DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Başlangıç Sayfası Değiştirmek
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
56.064
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Başlangıç Sayfası Değiştirmek
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      486 Mesaj
      01 Aralık 2006 23:09:01
      Arkadaşlar ne yaptıysam yaptım Giriş Sayfasını "www.google.com.tr" den başka bişeye ayarliyamadim

Araçlardan internet seçeneklerinden boş kullanı seciyorum ilk tıkladiğimda about:blank olarak gösteriyor ikinci kere tikladigimda genewww.google.com oluyor REGEDIT den Start Page i de sildim fakat ilk seferde gene sayfa gorunmuyor ikinci actigimda gene google aciliyor bunun nedeni ve cözümü ne olabilir?

• Yarbay
      8710 Mesaj
      01 Aralık 2006 23:28:11
      en temiz yol format atmak

• Yüzbaşı
      924 Mesaj
      02 Aralık 2006 00:31:10
      Gecmiste Reg ayarlariyla oynamis olmayasin (trojan girip baslangic sayfasini degistirmesin diye)...?
      quote:

Orjinalden alıntı: aNtifuNky

Arkadaşlar ne yaptıysam yaptım Giriş Sayfasını "www.google.com.tr" den başka bişeye ayarliyamadim

Araçlardan internet seçeneklerinden boş kullanı seciyorum ilk tıkladiğimda about:blank olarak gösteriyor ikinci kere tikladigimda genewww.google.com oluyor REGEDIT den Start Page i de sildim fakat ilk seferde gene sayfa gorunmuyor ikinci actigimda gene google aciliyor bunun nedeni ve cözümü ne olabilir?

• Yarbay
      3061 Mesaj
      02 Aralık 2006 00:36:26
      dua et google.com kalmis bnde baska seyler kalıyodu eskiden

Katılım zamanı: 3 Eylül 2005
      I'm a cowboy, on a steel horse I ride
    • Yüzbaşı
      257 Mesaj
      02 Aralık 2006 07:55:00
      bendede oluyordu ad awareyle çözüyordum ama aynı sorudanmı kaynaklanıyor bilemem

• Yüzbaşı
      985 Mesaj
      02 Aralık 2006 08:14:22
      başlat çalıştır gpedit.msc yaz
      ordan kullanıcı yapılandırması
      windows ayarları
      internet explorer bakım
      url
      önemli urller
      oraya giriş sayfanı yaz bi daha deişmez

• Binbaşı
      1315 Mesaj
      02 Aralık 2006 11:53:29
      ad aware ile bi tarat bakalım bazen virüs,trojan vb. şeyler kilitliyorlar orayı ama onlar kilitledigi zaman hiç değiştiremiyorsun belkide bu olayın değişik wersiyonu olabilirgenede sen tarat ad aware ile

• Yüzbaşı
      573 Mesaj
      02 Aralık 2006 11:55:52
      Virüsdür bu virüs.

Ya öğrenen,ya öğreten,ya dinleyen ya da seven ol.Bunların dışında beşincisi olma helak olursun. (S.A.S)
    • Yüzbaşı
      573 Mesaj
      02 Aralık 2006 12:06:35
      Kardeş hiç bişey olmadı aşağıdakini uygula.

başlat çalıştır regedit yaz enter'a bas..açılan ekranda hkey_current user+software+microsoft+internetexplorer+main sağ tarafta start page ve search page karşılığı o site ise çift tıklayıp sil ve istediğin adresi yaz.

birde hkey local machine kısmında da software+microsoft+internetexplorer+main tıkla sağda start page ve search page'i değiştir.

Ya öğrenen,ya öğreten,ya dinleyen ya da seven ol.Bunların dışında beşincisi olma helak olursun. (S.A.S)
    • Teğmen
      220 Mesaj
      05 Aralık 2006 02:12:07

quote:

Orjinalden alıntı: Orson

başlat çalıştır gpedit.msc yaz
      ordan kullanıcı yapılandırması
      windows ayarları
      internet explorer bakım
      url
      önemli urller
      oraya giriş sayfanı yaz bi daha deişmez

sorun benim bilgisayarimda kaynaklaniyordu, onun için dediklerini aynen uyguladim ama maalesef yine değişti, halbüki çok güzel bi çözümdü..

Krallar arasında şovalye olcağına kendi çöplüğünde kral ol.
    • Teğmen
      220 Mesaj
      05 Aralık 2006 02:16:34

quote:

Orjinalden alıntı: karabey_58

Kardeş hiç bişey olmadı aşağıdakini uygula.

başlat çalıştır regedit yaz enter'a bas..açılan ekranda hkey_current user+software+microsoft+internetexplorer+main sağ tarafta start page ve search page karşılığı o site ise çift tıklayıp sil ve istediğin adresi yaz.

birde hkey local machine kısmında da software+microsoft+internetexplorer+main tıkla sağda start page ve search page'i değiştir.

onuda yapmiştim, hatta şuanda bile start page kısmında about:blank yazıyor we search page kısmıda boş ama hala ilk tıklamada about:blank sayfasi açiliyor ikinci tıkta ise googlun sayfasi açiliyor kafayi siyiracam az kaldi

Krallar arasında şovalye olcağına kendi çöplüğünde kral ol.
Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.