Şimdi Ara

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.331
Cevap
99
Favori
143.595
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bankadan guzeli harbiden oyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet örneri / şikayet den yazın sinemia yı da uzatsınlar..Talep gelirse uzatılabilir demişler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş yazmayayım diyorum ama bir millet ancak bu kadar nankör olur ya...

Malum sektördeki bankalar adeta tuttuğunu düdüklerken, ölüyü diriyi soyarken adamlar tersine kampanya yaparak, kredi kartını kullandığın için üste aidat ödüyor sana, ama yok, yine de memnun edemiyor

Sanki kredi kartını normalde hiç kullanmıyosun da, kampanya beğenmiyorsun, bime gittiğinde bile ekmeği, suyu vs 10 tl tutuyor zaten.. Nedir beğenmediğiniz daha,
    ha verin ibanlarınızı banka direk her ay haraç ödesin karşılıksız uyar mıhayret birşey ya..

Yani enpara hiç kampanya yapmasın isterse, umurumda bile olmaz, ben verilen hizmet kalitesine bakarım, aradığımda müşteri hizmetlerine direk bağlanmam bile yeterli sebeptir benim için..

Ayrıca iki üç ayda arar, hatır sorar öneri, şikayetiniz var mı diye sorarlar, daha ne olsun..
    O yüzden, doğru oturup doğruları konuşun artık biraz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 15 Kasım 2017; 15:12:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar uzun zamandir enpara hesabj acmayi dusunuyordum bu kampanya ile acmak farz oldu artik yalniz sorum su ki bu enparaya para yatirma islemlerini bankamatiklerden mi yapiyoruz elimizdr bankamatik karti olmadan bu para yatirma cekme isleri nasil oluyor bilgi verebilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: 44cihan44

Arkadaslar uzun zamandir enpara hesabj acmayi dusunuyordum bu kampanya ile acmak farz oldu artik yalniz sorum su ki bu enparaya para yatirma islemlerini bankamatiklerden mi yapiyoruz elimizdr bankamatik karti olmadan bu para yatirma cekme isleri nasil oluyor bilgi verebilir misiniz

Finansbank icinden hesaba para atilmiyor sadece atm yada havale eft ile hesabina para aktarabilirsin...

• Şu istemiyorum çıkartmayacağım vs vs diyenler bizden önce başvurmazsa bende bir şey bilmiyorum 😂😂

• TwiNChiL T kullanıcısına yanıt
    Sagol hocam peki atm den para atarken bankamatik karti falan mi yolluyorlar yoksa musteri hesap numarasi gibi bir seyle mi para yatiriliyor

• k.kartı diğer bankalardan daha fazla kampnaya yapar diye ümidediyorum.n11-gg-hb gibi sitelerde 100 tl hata mümkünse enpara ilk çıktığında verdiği gibi %20 versin.
  • Uygulamada kredi karti basvuru adimi yok sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

Peki bu adamlar nasıl para kazanıyor ?

Örneğin ben de aidatsız iş bankası kartını kullanıyorum . Ay sonunda ne harcadıysam onu yatırıyorum

Hocam türkiyede milyonlarca kullanıcı var. Bunların yarısı ödemeyi geciktirse onun faizi yeter bankalara

• Bir enpara fanı olarak anladığım kadarıyla dağ fare doğurmuş. Umarım kısa vadeli ve daha avantajlı kampanyalar gelir bir an önce

• Enpara hiçbir şey için kullanılmasa bile bkm express ile her karta her an, ek ücretsiz para gönderdiği için kullanılır bee

• quote:

Orijinalden alıntı: boyka06

Arkadaş yazmayayım diyorum ama bir millet ancak bu kadar nankör olur ya...

Malum sektördeki bankalar adeta tuttuğunu düdüklerken, ölüyü diriyi soyarken adamlar tersine kampanya yaparak, kredi kartını kullandığın için üste aidat ödüyor sana ama yok, yine de memnun edemiyor

Sanki kredi kartını normalde hiç kullanmıyosun da, kampanya beğenmiyorsun, bime gittiğinde bile ekmeği, suyu vs 10 tl tutuyor zaten.. Nedir beğenmediğiniz daha,
    ha verin ibanlarınızı banka direk her ay haraç ödesin karşılıksız uyar mıhayret birşey ya..

Yani enpara hiç kampanya yapmasın isterse, umrumda bile olmaz, ben verilen hizmet kalitesine bakarım, aradığımda müşteri hizmetlerine direk bağlanmam bile yeterli sebeptir benim için.
    Ayrıca iki üç ayda arar, hatır sorar öneri, şikayetiniz var mı diye sorarlar,
    O yüzden yiğidin hakkını, yeri geldiğinde vermek de adettir..

hocam abartmayın bence. 600tl harcamaya 100tl puan veriyor işte ya da 100 tl indirim... sadece aidat veriyoruz diye havalı bir isim koymuşlar... bunun nankörlükle ne ilgisi var. babamın malı değil ya. hangi kart kampanya yaparsa onu kullanırız.

• ula ne karışık kampanya oku oku anlamadım ,birde yarın sağlam kafayla okuyayım bari :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

aidat almasın yeter bea aidat varsa ben almam

hocam aidatsız kart için bakınız Paraf klasik. ilk çıktığında almıştım. şu ana kadar aidat falan almadılar. ayrıca arada iyi hatta iyinin de ötesinde kampanyaları da oluyor. parafgünüm vs ekstraları da var. yani bu kredi kartını çıkartıp ilk 2 sene 6 ayda 100 tl indirim yapacak, kart iadatı almıyoruz deyip kampanya yapmayacaklarsa bu proje tutmaz. zaten paraf gibi alternatifleri var...
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    işe yarar kampanyalarıda olsunki en çok bu kartı kullanalım demi yoksa aidatsız bonus var
  • Enpara artık musterilerini pavlovun köpeği gibi egitmekten vazgecse iyi olacak.

Her ay 10 işlem 10lira alt limitli 6 ay boyunca harcarsak karşılığında salya akitarak ödülünü bekleyen ...

Saçma bi kampanya olmuş.

• Valla ben enparadan memnunum. Pratik,her işimi hallediyorum. Ara ara kampanyalar denk geliyor daha bir güzel oluyor. Yazın beni arayıp hal hatır sormuşlardı acaba dolandırıcı mı diye numaraya baktım doğruydu. Bizden beklediğiniz bir şey var mı dediler,kredi kartı dedim,gururluyum.

Almayacaklar almasın. Ben yarın ilk iş kredi kartı limitimi düşüreceğim bonustan. Tamam bonusda iyi kart ama işi bilene. Ben her ay 50₺ bonus sabit alıyorum ama diğer kalemlerde,acil ihtiyaç sahiplerine,cahil ( hakaret değil ) insanlara geçirdiği için bütçesi çok sağlam. Enparanın ben kimseye bişe geçirdiğini görmedim. Axess enteresan biraz. Bu ay şu ana kadar 235₺ chip kazanmışım,50 de carrefour var birde benzinden gelicek nerden baksan 400 ü bulucak.

Bi çıksın bakalım. Kart aidatı almasınlar senede 100₺ versinler yinede ufak tefek alışverişlerde kullanabilirim.

• Ayda ortalama 300 tl benzin aliyorum bunu enparadan alirim günde 30 tl zaten ben tek seferde en fazla 50 tl lik benzin alan birisiyim.Yani kısacası 600 tllik benzin aldigimda 100 tl indirimli olucak hiç yoktan iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamlamoz -- 15 Kasım 2017; 4:38:54 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.