Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (389. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.968
Cevap
99
Favori
1.000.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oylmz

Merhabalar,
    Yeni navigasyon cihazı aldım. Başarsoft'un 2014.03 haritasını yüklemek istiyorum ama Naviextras'da 2013 tarihli bir güncelleme çıkıyor sadece. Bu haritaları manuel olarak veya başka şekilde yüklemek mümkün mü?

Not: Bu sayfada yazılanlardan anladığım kadarıyla herkes yeni sürümü bekliyor ama ben yeni sürümü değil, Başarsoft'un sitesinde Mart ayında çıktığını belirttiği 2014.03 sürümünü yüklemek istiyorum.

Teşekkürler.

Herkesin beklediği yeni sürüm, sizin aradığınız 2014.03 sürüm numaralı harita. Orada her ne kadar bu haritanın çıktığı yazsa da igo'lu cihazlar için henüz çıkmadı.
  • Daha önce bildirildi mi bilmiyorum ama,Şarkışla-Pınarbaşı duble yolu açıldı.2015'te tamamlanması planlanan Karadeniz-Akdeniz yoluna dahil,önemli bir güzergah olduğundan bilgilerinize sunmak istedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Evet, Temmuz ortası 900 km. Navigasyon yapıp maviliklere doğru gideceğim.

Şimdiden iyi yolculuklar dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: oylmz

Merhabalar,
    Yeni navigasyon cihazı aldım. Başarsoft'un 2014.03 haritasını yüklemek istiyorum ama Naviextras'da 2013 tarihli bir güncelleme çıkıyor sadece. Bu haritaları manuel olarak veya başka şekilde yüklemek mümkün mü?

Not: Bu sayfada yazılanlardan anladığım kadarıyla herkes yeni sürümü bekliyor ama ben yeni sürümü değil, Başarsoft'un sitesinde Mart ayında çıktığını belirttiği 2014.03 sürümünü yüklemek istiyorum.

Teşekkürler.

Merhaba, aramiza hosgeldin :) Cihazi aldigina göre ögrenmen gereken ilk husus harita guncelleme konusu olacak.Öyle yilda 3 harita sözü verildi deyip güncelleme pesinde kosarsan olmaz.Bu arkadaslar sitelerinde ''yilin ilk haritasini Martta harita üretiyoruz'' diyebilirler fakat sen bunu asla ve kat'a mart ayinda harita güncelleyebilecegim olarak almayacaksin.Ya ne zaman guncelleyebilirsin ? Onu ne basarsoft bilir ne cihazi aldigin firma ! Sadece ve sadece Allah'in bilebilecegi konular icin firmalari arayip rahatsizlik vermemeni tavsiye ederim.Biz isi ögrendik, yeni haritanin ne zaman gelecegini sadece Allah biliyor deyip tevekkül icinde ve bir dervis sabriyla bekliyoruz her seferinde.

• Selamlar,

Başarsoft'un sitesinde yazan sürümü bekliyor bu insanlar hep Sizden farklı bir beklentileri yok aslında, siz de onlardan farklı değilsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 18 Haziran 2014; 10:45:19 >
  • Arkadaşlar belki benim gibi navigasyon cihazları ve yazılımları bölümünde sadece bu sayfayı takip edenler vardır diye bir de burada paylaşmak istedim.

Garmin'in akıllı telefon uygulaması 2 TL üzerinden satışa çıkmış. Bu haliyle haritalar sadece çevirimiçi. Fakat 18 tl'ye tüm avrupa haritaları da indirmek mümkün. Aynı şekilde diğer bölge haritaları da 18 tl karşılığında indirilebiliyor.

(Yabancı bir sitede bu fiyatın (0,99 dolar) 13 Temmuz'a kadar geçerli olduğu yazıyordu.)

http://forum.donanimhaber.com/m_93369834/f_//tm.htm#93369834
  • Basarsoft haritasına POI olarak Mall of Istanbul eklenmedi mi daha ? Aradım aradım bulamadım ...

Bu kadar goz onunde olan bir alısveris merkezinin acılmadan once konulmus olmasını beklerdim.

Tşklr,
  • Ozgur42 O kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler

AppStore'dan hem iPhone hem de iPad için aldım kullandım; güzel, fena değil. Birkaç fix rotamı hatasız çizdi.
    Hem Android sürümü de varmış. 2 liraya alınır her türlü.

Yalnız hemen bir düzeltme yapalım; siz konusu altına yazmışsınız ama haritaları Başarsoft değil. HERE Maps (Eski adıyla Navteq) kullanıyor uygulama.

Saygılar
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    Ben Garmin olunca uygulama haritasının da Başarsoft olduğunu zannediyordum. Teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için. O konuya da ekleyeyim bunu.
  • Ozgur42 O kullanıcısına yanıt
    hocam yanlis anlamayin da, sahip olmadiginiz bir urun icin baslik acmissiniz. programi alan biri acsa idi her turlu soruya cevap verebilirdi. simdi biri soracak, harita formati ne, dizin yapisi nasil vs, cevap veremeyeceksiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    Sahip olmak derken? İndirdim, bugün deneme amaçlı kullandım. Daha ne yapabilirim ki? :)

Başlığı da daha önce bahsedilmediğini görünce haberdar etme amaçlı açtım. Kendimi o başlığın sorumlusu gibi hissetmiyorum yani :) Gelen sorulara bildiğim kadarıyla cevap veririm. Bilmediklerime de başkası cevap verir. Ki bahsettiğiniz harita formatı, dizin yapısı gibi konularda bilgim yok gerçekten de. Zaten başlığı açan kişinin o konuda her türlü bilgiye sahip olma zorunluğu olmadığı gibi, bir başkasının da başkasının açtığı başlıkta bilgi vermesine mani olan bir durum yok.
  • peki oyle olsun :)

• Forumlar bu sebepten var :)

• Başarsoft harita güncellemesi ne zaman çıkacak ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garmin 3670 cihazım için Baytekin ' in sayfasındaki yeni arayüzü kullanmaya başladım.
    Ancak indirme başarılı dese de cihaza yüklenmediğini gördüm. Hala 2014T1 yüklü görünüyor.
    Bu arada güncelleme başarılı denen yerde %0 olarak görünüyor. Yani cihaza birşey inmiyor.

Hata mı var yoksa bir şeyleri mi yanlış yapıyorum (sanmıyorum)
  • Harita yalan oldu
  • Sevgili Başarsoft yetkilileri,
    KKTC haritalarının güncellenmesi gerek.
    Lefkoşa Büyük Han (K35.17640 D33.36227) bölgesi yolları tamamen değişmiş. Birçok yol tek yol olmuş, bazıları kapatılmış. Mevcut navigasyon ile büyükhan ve çevresine gitmemiz imkansızlaştı. Zaten labirent gibi bir yol düzeni vardı şimdi imkansız oldu :) Bu nedenle mümkünse güncel yeni yol çalışmalarını temin etmenizi rica edeceğim.

Öte yandan POİ olarak "Shayna Beach Club (K35.32762 D33.39169) olan mekanın koordinatları yanlış, doğrusu K35.33328 D33.39608 olacak.

Bilginize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

Harita yalan oldu

aslinda 2014.07 olarak ciksa yeridir. 10 gun sonra Temmuz zaten ;) Alim Bey de sır oldu, ya da mahcubiyetten pek ugramiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

Harita yalan oldu

aslinda 2014.07 olarak ciksa yeridir. 10 gun sonra Temmuz zaten ;) Alim Bey de sır oldu, ya da mahcubiyetten pek ugramiyor

Anormal derecede geçikti valla, çoğu insan tatiline çıktı,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz Ömür boyu ve yılda 3 kez harita güncelleme iddiasıyla cihazları satanlar ve bu sisteme harita hazırlayan Başarsoft bir süre sonra kazın ayağının göründüğü gibi olmadığını fark edip ömür boyu kavramına hiç bir nedene dayandırmadan 5 yıl gibi bir sınır getirdiler. Bununla da yetinmeyerek taahhüt ettikleri güncellemeleri 3-4 ay gecikmeyle bile sunamadılar. Ve tüm sorgulamalara ne yazık ki makul bir açıklama getiremeyerek sudan bahaneler üretiyorlar. Hiç bir kullanıcının bu dürüst olmayan dayatmayı haketmediğini ifade ederek ilgilileri kınıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.