Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (836. sayfa)

16 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 28 Misafir (4 Mobil) - 31 Masaüstü13 Mobil3 iOS
5 sn
73.133
Cevap
1.796
Favori
6.027.195
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 834835836837838
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eduardoadana01

AB noktayı koydu ; lafa değil, icraate bakarız. Sen hukuk de, reform de, 3 gün sonra kadın katili mafya bozuntusu, ana muhalefet partisi başkanını lağım gibi ağzıyla tehdit etsin ve sesini çıkarma. Hey yavrum hey. Aptallık bizde ki böyle adamların yönettiği ülkede parayı TL de tutuyoruz.

oy veriyoruz desen daha makbule geçerdi

• kel_bakkal K kullanıcısına yanıt

Cepte teb günlük ne kadar veriyor hocam.Benim şu an günlük hesap 13 te iyice sinirlerimi bozuyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dante06

Cepte teb günlük ne kadar veriyor hocam.Benim şu an günlük hesap 13 te iyice sinirlerimi bozuyorlar

standart 13 hoş geldini kullandım 2500 tl faiz uygulamıyor yani parandan 2500 tl çıkart öyle faiz veriyor

• Garanti %10.5 veriyor şaka gibi, vakıf'a taşımayı düşünüyorum.

• quote:

bana az önce mesaj geldi teb den 90 gün boyunca geçerli %15,50 hoşgeldin faiz oranı ile değerlendirme fırsatı diye.ben şimdilik burgan günlükte tutuyorum.

• burgan hesap şubedenmi açıyoruz sitede oldukça burgan kullanan var güvenilir diyebilirmiyiz o halde ?

• Sadece internetten açıp gelip gitmeyen banka var mı?

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    yanlış bakmışsındır 32 günlük hesaplayın .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

44 günlük vadede 10.5 veriyor.

• Az önce Garanti Bankası kişisel bankacılık hattından benle ilgilenen hanımefendi ile görüştüm. 200.000 üzeri için aylık faiz 13.50 verebiliyoruz dedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eveet cepteteb mh tarafından kandırıldım, haftasonu aradım ve eski müşteri olduğumu, hoşgeldin faizinden tekrardan yararlanıp yararlanamayacağımı sordum. Yararlanabileceğim bilgisini aldıktan sonra bugün parayı gönderdim, %13 olarak gösterdi. banka şubeyi aradım bireysel mt imkanı yok yararlanamazsın dedi, çağrı merkezindeki adam da bir gün bekleyelim sistemlerde hata oluyor ilk gün oranı yanlış gösteriyor dedi. 1 gün bekleyeceğim, diğer bankadan eft yapmak için 26.25 tl para ödedim tüketici hakem heyetine başvururum beni kandırdılar çünkü, böyle iş mi olur ?

• Dolar alacağım galiba mevduat a tekrar güvenmemek lazım mis

• Rayjon32 kullanıcısına yanıt

teb de genelde ertesi gün güncelleniyor oran. Ben 3.kez faydalanıyorum %14 deyim. Hesap aç kapa yapmaya korkuyorum. Benle aynı durumda olupda yükselten biri varsa yazabilir mi?

• Albatross07 kullanıcısına yanıt
    Dolar 7.90 abanacak büyük ihtimal bende gireceğim. Ders olsun bu hükumete yukarı acayip fırlayacak

• ANTtuArRi kullanıcısına yanıt

ben ilk defa marifetli açıyorum ona rağmen bana vermiyorlar, yarın güncellenmezse yaptığım eft ücretini isteyeceğim ses kayıtlar ınasıl olsa müşteri hizmetlerinde mevcuttur + farklı bir banka bakayım oranları düzgün veren, %13 nedir ? var mı önerdiğiniz?

alternatifbank vermiyor artık %12.5 da kaldı başka banka ise bilmiyorum verebilecek düzgün.

• quote:

Orijinalden alıntı: sekor

bana az önce mesaj geldi teb den 90 gün boyunca geçerli %15,50 hoşgeldin faiz oranı ile değerlendirme fırsatı diye.ben şimdilik burgan günlükte tutuyorum.

Alıntıları Göster

İşte o yeni müşterilere oluyor.Tabela faizleri bile 15 e çıktı hala bankalar 11 14 faiz vermeye çalışıyorlar.Dolar yine yükseliyor,yine tl ciler mahfolacak

• quote:

İşte o yeni müşterilere oluyor.Tabela faizleri bile 15 e çıktı hala bankalar 11 14 faiz vermeye çalışıyorlar.Dolar yine yükseliyor,yine tl ciler mahfolacak

Alıntıları Göster

ben yeni müşteri değilim ama geçen sene açmıştım hesabı 3-5 ay kadar kullanıp başka bankaya taşımıştım paramı.

• Cepteteb yeni para gönderdiyseniz hesaba, tanımlanan oran geceden sonra görüyorsunuz. 1 gün bekleyenler kendilerine verilen oranı görürler.

• **KAAN** * kullanıcısına yanıt

internetten başvuru yapınca gelip birkaç şey imzalatıp açıyorlar hocam.

• Enpara 15.25

• 
Sayfa: önceki 834835836837838
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.