Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (486. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.968
Cevap
99
Favori
1.000.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşimmi yok üç kuruşluk cihaz için uğraşacağım . Yarı fiyattan sattım gitti .

Güncellemeyi yapamayan Piranhanın cihazı . Başarsort beni zerre kadar ilgilendirmez .
    Bilmem tanımam etmem . Piranha veya Tomtom . Hiç fatketmez . Benim muhatabım Piranha .

THH gitsem Başarsoftu değil Piranhayı veya Garmini Muhatab göstermem gerekir .
    Neden hedef saptırıyorsunuz ki .
  • kruegerfred kullanıcısına yanıt
    o zaman tüketici hakları hikaye demeyeceksiniz ,siz kendi hakkınızı aramadıktan sonra kim arayacak ?
    zaten bende en başta söyledim ,bu konunun başarsoft ile ilgisi olmadığını
    ama siz başarsoftun özveri ile çalıştığını falan eklediniz (nedense)

hedef saptırma mı ? ,hedef nedir ?

ticari şirketlerle ticaret yaparım ,onların sorunları beni (bizi) ilgilendirmez
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Evet iddaa ettim iyi kötü üç beş elemanla yapabileceklerini yapıyorlar .
    Türkiyede THK sonuç alma hele firmalara karşı öle %80-90 değil .
    Satıcı Bimexmiydi neydi bir mouse aldım THH 2 yıl sürüncemede bıraktı . Sonuçtada %100 haklı olduğu konuda haksız çıktım .
    vede Dava Mahkemelerini çok yakından tanırım .
    Basit bir örnek Bir gazeteciyi bir yıl önce sebebsiz yere tutukladılar . ve sebebsiz yere saldılar .
    Dava Mahkemeleri neki THH den sonuç alacan .

Neyse konuya dönelim :

Üretici olduğunu iddia eden Piranha ne yapıyor ?
    Uzak doğunun en merdiven altı üreticisinden İthal edip köşesinde cukkaları götürüyor .
    Navigasyonun En ufak düğmesi dahi uzak doğudan .

Başarsoft sütten çıkmış ak kaşık demiyorum . Savunmakta bana düşmez . Belirli zamanlarda Bunlara taviz verdi .

Ayrıca iGO yu veya tüm navigasyonları hacklemek kolay . Yazılım firmalarının diğer handikapı hacklenmek.

• kruegerfred kullanıcısına yanıt
    hedef saptırma dediniz ama konuyu alıp başka taraflara götürdünüz ?
    gazeteci tutuklamak ile ,ticari durumların ne ilgisi var onu da anlamadım (ki zaten konuyla hiç ilgisi yok)

özveri ile çalışıyor dediniz ve bende sordum
    çalışmasa ne olacak ,kim kaybedecek ?

sonra bu nasıl bir özveridir ,yılda 4 defa güncelleme verirken , 3 e düşürdü ,sonra 2 ye
    hiç vermezse daha çok özveri ile mi çalışmış olacak ?

üstelik başarsoftun şu hatası oldu ,firmaların verdiği güvenceleri kendisi savundu ve konu onu ilgilendirmediği halde işin içine girmiş oldu

benim başarsoft ile ilgili bir sorunum olmadı ,çok eski cihazıma dahi güncelleme veriyor ,tek büyük sıkıntı güncelleme sayısını düşürmesi ve git gide güncelleme alanını azaltması

gerçi artık navigasyon cihazı kullanımı çok azaldı ve çoğu kişi başka firmalara yöneldi ve artık hacklemeye falanda gerek kalmadı (ki zaten tüm yazılımlarda bu risk var ,windowsu dahi çok sayıda illegal kullanan var)

diğer bir konu ise Alim beyin kendisinin verdiği sözler var (eski konuları okursanız görürsünüz)

ha bu arada üç beş kişi ile bu işleri yapmaları beni (bizi) ilgilendirmez ,ticareti kimse babasının hayrına yapmıyor ,millet parasını verip hizmet satın almış

gerçi sizin kim olduğunuzu tahmin ediyorum ama neyse :)

• C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Ticaret dedinmi Bir bütündür .
    Devletinden en alt düzeyinde ev kadınına kadar . Tamamını kapsar .
    Ben ticaret yapacaksam . Devletime Hukukuma güvenmek zorundayım .
    Bu nedenle gazeteciyede götürürüm . Ev kadınınada .
    Verdiğim örnekleri iyi incelemenizi tavsiye ederim . Belki kopuk kopuk gibi oluyor ama kesinlikle bir bütünselliği vardır .ve tutarlıdır .
    Aklıma o an için Gazeteci geldi . Çocukları için ağlayan analarda gelebilrdi . Anaları yazardım .
    Ana fikir THH sağlıklı çalışmadığını göstermektir.

Benim kim olduğumu tahmin edemezsin .90 lı yıllardan sonra ne siyasi nede ticari hayatta yokum .
    Geyik olsun diye ara sıra yazarım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kruegerfred -- 23 Şubat 2018; 8:36:25 >
  • Ben 7 yıl önce telefunken aldım fiyatı 100 tl civarı idi geçmiş zaman fiyatı tam hatırlamıyorum. Cihaz hala canavar gibi hatayın o sıcağında bir sıkıntı yaşamadım 7 yıldan beri Türkiye 'nin bir çok yerini gezdim cihazı yapanlara çok dua ettim. Navigasyonsuz hayatta bulamıyacağım yerleri elimi koymuş gibi buldum, radardan çoğu kez kurtardı çok fazla hız yapmadığım halde, insan bazen dayanamıyor. Hala ücretsiz güncelleme alıyor. Gerçi son güncellemeyi yapmadım bulunduğum yerde herhangi bir guncelleme gelmediği için yazın tatile çıkmadan önce yaparım. Hatta telefona yüklediğim igo ya da güncel haritayı navigasyondan kopyalıyorum . Nur üstüne nur daha ne isteyelim hayatta aldım en iyi cihaz diyebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Başarsoft aracı dün Düzce civarındaydı. İyi oldu bu çalışma çünkü çok fazla yeni yol ve kavşak açıldı bu sıralar. Güncellenen bilgilerin en kısa sürede haritalara yansıması dileğimle.
    Teşekkür ediyorum kendilerine.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    Ülke çok büyük. Dere tepe. Bende eski model bir cihazda iGO kullanıyorum. Üç Map var en başarılısı Başarsoft. Emeklerine teşekkür.
    Gücümüz yok. Çocuklar azıcık deforme ettiği için haklarını helal etsinler.
  • Google Play'de satılan basarsoft nextgen uygulamasını kullanan varmı? Memnunmusunuz?

Telefon için arıyorum da.

• GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    İyi ama güncelleme geç geliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Satın aldım gitti. Ama henüz denemedim.
    Bende Başarsoftun en son 2017/10 haritasının yüklü olduğu Next Navigasyon cihazı da var.
    Fakat onu sök tak zor olduğundan ve telefonda sürekli yanımda bulunduğundan NEXTGEN uygulamasını satın aldım.
    Çoğunlukla İstanbul Ankara İzmir ve Bursa şehir içi ve civarı için kullanacağım. Daha denemedim.
    Sizce;
    - Sesli yönlendirmeleri nasıl?
    - Yanlış yola girildiğinde hızlıca yeni rota oluşturuyormu?
    - GPS'e hızlıca bağlanıyormu?
    - Aslında her ikiside Başarsoft haritasını kullandığından güncellemin bir geriden gelmesi dışında farkı olmaması lazım ama , bu uygulama telefonunda olan bir kişi navigasyon cihazını ararmı?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GÖKHANK -- 5 Nisan 2018; 14:10:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

quote:

Bende Başarsoftun en son 2017/10 haritasının yüklü olduğu Next Navigasyon cihazı da var.
    Fakat onu sök tak zor olduğundan ve telefonda sürekli yanımda bulunduğundan NEXTGEN uygulamasını satın aldım.
    Çoğunlukla İstanbul Ankara İzmir ve Bursa şehir içi ve civarı için kullanacağım. Daha denemedim.
    Sizce;
    - Aslında her ikiside Başarsoft haritasını kullandığından güncellemin bir geriden gelmesi dışında farkı olmaması lazım ama , bu uygulama telefonunda olan bir kişi navigasyon cihazını ararmı?

Teşekkürler

Soru 1: Sesli yönlendirmeler tüm igo ürünlerinde olduğu gibi çok geveze... şaka şaka detaylı bilgi veriyor. Türkçesi de yeterli. diğer navilere göre oldukça ileri (google a göre ise harika)
    Soru 2: Evet yolu değişitirdiğiniz anda rota yenileniyor.
    Soru 3: Bunun navihgasyon yazılımı ile hiç ilgisi yok cihaz doananımı, konumunuz, şehir içi ara sokak (yüksek bina vb) faktörlere bağlı
    Soru 4: Güncelleme kapsamında ki küçük bölgelere hariç etkilemez ama bu sorunun giderilmesi lazım. Ancak bildiğim kadarı ile Başarsoft ham veriyi tüm firmalara iletiyor, derleme ve güncellemenin hazır hale gelmesi onların sorumluluğunda. Nextgenin derlemesi Başarsoft ta ise ...... analayan anlamıştııııır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogoksel

quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

quote:

Sizce;

Teşekkürler

Soru 1: Sesli yönlendirmeler tüm igo ürünlerinde olduğu gibi çok geveze... şaka şaka detaylı bilgi veriyor. Türkçesi de yeterli. diğer navilere göre oldukça ileri (google a göre ise harika)
    Soru 2: Evet yolu değişitirdiğiniz anda rota yenileniyor.
    Soru 3: Bunun navihgasyon yazılımı ile hiç ilgisi yok cihaz doananımı, konumunuz, şehir içi ara sokak (yüksek bina vb) faktörlere bağlı
    Soru 4: Güncelleme kapsamında ki küçük bölgelere hariç etkilemez ama bu sorunun giderilmesi lazım. Ancak bildiğim kadarı ile Başarsoft ham veriyi tüm firmalara iletiyor, derleme ve güncellemenin hazır hale gelmesi onların sorumluluğunda. Nextgenin derlemesi Başarsoft ta ise ...... analayan anlamıştııııır.

Çok teşekkür ederim bilgilendirme için.
    Son sorum
    Nextgen kullanırken , telefonun internet kullanımı çok artıyormu? Yani internet kapalı olduğunda haritalar çalışıyormu?

Arkadaş ın dediği gibi sorunsuz benim tek sıkıntım yer aramada google gibi pratik değil. Bir yeri aramaya çok zor buluyorum. Google maps de ayrıca yerler hakkında telefon çalışma saatleri gibi çok işlevsel bilgiler var. Ama şu an piyasadaki en detaylı ve güncel harita herzaöan başarsoft un.

Hocam İnternet sadece trafik bilgisi için lazım yoksa harita yüklü. Gps verisi de zaten cihazın gps inden

• Bilgilendirmeleriniz için çok teşekkür ederim. Simdi adres bulmasını denemek istedim.Ornek olarak " Gemlik Kurşunlu Onur Villalarini arattim hızlıca buldu.

Birde mıknatıslı telefon tutacaklarından aldım. Arabada navigasyon aletini sök tak ile uğraşmaktan cok daha kolay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GÖKHANK -- 5 Nisan 2018; 19:18:46 >
  • Başarsoft candır. Yer bulmada benim hiçbir sıkıntım olmadı. 7-8 iga versiyonu denedim bazıları kullanışsız. en son primo 2.0 birkaç yıldır kullanıyorum. sorunsuz. Bazı sapa yollar güncel değil. izmir izbanın kestiği yollada sıkıntı var. o kadar kusur kadı kızında olur.

Sonuçta gitmek istediğiniz yere götürüyor.
  • Android igo güncelleme almayacak ı acaba artık haber yolda.

• Basarsoft kullanıcısına yanıt
    Merhaba bu ve önceki bildirimlerimle ilgili Basarsoft güncelleme sitesinden indirdiğim 2018T1 haritasında hiçbir değişiklik göremedim. boşuna mı emek sarf edip o kadar harita üzerinde detaylı çizim yapıp uğraşmışım.. yoksa ben mi yanılıyorum.
  • tramway nedeniyle yapılan değişiklikler mevcut haritada işli değil. İzmiri bilmeyen biri, mevcut haritayla sıkıntı yaşayabilir, güncelleme gelene kadar google maps öneririm, özellikle Konak, Alsancak bölgesi fena
  • 
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.