Şimdi Ara

Ben bugün bir delilik yaptım :) 15 yaşında bir televizyonun hikayesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tasiş mağazasında bir LCD gördüm. LG nin ilk FULL HD serilerinden, 15 cm kalınlığında bir 47 inç LCD. Açıp denedim, bir ses kalitesi var aşık oldum Ben bugün bir delilik yaptım :) 15 yaşında bir televizyonun hikayesi 1000 lira verip düşünmeden satın aldim.

Eve zor taşıdık, zira 58 kg ağırlığında bir LCD! XBOX ile denemek için sabırsızlanıyorum. Resimler ve teknik detaylar yarına...

Model kodu 47lb2rf, sanırım LG'nin almanya serilerinden biri, ayak sormak için gittiğim LG servisi bu kodda bir cihaz bulamadı. Televizyon Almanca. Ben bugün bir delilik yaptım :) 15 yaşında bir televizyonun hikayesi 

Koca oğlan. :)

Televizyon öne arkaya devrilmesin diye bir önlem alalım dedim. Ayağının parçası eksik Ben bugün bir delilik yaptım :) 15 yaşında bir televizyonun hikayesi  Bir çekmece rayını ikiye kestim ve televizyona vidaladım...

Televizyon bu. İlk açıldığında kırmızı kare ile gösterdiğim yerde şu leke çıkıyor 5 dakika sonra kayboluyor. Sanırım bir kondansatör sorunu var, ileride bir şey çıkarsa bakarız...

Böyle durduğuna bakmayın, 2 metre soldaki koltuktan buraya getirene kadar seksen takla attım tek başıma. Yok kalkmıyor çok ağır Ben bugün bir delilik yaptım :) 15 yaşında bir televizyonun hikayesi 

Netflix XBOX uygulaması. Yukarıdaki Kodi ekranında görünen beyaz leke burada kaybolmuş... (köşedeki pense ne demeyin. altta televizyonun tuşları var erişmek için böyle geçici bir çözüm buldum :)

Bu şekilde duvara tutturdum. Televizyonu asmam mümkün değil, zira bu ağırlığı taşıyacak ne duvar var ne dübel ne vida, ne de o duvarı o kadar delecek matkap... Ben bugün bir delilik yaptım :) 15 yaşında bir televizyonun hikayesi 

Bu da televizyonun ayağı. Maşallah nasıl yaptılarsa 1 ton yük çeker. Ben bugün bir delilik yaptım :) 15 yaşında bir televizyonun hikayesi 

Televizyonun kumandasını bulup ses ve görüntü ayarlarını yapmalıyım, renk tonları çok sarı çünkü. Dreambox kumandasından evrensel kısmında seksen kod denedim hiç biri uymadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 30 Temmuz 2022; 18:54:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her şeyiyle sizi etkileyebilmiş bir ürün uzun süre, keyifli - sorunsuz kullanmanız dileğiyle. Fakat işin manevi, haz boyutunu bir kenara bırakacak konuşacak olursam ses sisteminizi kullanmadan da kimseyi rahatsız etmeden ses tüketebilmenin kaliteli kafa üstü veya kulak içi tipteki kulaklılar ile çözebilirdiniz demek zorundayım 

310 Watt, dile bile zor. Bu tarz niş, nostaljik ürünler sürekli kullanılmaz ayrı bir değeri olur bu çok mantıklı olmayabilir ama günde 8-10 saat açık tutmamanızı tavsiye ederim. Eşiniz veya elektrik idaresi yetkilileri sen günde 3-4 kw, ayda 100-120 kilowatt, milyar watt sen naptın demek zorunda kalmasınlar. 

• Hayırlı olsun. Ses kalitesi için TV almak yerine bir ses sistemi alsaydınız daha doğru olmaz mıydı? Ben bugün bir delilik yaptım :) 15 yaşında bir televizyonun hikayesi 58 KG, maşallah çelik kasa mı desem, küçük çaplı bir istinat duvarı mı desem bilemedim Ben bugün bir delilik yaptım :) 15 yaşında bir televizyonun hikayesi 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 29 Temmuz 2022; 19:26:53 >
  • Bilgisayar Bağımlısı kullanıcısına yanıt

Hali hazırda 6+1 NEO.6 ses sistemim var hocam Ben bugün bir delilik yaptım :) 15 yaşında bir televizyonun hikayesi  bu televizyonu etrafı rahatsız etmek istemediğim için aldım, inanılmaz tok bass sesleri veriyor. İçinde gerçekten şahane bir sub var, iki tane de mid/tre:)

Elektrik tüketimi 310 watt Ben bugün bir delilik yaptım :) 15 yaşında bir televizyonun hikayesi 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 30 Temmuz 2022; 17:59:5 >
  • robotica R kullanıcısına yanıt

Her şeyiyle sizi etkileyebilmiş bir ürün uzun süre, keyifli - sorunsuz kullanmanız dileğiyle. Fakat işin manevi, haz boyutunu bir kenara bırakacak konuşacak olursam ses sisteminizi kullanmadan da kimseyi rahatsız etmeden ses tüketebilmenin kaliteli kafa üstü veya kulak içi tipteki kulaklılar ile çözebilirdiniz demek zorundayımBen bugün bir delilik yaptım :) 15 yaşında bir televizyonun hikayesi 

310 Watt, dile bile zor. Bu tarz niş, nostaljik ürünler sürekli kullanılmaz ayrı bir değeri olur bu çok mantıklı olmayabilir ama günde 8-10 saat açık tutmamanızı tavsiye ederim. Eşiniz veya elektrik idaresi yetkilileri sen günde 3-4 kw, ayda 100-120 kilowatt, milyar watt sen naptın demek zorunda kalmasınlar.Ben bugün bir delilik yaptım :) 15 yaşında bir televizyonun hikayesi 

• Bilgisayar Bağımlısı kullanıcısına yanıt

Tabii zaten bu ürünü konsolla kullanmayı düşünüyorum Ben bugün bir delilik yaptım :) 15 yaşında bir televizyonun hikayesi Günde 1 saat filan. Çok teşekkürler güzel dileklerinize. Ben bugün bir delilik yaptım :) 15 yaşında bir televizyonun hikayesi 

• harbiden delilik

• stableRevulation kullanıcısına yanıt

Birazdan deneyeceğim resimler de geliyor...

• Oyunlarda şöyle görünüyor (fortnite)

Amazon prime'dan Upload dizisi

Bu da netflix uygulamasından

KODI'den televizyon kanalı açıkken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 1 Ağustos 2022; 10:32:32 >

• 58KG hey maşallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın ama aldığınız tv lcd değil de plazma olmsın.Çünkü ben 47" boyutunda 58 kg lcd tv ne gördüm ne duydum.Model nosunu aratınca lcd çıkıyor gerçi lginç. Ben de daha bu sene Panasonic'in ilk çıkan 65 inç plazmalarından birine denk geldim ve satın aldım.Tv tam 85 kg.Yerinden kaldıramıyorsun.Sanki içine cıva dökmüşler öyle ağır4 kişi zor taşıdık odaya.600watt güç harcaması vardı.Tüm bunlara rağmen görüntü muhteşemdi.İlk çıkan modellerden bile olsa bir lcd tvnin 58kg gelmesi için 80" ve üstü bir boyutta olması gerek.Sizin tv eğer lcd ise cidden sıradışı bir modelmiş.

• aterikasedi kullanıcısına yanıt

Yok hocam, son resimdeki ayakta da LCD yazısını görebilirsiniz. Ben bugün bir delilik yaptım :) 15 yaşında bir televizyonun hikayesi  Cidden bu eski televizyonların içinde ne var böyle ağırlar anlamadım. Şimdiki televizyonlar 2-3 tane cep telefonu kadar devre kartı 1 panelden oluşuyor, tüy gibi hafifler.

Panasonic Viera bende de var, görüntüsünü hiç bir televizyona değişmem o kadar iyi.

Sizin oğlanın konusunu da bekleriz. Nasıl bir plazma acep.Ben bugün bir delilik yaptım :) 15 yaşında bir televizyonun hikayesi 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 31 Temmuz 2022; 9:38:7 >
  • Valla ne yalan diyeyim 1000 liraya bende düşünmeden alırdım

• robotica R kullanıcısına yanıt

Sattım ben hocam.Şu an başka Panasonic plazma kullanıyorum 50".Panasonic plazmadan şaşmamaya çalışıyorum.

• Televizyon çerçevelerinden, arkasındaki kalınlıktan ve ağırlığından boyutlarındaki tüplü TV'leri aratmıyor maşallah! O arkasındaki kalınlık o 58 kg ağırlık...

Annemlere 65" 4k TV almıştık Onvo, 10 sene önce alınan 47" LG LCD TV'den daha hafifti. Kaldı ki 2010 alınmış LCD de öyle ağır filan değildi, tabi yine biraz ağırlığı var.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt

Ağırlığına can feda, yıllardır onlarca TV gördüm sesi beni bu kadar etkileyen bir bu var, bir de SRS, WOW ve trusurround destekli bir tüplü Sony geçmişti elimize, o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 31 Temmuz 2022; 17:47:11 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.