Şimdi Ara

Baska telefonda benim rehberjm çıkıyor acil yardim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
27.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar kiz arkadasimin s4unde benim rehberim cikmis numaralarda whatsapp logosu mevcut. Herhangi adima mail filan hoc bir sey acik degol.cihazda. iki hatta benim uzerime. Nasil oluyor bu durum? Ne yapmak gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• rehberini google ile senkronize edersen ve google hesabını başka telefondada açarsan rehberin o telefondada görünür kız arkadaşına başka bir gmail hesabı aç sorun çözülür

• quote:

Orijinalden alıntı: atp96

rehberini google ile senkronize edersen ve google hesabını başka telefondada açarsan rehberin o telefondada görünür kız arkadaşına başka bir gmail hesabı aç sorun çözülür

Kiz arkadasimin gmail hesabi zaten farklı ? Ben anlamadim bu durumu

• aynı durum benim başımada gelmişte ve sorun bundan kaynaklanıyordu başka türlü nasıl rehber diğer telefona nasıl geçer bilmiyorum

• Yukarıda gmailden değil demişsiniz. Gmail değilse benim aklıma bir tek şey geliyor. O da imkansız gibi bir şey. Siz rehberi içe/dışla aktar diyerek hafıza kartınıza yedekleyip, hafıza kartınızı başka bir sebeple kız arkadaşınıza verdiğinizde oradan rehberiniz ona geçmiş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anti aliasing

Yukarıda gmailden değil demişsiniz. Gmail değilse benim aklıma bir tek şey geliyor. O da imkansız gibi bir şey. Siz rehberi içe/dışla aktar diyerek hafıza kartınıza yedekleyip, hafıza kartınızı başka bir sebeple kız arkadaşınıza verdiğinizde oradan rehberiniz ona geçmiş olabilir.

Yok hocam oyle biseyde yapmadik. Gmailler farklı yalnız :s

• quote:

Orijinalden alıntı: 'MEMATİ

quote:

Orijinalden alıntı: anti aliasing

Yukarıda gmailden değil demişsiniz. Gmail değilse benim aklıma bir tek şey geliyor. O da imkansız gibi bir şey. Siz rehberi içe/dışla aktar diyerek hafıza kartınıza yedekleyip, hafıza kartınızı başka bir sebeple kız arkadaşınıza verdiğinizde oradan rehberiniz ona geçmiş olabilir.

Yok hocam oyle biseyde yapmadik. Gmailler farklı yalnız :s

Gmailler aynı demedim ki hocam zaten.
    Bu arada benim dediğim şeyin de olma ihtimali çok düşüktü nereden aklıma geldiyse.
    Çözümü bilmiyorum maalesef. umarım çözersiniz. Hiç olmadı tek tek kendi rehberinizdeki kişileri silin kız arkadaşınızın telefonundan.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.