Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Başıma bugün enteresan bir olay geldi (2875 tana spy buldum pc de)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Başıma bugün enteresan bir olay geldi (2875 tana spy buldum pc de)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    37 Mesaj
    Yav arkadaşlar bugün bir arkadaşın iş yerine ğuradım spyware doctor la bi tarama yaptım 2875 tane spyware buldu
    bu bir rekor mu ne iş???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocker_21 -- 17 Şubat 2005, 0:05:35 >

|
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raskolnikov -- 16 Şubat 2005, 23:58:57 >
    |
    |
    sıvası dökülmüş apartmanın önünde, oturma odasındaki rengi solmuş perdenin dibinde, mutfaktaki emektar masanın yanında veya pastan üzerindeki boyası atmış bahçe kapasının yanı başında, olmadı sokakta hareket etmeyen iş makinesinin dibinde takım elbisesiyle çektirdiği fotoğrafı facebook profiline yükleyen canlıya öğretmen denir.
  • Onbaşı
    37 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Raskolnikov

bende indireyim bakam bende ne çıkacak daha dün adawere ile tarattıydım

kardeş ben sana spy sweeper ı tavsiye ederim
    ben spy sweepr ı kullanamıyorum problem çıkıyor bunun için çok üzgününüm
    ama sana ttavsiye edrim son sürümünühttp://www.softpedia.com/ da aratıp bulabilirsin
    |
    |
    |
    |
    *** Düşersin ama kalkarsın, kaçırırsın ama yakalarsın, vazgeçmezsen başarırsın...***
  • Yarbay
    2853 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: nakka

bence microsoft spyware kullanın gerçekten neris çalışıyor..kaldırmadığı bar mar spy trojan yok....

demin doctoruda denedim microsoft uda onlar flashgeti falan silmeye kalkıyor.
    bu arada 279 taneden 220 küsüru radligt ile flashget dosyası 47 tane bişey sildi. adawere s.e den şaşmam
    |
    |
    sıvası dökülmüş apartmanın önünde, oturma odasındaki rengi solmuş perdenin dibinde, mutfaktaki emektar masanın yanında veya pastan üzerindeki boyası atmış bahçe kapasının yanı başında, olmadı sokakta hareket etmeyen iş makinesinin dibinde takım elbisesiyle çektirdiği fotoğrafı facebook profiline yükleyen canlıya öğretmen denir.
  • Onbaşı
    37 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Raskolnikov

quote:

Orjinalden alıntı: nakka

bence microsoft spyware kullanın gerçekten neris çalışıyor..kaldırmadığı bar mar spy trojan yok....

demin doctoruda denedim microsoft uda onlar flashgeti falan silmeye kalkıyor.
    bu arada 279 taneden 220 küsüru radligt ile flashget dosyası 47 tane bişey sildi. adawere s.e den şaşmam

kardeş bunu öğrendiğim iyi oldu yani normal programlar da spyware olarak algılanabiliyor
    |
    |
    |
    |

• Yarbay
    2449 Mesaj
    bende diskeeper'i çalıştırtmadı....
    |
    |
  • Teğmen
    213 Mesaj
    quote:

Yav arkadaşlar bugün bir arkadaşın iş yerine ğuradım spyware doctor la bi tarama yaptım 2875 tane spyware buldu
    bu bir rekor mu ne iş???

arkadaşın senelerdir format atmamakla beraber internette günde en az 6 saat kalıp önüne gelen her şeye tıklıyor galiba

evet, bu bir rekordur...
    |
    |
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Masal
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.