Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (484. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.968
Cevap
99
Favori
1.000.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar,

Başarsoft yıllık belirttiği periyodlarda haritayı derlemeye hazır hale getirir ve hatta derler, hazırlar. Testleri de yapılır. Harita ihtiyacı olan "Firma" diyelim ki haritayı ister. Kendisine teslim edilir. Bu artık firma ile kullanıcısı arasında kalmış bir durumdur. iGO (NNG) veya Garmin veya Google veya Yandex olabilir. "Firma" bu haritayı gerekli gördüğü kontrollerini yaptıktan sonra kullanıcısına sunar.

Şöyle bakalım konuya. 2017.07 harita derlenir, kontrolleri yapılır düzeltmeler eklenir örneğin 20170904 tarih etiketiyle teslim edilir. Firma bunu kendi programına göre ister hemen kullanıcısına sunar, isterse 1 ay sonra sunar.

Şimdi şöyle de bir yuvarlama da yapılabilir. 2017.10 harita hazırdır; firmalar ister veya sözleşme gereği kendilerine gönderilir. Firmalar bunu 1 ay sonra sunarlarsa kasım ayında, 2 ay sonra sunarlarsa Aralık ayında cihazlarda kullanılır hale gelir ancak adı hep 2017.10 olur. Tarih etiketine dikkat etmelidir.

Şuan kullanılan harita 2017.07 olsa da Eylül ayının ilk hafta verisini içerir. Bilginiz olsun.

Özetle; Başarsoft kendi takvimine göre çalışmasını zamanında yapar; bu gün de yapmış görünüyor bu taraftan bakınca...

Keyifli sürüşler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 3 Kasım 2017; 9:42:53 >

• 2017.07 eylülü de içeriyorsa 2017.09 olmalı adı
  • isikayhan kullanıcısına yanıt
    İşte öyle olmuyor ama biz o mantıkla kullanıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

İşte öyle olmuyor ama biz o mantıkla kullanıyoruz.

Korhan Bey merhaba.

Küçük bir düzeltme yapayım; 2017.07 örneğinden gidersek eğer, biz o datayı temmuz ayında hazırlayıp ilgili firmalara dağıtıyoruz; firmanın yazmış olduğu tarih etiketi o datayı kendi formatlarında derledikleri tarihi yansıtıyor. Bu sebeple, 2017.07 datası eylül ayının bilgilerini içermiyor. Data versiyonu o aya kadar toplanmış verileri içerir.

Diğer kısmı ise sizin belirttiğiniz ile aynı şekildedir. 2017.10 datasını hazırladık, ilgili firmalara ilettik. Onlar datayı derleyip hazır hale getirdiğinde yayınlıyorlar, bu da biraz zaman alabiliyor. Biz web sitemizde hazırladığımız tarihte datanın ilgili istatistiklerini yayınlıyoruz. Bu sebeple data versiyonu bizim hazırladığımız tarihi içerir.

Teşekkür ediyoruz ilginiz için.

Saygılarımla,

Necmettin.

• Basarsoft kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederiz Necmettin bey. Hepimiz bilgilenmiş olduk.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • garmin için 2017.t3 baytekinin sitesine yüklenmiş arkadaşlar, ücretsiz indirime hazır, başarsofta teşekkürler, tarihi cihazlarımıza bile destek veriyor halen

tıklayın
     BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri

Manisa Şehzadeler En altta GPS koordinatta var. Belirtiğim yerlere trafik ışığı kondu ve karşı şeride geçiş verildi. Haritanıza işleyebilirseniz. İyi çalışmalar.
  • pendik kaymakamlığı yerine milli eğitim ilçe müdürlüğüne götürüyor :)
    Merhaba. NLife neden atıl durumda kaldı bileğiniz var mı? Basarsoft harita kullanan ve arama fonksiyonu muhteşem olan bir programdı. Firmadan Bilgi alabilir misiniz?sizin müşteriniz olduğu için size detaylı Bilgi verirler diye düşünüyorum .

Basarsoft kullanan yeni bir android uygulama mevcut mu son zamanlarda (denemek için soruyorum )

Biz her ne kadar igo yu sizin haritanızı kullanıyor diye sevsek bile çizdiği rotalar benim hiç hoşuma gitmiyor. Benim her navigasyonda karşılaştırma amaçlı kullandığım bazı ulaşım noktalarım vardır. Mesela bana yandex kullandığım ve en iyi olduğunu düşündüğüm rotayı önerirken aynı haritayı kullanan igo o rotayı alternatiflerin içinde bile göstermiyor. Bu sizce de ilginç değil mi? Hadi default ayarlar farklı desek yandex de default kullanıyorum. Yani anlam veremiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emurat

Manisa Şehzadeler En altta GPS koordinatta var. Belirtiğim yerlere trafik ışığı kondu ve karşı şeride geçiş verildi. Haritanıza işleyebilirseniz. İyi çalışmalar.

Selamlar.

Gerekli işlemler yapıldı. 2018.03 güncellemesinde yer alacaktır.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Saygılarımla,

Necmettin.

• quote:

Orijinalden alıntı: wings35

pendik kaymakamlığı yerine milli eğitim ilçe müdürlüğüne götürüyor :)

Merhaba.

Gerekli düzenlemeyi yaptık, 2018.03 güncellemesinde yer alacaktır.

Saygılarımla,

Necmettin.
  •  BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri

Arnavutköy İlçesi Devlet Hastanesi arkasından çevreyolu açıldı..

Arnavutköy Belediyesi bünyesindeki tüm birimleriyle yeni binasında hizmete başladı..

Burada Tüvtürk 10.Yıl Araç Muayene İstasyonu hizmet vermeye başladı.

Ayrıca Arnavutköy İlçe haritanızda arama yapılırken eski ve yeni sokak isimleri listelendiği için çakışma yapıyor. Son listeyi size xls formatında iletmiştim 2-3 yıl oldu. Size arasıra msj yazıyorum ama hala düzeltilmedi. Arnavutköy ilçesini elden geçirmeniz gerekiyor. Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi z@bers -- 20 Aralık 2017; 14:32:44 >

• Data veri başarsoft halen en iyisi kabul ama artık açıkçası parayla aldığım nexgeni kullanmaz oldum.Yerine google maps çok daha işlevsel mükemmel ek özellikleri var bir defa aramak çok daha kolay trafik çok daha doğru güncel gideceğin terin telefon numarasından ne zaman kapanacağına kadar var.Ama bazen tabi doğru olmayabiliyor o zaman ancak igoya bakıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zabit_ersin

Arnavutköy İlçesi Devlet Hastanesi arkasından çevreyolu açıldı..

Arnavutköy Belediyesi bünyesindeki tüm birimleriyle yeni binasında hizmete başladı..

Burada Tüvtürk 10.Yıl Araç Muayene İstasyonu hizmet vermeye başladı.

Ayrıca Arnavutköy İlçe haritanızda arama yapılırken eski ve yeni sokak isimleri listelendiği için çakışma yapıyor. Son listeyi size xls formatında iletmiştim 2-3 yıl oldu. Size arasıra msj yazıyorum ama hala düzeltilmedi. Arnavutköy ilçesini elden geçirmeniz gerekiyor. Kolay gelsin.

Selamlar.

Gerekli işlemleri yaptık, 2018.03 güncellemesinde yer alacaktır.

Saygılarımla,

Necmettin.

• Saha ekibinizi Gaziantep'e gönderin bir çalışma yapsınlar yollar üzerine, söz veriyorum ekibi küşlemeciye davet edicem,
    Kolay gelsin su anda en guncel olarak iphone da kullanabilicegimiz yazilim google map midir yandex midir ?

Siz 2 sinide de harita veriyorsunuz

Sozce hangisi oneririrsiniz? Deneyimleriniz nelerdir paylasirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • klasik soru :güncelleme ne zaman gelecek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulentdilbaz

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Basarsoft

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Trafik Bilgisi gelmiyor. Yaşadığım bölgede yayın olmadığından farketmemişim...

Trafik bilgi gelmeyecek mi ?

İzmir de yok ,

Merhabalar.

İzmir'de yayın normale dönmüş durumdadır.

Saygılarımla,

Necmettin.

Necmettin bey ,

Henüz trafik bilgisi gelmemiş durumda umarım bu günlerde düzelir.

Bülent

Bugün itibariyle Trafik bilgisi alındı (Buca tarafı)

Teşekkürler

Hep aynı dert
    İzmir de şu an lazım olan bir özellik ,
    ne yazık ki Pna cihazda trafik bilgilendirme alamıyorum.bir el atsanız seviniriz,

Bülent

• Garmin Harita Güncelleme
    Harita versiyonu: Başarsoft 2018T1
    https://www.baytekin.com.tr/harita-guncelleme
  • 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.