50 sayfa bekliyorum...

Her şey çok açık olmasına rağmen neden anlaşılmıyor ben de anlamıyorum
  • Diğer bankalar(Temsili)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diabrek -- 15 Kasım 2017; 0:39:54 >
  • olay basit her ay 10 kere 10 tl harcamak tl yükleme ve faturalar da dahil olunca zaten 7 faturam var 4 telefonada tl yüklüyorum zaten her ay 11 kere 10 tl üstü işlem yapıyorum bir şey harcamaya gerek yok bu kadar.
  • NeutronS N kullanıcısına yanıt
    Yok hocam 6 ekstrede 10 lira üzeri en az 10 işlem diyor. Toplam demediği için 12 ayın 6 ayında 600 lira harcamak gerek.

Bu iadeyi 7. ay alabilende olacak, 9. ayda vs vs kim hakkını doldurursa sonraki ay iadeyi alacak yani
  • Adamlar yapmış daha ne istiyoruz beyler güzelde kampanya olursa değme keyfine
  • Senede 100 lira hediye verecek işlemleri gerçekleştirirsek doğrumudur

• en kolayı nakit para yerine kredi kartını kullanın kullandıkça nakit paranızı gidin kredi kartına yatırın böylece kredi kartında harcama yapmış olursunuz ve direk ödemiş olursunuz kampanya katılımı sağlanıyor böylece
  • quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

Senede 100 lira hediye verecek işlemleri gerçekleştirirsek doğrumudur

aldığı aidatı geri iade ediyor müşteri hizmetlerini arayıp aidat kesmişsiniz kartımı iptaL edin blöfünü yapmanıza gerek yok demek için
  • Yıllık 100 TL kredi kartı aidatı alabilmeniz için kredi kartınızı teslim aldıktan sonraki her 1 yıllık dönemde en az 6 ekstrenizde 10 TL ve üzeri en az 10 adet işlemin yer alması gerekir.

Yani 600TL harca 100TL geri al. Evin su-elektrik-doğalgaz-internet ve market alışverişlerinin yanında yakıtı da buradan çekersek olay tutuyor. Bildiğin Artıway, Avantajix gibi geri ödeme müthiş.
  • şartları çok kötü. enparaya yakışmayan kampanya olmuş.

• Yerimizi alalım önlerden
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    Sen kullanma hocam
  • Çok bekledikkk beee 😁😁😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Estağfurullah sadece bir latife yaptım hocam
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    şaka hocam ben de yaptım da kaldırayım yine yanlış anlaşılmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Misafir Çocuğu

quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

Senede 100 lira hediye verecek işlemleri gerçekleştirirsek doğrumudur

aldığı aidatı geri iade ediyor müşteri hizmetlerini arayıp aidat kesmişsiniz kartımı iptaL edin blöfünü yapmanıza gerek yok demek için

Bu sefer de müşteri hizmetleri bizi arayıp verdikleri aidatı geri isteyip, aidatı geri vermezseniz kartı iptal ederiz blöfü yapmasınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uacellat_62 -- 15 Kasım 2017; 0:48:31 >

Bende kaldırayım dedim ama kaldırmayı bilmiyorum hocam neyse kalsın cahillik başa bela
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.