Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.968
Cevap
99
Favori
1.000.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başarsoft 2014.03 Haritalar hayırlı olsun.

Keyifli navigasyonlar
  • Müjdeler olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Başarsoft 2014.03 Haritalar hayırlı olsun.

Keyifli navigasyonlar

Hata tespitleri:

İstanbul - Küçükçekmece köprüsü hala duruyor : bildirime ait mesajhttp://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=86325305

Küçükçekmece den menekşe üzerinden havalimanına gidiş ( hızlı rota planlama ) geçen sene ağustosda Aquafloryanın oralarda değişiklik olmuştu. hala işlenmemiş. oralarda navigasyon kullanmadığımdan hiç dikkattimi çekmemişti. Ancak bugün sabah yeni harita ile küçükçekmece köprüsü iptal olmuş diye rota cizdirdim keşke cizdermez olsaydım.

küçükçekmece ile ilgili bildirime başarsoft'un cevap verdiği mesajhttp://forum.donanimhaber.com/m_23945216/mpage_125/f_//tm.htm#86751595

Hala düzeltme yok. Yerli firma ama kullanıcılarını artık dikkatte almıyor;

Kırmızı oklar tek yöne cevirilen yolları gösteriyor daha detaylı basarsoft'un saha ekipleri dolaşsın.

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendimce -- 27 Haziran 2014; 9:09:12 >

•  BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri
  • poiler çoğalmış bu iyi gelişme.Banka olmayan yerlere de kurulsalar da Genelde tüm banka ATM cihazları bankanın önünde bulunmakta. Hem banka hem atm olarak poi lere işlenince banka sayısı haliyle ikiye katlanmış.her zaman dediğim gibi poi sadece ekleniyor sonrasında takibi yok bu eklenen işletmeler de kapanan ismi değişen çok var ve bunlarda değişiklik yok.Poilerimiz artmış ne güzel
  • ben bazen sadece atm aratiyorum. banka olan yerlerdeki ATM islenmezse onlar indekslenmezdi bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

ben bazen sadece atm aratiyorum. banka olan yerlerdeki ATM islenmezse onlar indekslenmezdi bence.

Tamam ama örnek atm olan banka şubeleri şu şekilde yazılabilir ziraat bankası xxx şubesi -ATM.

Aslında benim belirtmek istediğim poi lerin takip edilmemesi.Poi işlenmiş öylece kalıyor bu işletme kapansada ismi de değişse aynı değişme olmuyor.Size iki örnek vereyim bakkal,kahve vs gibi işletmeleri saymıyorum ama benim bulunduğum bölgede bulunan SGK binası 1,5 yıl önce adresini değiştirdi eski bulunduğu yerden baya bir uzağa taşındı halen eski yerinde görünmekte.

İkincisi banka ATM resimdeki tabur taşınalı (yeri boş durumda)2 yıl oldu banka ATM poi lerde durmakta.Tabur taşınınca hemen banka ATM sini oradan aldı. Benim asıl anlatmak istediğim bu..Daha buna benzer birçok önemli nokta mevcut.Bir insan belki bir kahvehaneyi poilerde bulamasa üzülmez ama bu gibi kurumların yeri yanlış oldumu insanı üzer.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Yapılan yenilikler ne onları gösteren pdf dosyası nerede,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Yapılan yenilikler ne onları gösteren pdf dosyası nerede,

http://www.basarsoft.com.tr/harita-kapsam%C4%B1
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

poiler çoğalmış bu iyi gelişme.Banka olmayan yerlere de kurulsalar da Genelde tüm banka ATM cihazları bankanın önünde bulunmakta. Hem banka hem atm olarak poi lere işlenince banka sayısı haliyle ikiye katlanmış.her zaman dediğim gibi poi sadece ekleniyor sonrasında takibi yok bu eklenen işletmeler de kapanan ismi değişen çok var ve bunlarda değişiklik yok.Poilerimiz artmış ne güzel

Çok yerinde bir değerlendirme

• quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Yapılan yenilikler ne onları gösteren pdf dosyası nerede,

http://www.basarsoft.com.tr/harita-kapsam%C4%B1

Gaziantep için en ufak bir güncelleme yok onlarca yeni yol açıldı kapandı,
  • Merhaba herkese.
    Öncelikle cihazım Next Piri Reis.
    phoneme klasörüne dosyalar iniyor. Ancak bu dosyaları program kabul etmiyor. (Türkiye Primo Oneshot 1110. Genel hata (phoneme/Turkey.ph) sanırım lisansla ilgili bir problem var. Bu dosya ne işe yarar?

Alim bey selamlar.
    17 mart 2014 tarihinde Historic Traffic - Geçmiş Trafik datası yayın onayı verildi denilebilir demiştiniz.
    Bugünkü güncellemede göremedik.

Acaba sonraki güncellemeye mi kaldı.

Emekleriniz için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osman_goksel -- 27 Haziran 2014; 13:24:26 >
  • Kendi hesabıma bir değerlendirme yapayım; yaşadığım il ve çevresindeki 2 ay evvel açılmış yol bile görünüyor. İsmi işlenmemiş ama yol ve bağlı olduğu kavşak işlenmiş. Bu yolu çizgileri 15 gün evvel çizildi, bu kadar yani.

Çalışanın da hakkını vermek lazım. Bence başarılı bir harita.

Teşekkür ediyorum BAŞARSOFT Ekibine
  • Evet bende Başarsoft'u tebrik ediyorum. Türkiye gibi devamlı şantiye olan bir ülkede gene iyi altından kalkıyorlar.
  • arkadaşlar

İgo Basarsoft 2014.03 (2014.Q1)Türkiye Haritası Nihayet Çıktı (26.06.2014)

Yenilikler
    93 İlçe merkezi güncellenmiştir.:
    Adana (Kozan,Poazantı)
    Aksaray (Merkez)
    Ankara (Etimesgut)
    Artvin (Ardanuç,Yusufeli,Şavşat)
    Aydın (Efeler)
    Ağrı (Eleşkirt,Hamur,Patnos,Tutak)
    Batman (Beşiri,Kozluk,Sason)
    Bayburt (Demirözü)
    Diyarbakır (Bismil,Dicle,Ergani,Eğil,Hani,Hazro,Kocaköy,Kulp, Lice,Silvan,Çermik,Çınar)
    Erzincan (Otlukbeli,Refahiye,Tercan,Çayırlı)
    Erzurum (Aşkale,Karayazı,Karaçoban,Pazaryolu,Tekman,Uzunde re,İspir)
    Eskişehir (Odunpazarı,Tepebaşı)
    Giresun (Çamoluk)
    Gümüşhane (Kelkit,Köse,Torul,Şiran)
    Karaman (Merkez)
    Kocaeli (Darıca,Derince,Gebze,Körfez,Çayırova)
    Kütahya (Merkez)
    Kırıkkale (Bahşili,Balşeyh,Delice,Sulakyurt,Yakşihan)
    Muş (Bulanık,Malazgirt)
    Osmaniye (Bahçe,Düziçi,Hasanbeyli,Kadirli,Sumbas)
    Siirt (Baykan,Eruh,Kurtalan,Merkez,Tillo,Şirvan)
    Sivas (Akıncılar,Altınyayla,Doğanşar,Gemerek,Gölova,Hafi k,Koyuhisar,Suşehri,Ulaş,Yıldızeli,
    Zara,İmranlı,Şarkışla)
    İstanbul (Ataşehir,Bahçelievler,Beyoğlu,Beşiktaş,Eyüp,Fatih ,Güngören,Sarıyer,Şişli)

-Nüfusun % 9.95 inde Navigasyon çalışması yapılmıştır.

- Genel İstatistik
    Nüfus : 76.667.887
    Alan (km2) : 782.726
    Belediye Sayısı : 1.364 (970 İlçe Markezi)
    Belediye Nüfüsü: 71.254.404

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arzuhalcii -- 27 Haziran 2014; 16:28:28 >

• Başarsoft 10 numara bence geçen yıl haritasıyla yol iz bilmeyen beni herdaim adres teslim yaptı ...

Dört gözle beklediğimiz haritada geldi nihayet teşekkürler BAŞARSOFT
  • Harita geç gelse de , herkese önerim kesinlikle başarsoft haritası kullanan navigasyon kullanın. Gerçekten diğerleri poi ve kapsama alanı bakımından çok yetersiz.
  • Güncelledik, tekrar teşekkürler başarsoft.
  • Erbaa82 kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

"Yetersiz" derken; rakamlarla konuşalım. Her 3 haritayı bu başlıkta kıyaslama yapabilir isteyen arkadaşımız.
    Türkiye'de Yayınlanan Haritaları Karşılaştırma

Saygılar
  • Tatilim boyunca Tokat Ankara Eskişehir Afyon Antalya Alanya Konya Nevşehir Kayseri tokat ekseninde başaraoft 2013-10 haritası bana eşlik etti genelde çok başarılı buldum.Ama özellikle Konya'da çok değişiklik gerekiyor sanırım.Emeği geçenlerin tekrar eline sağlık.Birde Âlim bey bu tmc yayınları ne alemde ben pek fark edemedim rota seçiminde cihaz bunu dikkate alıyormu acaba.
  • 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.