Şimdi Ara

Barzani'nin Rudaw TV'si TürkSat üzerinden yayın yapıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Barzani'nin Rudaw TV'si TürkSat üzerinden yayın yapıyor

Gazeteci Banu Avar, Türkiye'yi bölen Barzani'nin kanalı Rudaw TV'nin TürkSat üzerinden yayın yapmasına dikkat çekti.

Gazeteci Banu Avar, sosyal medya hesabından Rudaw TV'nin TürkSat üzerinden yayın yaptığını ifade eden bir paylaşımda bulundu.Rudaw TV, hava durumu programlarında defalarca Türkiye haritasını bölerek, Güneydoğu Anadolu'da yer alan Türk illerini Kürtçe olarak değiştirmiş ve sözde 'Kürdistan' haritası içerisinde göstermişti. 

VAN'DA KÜLTÜR PROGRAMI

Rudaw TV, hava durumunda Türk illerini sözde 'Kürdistan'da göstermesinin ardından yeni bir skandala imza atarak Van'da kültür programı çekmişti. Sözde “Kürdistan’ın” bir ili olarak tanıtıldığı Van’da, Keledoş yemeğinin nasıl yapıldığı anlatıldı.

KARAYILAN'DAN DESTEK İSTEDİ

Öte yandan Peşmergebaşı Barzani, Rudaw TV üzerinden terör örgütü PKK'nın yöneticilerinden Murat Karayılan'a selam göndererek destek istemişti. 

İşte Banu Avar'ın paylaşımı

https://www.turksat.com.tr/UyduFrekans/list.php?q=RUDAW+TV&Submit=Ara

http://www.yenicaggazetesi.com.tr/banu-avar-rudaw-turksat-uzerinden-yayin-yapiyor-167661h.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 17 Eylül 2017; 1:0:26 >

• Şemşi paşa pasajında sesi büzüşecesiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 17 Eylül 2017; 1:5:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün gece 5-10 dk denk geldi.. Maraş ,Dersim (Tunceli ) üzerine ordaki insanlarla konuşmalar vardı Maraştaki aleviler, bir Türbe 'ye giden insanlarla ilgili şeylerdi . Tunceli'deki

insanların yaşam şartları ne ekip biçtikleri bu adamları ne ilgilendirir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • anlamadım neden şaşırıyorsunuz ki? artık böyle şu oldu bunu dediler gibi konular açmaya gerek yok. halk da bu durumdan memnun olacak ki her seferinde iktidar yapıyorlar.

yani hükümetin amacı bu zaten. binali bey kurdistan referandumu için barzaniye "dostça uyarıyorum" demiş. Ne dostu ulan adam senin sivastan sonraki bütün topraklarını her gün kendi tv'sinde kürdistan sınırları içinde gösteriyor. senin topraklarına göz dikmiş adama "dostça uyarıyorum" diyor. bunlar hiç bi halt yapamaz. bunlar Büyük ORTADOĞU PROJESİ eş başkanı amaçları bu zaten.
  • Şaşırmak mı?

Bir millet müstehaklığına koşuyor ahaha

• türkiyede toprak ve vatan için canını vermiş binlerce şehitlerin kanları elinde olan Bu Gafillere konuşma özgürlüğü verenlerin de onlara oy atanlarında topunun allahın
    laneti ve şehitlerin 2 elleri yakalarında olsun çocuklarından çıksın

• Ülkemizde bölünmüş bölge başka devlet gösteren bu yayın ya düzeltilmeli Barzani'nin kanalımı başkasınınmı her kiminse Rudaw TV'nin TürkSat üzerinden yayını kaldırılmalı !

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akp nin gerçekten kurdistana karşı çıktığını sanmıyorum. Ekonomik yaptırım yapılmadı, Kuzey ırak petrollerinin Türkiye üzerinden yurtdışına satılmasına engel olmadı. Nota verilmedi, Irak ve İran ile bu konu hakkında detaylı görüşmeler yapılmadı.Referandum yapılırsa askeri müdahale olur kararı alınmadı.

Bunların yanında Türksatta rudaw in olması deve de kulak kalır.

Banu Avarı severim ama küçük şeylerle uğraşıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • atatürk havalimanında bunların bayrağını astılar ya rüdaw da neymiş
  • Bu kanalı turksata alanlar vatan haını
  • Ne acaip bir devirde yaşıyoruz.
    Parasıynan değil mi diyor adam - biz de tamam diyoruz.

İlke filan hepsi patlak
  • Hava durumu ne olursa olsun sizin havanız güzel olsun sevgili vatandaşlar!

• lazer__ kullanıcısına yanıt
    He ya. Bir de biz, Barzani'yi, Salih Müslim'i PKK ile bir tutarken onlar Salih Müslim ile de araları bozulmadan önce onlar PKK değil peşmerge diyorlardı, Barzani için de aynısını dediler. Adamın sen bu kadar totosunu kaldırırsan referandum da yapar, senin ülkeni de böler bir de utanmadan senin ülkende de bunu yayınlar.

PKK = peşmerge. Benim gözümde bu kadar. Ülkenin dış siyaseti b*k oldu bunlar yüzünden.
  • Yakında referandum sonucuyla kutlamalara başlayan kürtleri görün. Büyükşehirlerde arabasına bayrağını takan konvoya çıkacak. Aynı 7 haziranda hdpnin %13 oy aldığı zamandaki gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Ne acaip bir devirde yaşıyoruz.
    Parasıynan değil mi diyor adam - biz de tamam diyoruz.

İlke filan hepsi patlak

Acayip bir devir? Bütün bu ülkeler, terör harekatları vs. hepsi para ile yürür. Paran olmasa o terörist örgütleri bir kıdım hareket ettiremezsin, çünkü o terör örgütlerinden savaşan herkes maaşlı askerler.
  • akp sadece soylemde karsi bu referanduma da kurdistana da referanduma destek veren il ilce baskanlarina bile tepki gelmedi. 16 nisanda barzani kurdistan icin evet kampanyasi yapti guneydogu da. off allahim off milleti yalanlarla uyutuyolar. yerli ve milli vatan millet sakarya diye diye kurdistan kuruluyor hukumetin hic bir sey yaptigi yok.
  • sniper23 kullanıcısına yanıt
    E tamam da Türksat üzerinden yayın?

O da parasıyla

Ben ona karşıyım

• Barzani'nin Rudaw TV'si TürkSat üzerinden yayın yapıyor

Atatürk Havalimanın'da ilk kez kürt bayrağı dikende akp
    Şaşırmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 19 Eylül 2017; 9:57:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

E tamam da Türksat üzerinden yayın?

O da parasıyla

Ben ona karşıyım

Devlet pek karşı gözükmüyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.