Şimdi Ara

Baronda Öldü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Dj_Gençkan

iice karıştırdılar walla olayları.ben eski tadını bulamıorum.hele yapımcı raci şaşmaz olduktan sonra iice hafettiler senaryoyu.aynı şey ekmek teknesi içinde geçerli.neyse genede izlicez başka yapacak bişi yok

KESİNLİKLE KATILIYORUM.
  • bu dizi bence kolay kolay bitmez daha kirve var o neolcak,memati uyandı daha iyilescek intikam alcak,samuelin karısı bi işler ceviriyo daha o var,ruslar var daha efendime soyliyim baron öldü ama sır perdesinin kalkması lazım bence daha 10-15 bölüm daha var dizinin bitmesine.ama dizide eski tat yok biraz baydı gibi ama insan izlemeden duramıyo.ayrıyetten hepimizin başı saolsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugurel

alın size bir soru daha mabetteki sahnede o başlıklı elemanlardan birinin sesi nizamettinin sesi idi
    eger bi hata yoksa ki boyle basit bi hata olamaz o elemanların arasında nizamettin de vardı

ben kacırmısım orayı eminsin değilmi onun sesi olduguna
  • Yeni bir konsey kuruluyor.
    çok daha zorlu, zeki, acımasız insanlardan oluşacak yeni karakterler geliyor.. Bu bölümden sonra ilk bölümler gibi infazları sayamayacaksınız..

Bunlar benim tahminlerim..
  • Baronun yerine karısı geçicek...
  • quote:

Orjinalden alıntı: pprodigyy

Baronun yerine karısı geçicek...

ya karısı da seytan gibi her sey içine doguyor ondan da baroniçe olursa sasılmaz...
  • yeni baron iplikçi olabilirmi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaan_emre

yeni baron iplikçi olabilirmi.

ya onun ödü kopar karar bile veremez ıhlamur içmekten mide fesatına uğrar adamcagız
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dj_Gençkan

iice karıştırdılar walla olayları.ben eski tadını bulamıorum.hele yapımcı raci şaşmaz olduktan sonra iice hafettiler senaryoyu.aynı şey ekmek teknesi içinde geçerli.neyse genede izlicez başka yapacak bişi yok

yapımcıdan kaynaklanmıyor. zaten senaryoyu yazanlardan biri raci şaşmaz. sorun yeni yönetmende. osman sınav çıkınca eski kalite gitti. serdar akarı beğenmiyorum.
  • Bence dizi yeni sezonki formatında da baya iyi şahsen ben beğeniyorum özellikle son bölümde çok iyiydi.
  • bence dizi dinamik bir yapıda, buna pek alışkın değiliz, yani hep oyuncular aynı kalırdı ama bu dizide devamlı oyuncular değişiyor bence bu daha iyi sabit kalan kahraman ama iyi kahramanmı kötümü o da belli değil
  • Yaa ben kaçırdım yaaaaaaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadir_meric

Yaa ben kaçırdım yaaaaaaaa

uzulme dostum kurtlar vadisi konseyi.com mu yoksa net mi oyle bir site var ordan indirirsin kacırdıgın bolumleri
    ama bence cok sey kacırmıssın
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadir_meric

Yaa ben kaçırdım yaaaaaaaa

www.kurtlarkonseyi.net ten 74.bölümü indirebilirsin.

• hepimizin başı sağolsun. bence çok güzel öldü. ben böyle bir ölüm beklemiyodum. geçen bölüm iyiydide bu bölümde sıkıldım biraz.
  • KARAHANLI ölmedi deyenlere inan mayanlar var..
    Siz karahanlıyı bırakında arslan amcayı dizide dirilt seler, ölmedi deseler.
    Kaç kişi ulan bu ne biçim bir dizi deyip de "izlemeyi bırakır".
    Bu yüzden tartışmayı bırakalım ve paşa paşa izlemeyee devam edelim derim ben.....
  • bilmiyorum ama dizi son derece karmasık bi yapı halini aldı yani olen olene
    ayrıca yeni karakterlerin daha işlevi belirsiz bakalım ne cıkacak onumuzdeki bolumlerde
  • zannedersem dizinin bu nisan sezonunda bitme ihtimali var show tv'de haberlerde açıklamıştılar, olaylar baydı bence bir iki bölümde toparlayıp sonuca gitmeleri lazım hızlandırılmış bi şekilde ama daha çok uzatılabilme potansiyeli var bu yayın döneminde biterse biraz zorlama bitiş olur diyorum :)
  • Biz çocukluğumuzda Kovboyculuk oynardık.
    Şimdiki çocuklar polatcılık oynuyorlar.
    Değişim Ve Etkileşim bu olsa gerek.
  • filmin gidişatı çok değşik bir hal aldı gerçekte devletin yakalamaya çalıştığı adamlar ortaya çıktı sonuç itibariyle devlet buadamların peşinde baron onlar için önemli deil ama baron ölünce onlara nasılulaşacaklar o da ayrı bir mesele tabi dizi busene biter mi herşey çok karıştı bitmeyebilir de berkyoruker arkadaşın da dediği gibi daha birsürü olay var onlar ne olucak çokkarışık birhal aldı izleyelim bakalım neler olucak
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.