Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.968
Cevap
99
Favori
1.000.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tnrskr

Yarında çıkmazsa benim için bu sene güncelleme anlamsız kalacak.

Aynen. Ben de bugun cikiyorum tatile. Bugun de cikmazsa benim icinde anlamsiz kalacak.

Aslinda benim basarsoft haritasina guvenim tam. Simdiye kadar hic yari yolda birakmadi. Tahmini yeni guncellemeyle %5 degismistir yollar. Onlarda ana merkezi yerler degildir diye dusunuyorum. Tabi bu benim dusuncem. Basarsoft firmasi buna aciklik getirirse tabi ki en dogrusu.

Ancak soyle de bir durum var. Ulkemiz gelismekte olan bir ulke ve yollari tam oturmamis. Bu yuzden guncelleme ulkemiz icin hayati onem tasiyabiliyor.

Son olarak haritalarin gec cikmasi hem basarsoftun titizligi arti yavasligi yuzunden hem de nng firmasinin yavas calismasindan. 4 guncelleme yerine 2 guncelleme verin ancak tam zamaninda verin. Yahut sozunuzde durup 4 guncelleme verin ve marka degeri acisindan tam zamaninda verin. Marka degeriniz ciddi anlamda zedeleniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben next navigasyon cihazini alirken yilda 3 kez ucretsiz harita guncelleme hakkim oldugu ve basarsoft firmasinin haritalarinin kullanildigi soylendi.Basarsoft'un sitesine baktigimda onlarda yilda 3 guncelleme verdiklerini belirtmislerdi.Simdi ilgili iki firmayi arayip soruyorum bizlik bir durum yok NNG'yi bekliyoruz diyorlar.Kardesim NNG ne ola ? Nerden cikti bu nng ? Cihazi satarken yoktu bu nng ! Hem next hem basarsoft firmalari istedikleri kadar iyi ürün gelistirsinler kurumsal ciddiyet bakimindan mahalle bakkalindan farklari yok. Medeniyet teferruat titizligidir,iyi ürün gelistirdim gerisine koy rahvan gitsin dersen maalesef dandik ortadogu firmalarindan hicbir farkin kalmaz.Bizim basimiza gelen de bu,ilgili firmalar haritanin ne zaman cikacagindan bi'haber.Alim bey bu hafta cikacagini söylemisti lakin ortada hala harita yok .Haziran ortasinda mart ayinda söz verilen haritayi bekliyoruz.Bence yilda 1 harita hazirlayin fakat NNGmi ne karin agrisiysa o firmayla konusun,gerekli taahhutleri alin,sozlesmeyi imzalayin ve zamaninda cikarin haritayi.Böyle kara düzen sekilde yapilan harita sunumlariyla kimseyi memnun edemez üstelik marka degerinizi de zedelersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jakoben35 -- 13 Haziran 2014; 12:19:17 >

• inisiyatifin nng ye bu kadar birakilmasi ilginc. baytekne bir mail atiyorsun, su gun su saatte indirilmeye hazir olacak diye cevap yaziyor adamlar. keske basarsoft sygic ile calissa da koklu cozum bulunsa. 10 numara navi olur

• Ben yoldayım dün çıltım bende, daha gelecek güncelleme :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt
    İyi yolculuklar; güzel bir tatil dilerim. Tatile çıktıysanız eğer...

Seyahatiniz süresince yeni Harita yayınlanırsa da sakın değişiklik yapmayın. Her yeni çıkan harita stabil olmayabilir.

Geçmişte yaşandı benzer sorunlar, siz de olası bir sıkıntıdan uzak durun.

Mevcut haritalar büyük çoğunlukla size sorun yaşatmazlar.

Tekrar iyi yolculuklar
  • Turkey_83_TomTom_2013.12_140418 | FBL| FSP| FTR| POI|

Turkey_83_TomTom_2013.12_140418.fbl
    Turkey_83_TomTom_2013.12_140418_(SP).fsp
    Turkey_83_TomTom_2013.12_140418_(TI).ftr
    Turkey_TomTom_2013.12_140320.poi

bunlar yeni haritalar mı acaba?

yabancı bir forumda gördüm.
  • tcspirit T kullanıcısına yanıt
    Bunları cihazınızda kullanamazsınız; ayrıca Başarsoft haritaları değildir. Yeni harita henüz yayınlanmadı.
  • Ben bu Mahmutbey çıkışındaki Ankara sapağını neden görmüyor onu merak ediyorum? Bağcılar kısmına devam ettiriyor hala. Küçükçekmece istikamatinde Gaziosmanpaşa'ya giderken orayı hep atlıyor.

Ara sokak falan da değil, Tem'e bağlanılan bir nokta ama neden öyle bilemedim. Umarım anlatabilmişimdir, koordinatları bulabilsem çok iyi olur tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

İyi yolculuklar; güzel bir tatil dilerim. Tatile çıktıysanız eğer...

Seyahatiniz süresince yeni Harita yayınlanırsa da sakın değişiklik yapmayın. Her yeni çıkan harita stabil olmayabilir.

Geçmişte yaşandı benzer sorunlar, siz de olası bir sıkıntıdan uzak durun.

Mevcut haritalar büyük çoğunlukla size sorun yaşatmazlar.

Tekrar iyi yolculuklar

Uyarın için sağol üstat,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcornek kullanıcısına yanıt
    Farklı Rota Hesaplama seçenekleriyle denediniz mi?

Ben de Ankara'da yeni açılan Malazgirt Bulvarını navigasyona dahil edemiyordum; KISA Rota hesaplama seçeneğiyle dahil ettiğini gördüm.

Başlangıç ve Bitiş koordinatlarını verebilirseniz eğer, deneme imkanımız olurdu.

Saygılar.
  • Bu hafta çıkar mi güncelleme tahmini bir sure yok mu?

• Senede 4 güncelleme
    Senede 3 güncelleme
    Senede 2 güncelleme
    Senede 1 güncelleme
    Güncelleme mi?o da ne?Alırken bana mı sordun?Köşedeki markete soru ver .
    Geldiğimiz durum maalesef bu oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Focuser

Senede 4 güncelleme
    Senede 3 güncelleme
    Senede 2 güncelleme
    Senede 1 güncelleme
    Güncelleme mi?o da ne?Alırken bana mı sordun?Köşedeki markete soru ver .
    Geldiğimiz durum maalesef bu oldu.

Alim bey haftaya cikacak dedi, cikmadı. O bilmiyorsa kim bilecek ;-)

• Necmettin Bey, Konya'da 37.829549, 32.413463 noktasında "80 Binde Devr-i Alem Parkı" isminde büyük bir park açıldı. İçindeki minyatür mimari eserler ve masal ve çizgi film karakterleri heykelleri ile önemli bir ziyaret noktası olacak. Çıkacak güncellemenizde yoksa eklemenizi rica ederim. Yalnız ana yoldan bu parka giden yollarda da bazı değişiklikler oldu. Yani sadece eklemek de yeterli değil, saha ekiplerinizin de bir görmesi gerek muhtemelen.
  • ben köyüme sağ salim vardım çok şükür :)

yani güncelleme olsa da artık fark etmez

bu arada Yeniçağa -Zonguldak yolu sel nedeniyle Yeniçağa girişinden itibaren komple kapatılmış olduğundan Bolu Çimento fabrikasının olduğu köy yolundan gitmek zorunda kaldım ve navigasyon cihazı bir daha hayati bir iş gördü ,bu yol çok dar ve çok kıvrımlı ve bu kıvrımlar cihazla birebir ölçüştüğü için çok faydasını gördüm

ayrıca sağa mı ,sola mı döneceğim korkusu olmadan

biz eleştirdiğimiz kadar teşekkür etmesini de biliriz :)

teşekkürler Başarsoft ve Alim bey
  • kemal1414 kullanıcısına yanıt
    İyi tatiller diliyorum Komutanım
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

İyi tatiller diliyorum Komutanım

çok teşekkür ederim hocam ,siz tatil düşünüyor musunuz ?
  • kemal1414 kullanıcısına yanıt
    Evet, Temmuz ortası 900 km. Navigasyon yapıp maviliklere doğru gideceğim.

• Merhabalar,
    Yeni navigasyon cihazı aldım. Başarsoft'un 2014.03 haritasını yüklemek istiyorum ama Naviextras'da 2013 tarihli bir güncelleme çıkıyor sadece. Bu haritaları manuel olarak veya başka şekilde yüklemek mümkün mü?

Not: Bu sayfada yazılanlardan anladığım kadarıyla herkes yeni sürümü bekliyor ama ben yeni sürümü değil, Başarsoft'un sitesinde Mart ayında çıktığını belirttiği 2014.03 sürümünü yüklemek istiyorum.

Teşekkürler.
  • oylmz O kullanıcısına yanıt
    Bahsedilen yeni haritadır sadece naviextras sitesinden (legal) yüklüyebilirsin
  • 
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.