Şimdi Ara

Baseus vs Deji Batarya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
35.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aliexpress'de Basues Official mağazasında i6 için batarya gördüm. 2200 mAh ve 24$.

Daha önce bu bataryayı alıp kullanan oldu mu?

Öneriniz nedir?

• Apple pillerini bir çin firmasına fason yaptırır markasını basar. Pillerin arkasında yazar. Baseus da bir çin firmasıdır ve bu işte en iyilerinden biridir. Bir de Nohon marka var. Bence baseus veya nohon apple ın kendi orjinal pillerindem daha iyidir. Yarın bir gün apple baseusa pil yaptırırsa şaşırmam. Dejiyi bilmem. Baseus yada nohon bulun unutun.. apple logosu basılmış ama orjinal olmayan pillere hiç bakmayın , para kaybetmeyin
  • onu denemek yerine 199tlye apple store'dan degistirin. en azindan bir sorun olursa muhattap buluyorsunuz.
  • 24 dolar olan vermektense gidip orjinal taktirin cunku arada cok fark yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR53

24 dolar olan vermektense gidip orjinal taktirin cunku arada cok fark yok
    BF kovalayacaz ucuzlamazsa orjinal yolu gözükecek.
  • Deji güzel en az 7 saat ekran düresi var orijinal yaramaz bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drkengin -- 20 Kasım 2018; 1:17:16 >
  • Baseus iyi diyorlar ama Baseus kullanan var mıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkengin

Deji güzel en az 7 saat ekran düresi var orijinal yaramaz bence
    Deji için çabuk yıpranıyor diyorlar. Var mı böyle bir şey?
  • Baseus hakkında pek şikayet okumadım, dejı bıraz sorunlu sankı
  • Baseus'un iPhone X için olan sarjlı kılıfını kullanıyorum bence güzel bir marka bana sorun çıkarmadı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Deji için çabuk yıpranıyor diyorlar. Var mı böyle bir şey?

Alıntıları Göster
    Yok hocam 7 ay oldu alalı aynı gidiyor hala pil
  • Bir arkadaşım 5s cihazında 1 yıldan fazladır deji mucize batarya kullanıyor, bir sorun yaşadığını belirtmedi bu zamana kadar. 6s cihazıma bende düşünüyorum mevcut batarya eskiyince, x için çıkarsada düşünürüm belki ilerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kahya Yahya

Bir arkadaşım 5s cihazında 1 yıldan fazladır deji mucize batarya kullanıyor, bir sorun yaşadığını belirtmedi bu zamana kadar. 6s cihazıma bende düşünüyorum mevcut batarya eskiyince, x için çıkarsada düşünürüm belki ilerde.
    Merhaba,
    5. Yıl doldu pil 900mAh civarına indi, yakın zamanda değiştirmem gerekecek.
    Arkadaşınız 1560 olanı mı yoksa 1800 mü kullanıyor. 1800 kullanıyorsa arada bir fark görebildi mi acaba?
  • Deji’yi yeni sipariş ettim. 1 haftadır baya memnunum eski pilleri çok doldur boşalttan epey eskitiyordum (2 kere değişti orijinal dahil) bunu düzgün kullanıp çok yıpratmayacağım. Uzun vadede bakalım buna rağmen kendisi yıpranacak mı göreceğiz?
  • Bende 1 yıldan uzun süredir 6s de 2200 mah deji batarya kullanıyorum ve gayet memnunum, orijinal bataryadan daha uzun gidiyor şarjı. Eğer üretimsel olarak sorunlu bir batarya denk gelmez ise şansınıza memnun kalmamak için bir sebep de yok zaten. Sorunlu bir batarya gelirse de sanmıyorum firmanın müşteriyi yüz üstü bırakacağını, büyük ihtimalle değişim yaparlar hemen. Çünkü bir kaç yerde bu şekilde hemen değişim yapıldığı ile ilgili yorumlara denk geldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Do It Yourself -- 13 Haziran 2019; 3:16:6 >
  • Hakan.. kullanıcısına yanıt
    6s plus’ıma baseus aldım. Çok memnunum. Şimdi telefonu eşime verdim, kendim 2. El x aldım fakat bu markanın x bataryası görünmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omondoles

6s plus’ıma baseus aldım. Çok memnunum. Şimdi telefonu eşime verdim, kendim 2. El x aldım fakat bu markanın x bataryası görünmüyor.
    https://www.deji.com.tr/iphone-x-batarya-mucize-batarya-deji
  • Teşekkür ederim, ben baseus’un kast etmiştim.
  • Baseus iphone 7 kullanıyorum 1 yıldır şarj derdin yok hayat kurtarıyor elimden telefon hic düşmüyor isim dolayisiyla çok memnunum milket prizin yanından ayrılmiyor ben 1 tusla dolduruyorum bataryami yatarkende sarja takıyorum hem telefon hem kılıf tek soketten şarj oluyor efsane ürün
  • quote:

Orijinalden alıntı: omondoles

Teşekkür ederim, ben baseus’un kast etmiştim.
    O markayı kullanmadım ama deji kullanıyorum gayet başarılı orijinalden farkını göremedim ben.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.