Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (835. sayfa)

14 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 53 Misafir (8 Mobil) - 52 Masaüstü15 Mobil1 iOS4 Android
5 sn
72.777
Cevap
1.793
Favori
5.999.163
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 833834835836837
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • faiz artışı boşa gitti gibi sanki :/

• quote:

Orijinalden alıntı: intikam91

faiz artışı boşa gitti gibi sanki :/

Faiz artmadı ki nerede arttı . Tlref oranına geldi piyasanın arttığı orana geldi faizi en az 600 bp artmalıydı

• fearless_X kullanıcısına yanıt
    yabancı yatırımcı için arttı yani sonuç olarak

• Evet içeride yerli yatırımcı faizden memnun değil döviz bugün yüzde 2 primini yaptı. Yüzde 15 faize yerliyi cekemezsin hele ki 31 Aralık stopajin geri gelmesine 40 gün kala. Keşke geçen hafta yüklü döviz alsaydık. Bir günde bir ayı verdi zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bankalae %19-20 vermeden dolarlarınızı satmayın

• Ben tekrar grama dönüyorum ağa bunlardan cacık olmaz ağlayıp ararlar yine neden çıktınız mevduattan :)

• Adam reform diyor hukuk diyor demokrasi diyor yeni dönem diyor, sonra geliyor bir mafya babası ana muhalefet liderini tehdit ediyor ve ülkenin herşeye karışan Cumhurbaşkanı hiç sesini çıkarmıyor suspus :)
    Kim güvenir senin hukuk lafına .
    Bu ülkede döviz inmez boşa hayaller kurmayın,ben ve benim gibi inatla bir umut ile TL de kalanlara geçmiş olsun.
    Not : TL de kalmaya devam edeceğim evet huylu huyundan vazgeçmez :) bir araba birde arsa alıp geçecem,bankada para durdukça stres topu olduk iyicene.. 2 ay önce 4400tl ye fiyatı yüksek bulup almadığım fotoğraf makinası az önce baktım 6800tl olmuş, yurtdışında ürünlere zamanla hep indirim gelir ama Türkiye'de tam tersi habire zam geliyor 😂 bitmiş lan bu ülke. Hıyar gibi yaşa ve öl, Almanya'dan Türkiye'ye temelli dönüş yaptığım güne lanet ediyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mojidozirikato

Ben tekrar grama dönüyorum ağa bunlardan cacık olmaz ağlayıp ararlar yine neden çıktınız mevduattan :)

• Hukukmuş adaletmiş reformlarmış söyleyene bak, başkası söylese inanacağız da malum kişi söyleyince insana bir gülme geliyor  

• Hic bir bankadan tik yok

• Arkadaşlar odeabank oksijen hesapta eft ücretsiz değil mi

• kapitilasyonla batan osmanlıdan yeni nesil kapitülasyonla batan Türkiyeye.ödeme grantili yap işlet devretler kanal istanbul israflar lale devri damat finali çöküş birebir aynı🤔🤔🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

Alıntıları Göster

Bu selcuk gecer tam bir yalanci salliyor surekli youtube girin dolar 14 olcak felan hep ucuk kacik basliklar tek bir syledigi tutmadi altin artabilir ayri konu ama bu adam sahtekar

• quote:

Orijinalden alıntı: dwho

Arkadaşlar bankalae %19-20 vermeden dolarlarınızı satmayın

Ben bugün sattım doları zararına. Ekonomistlerin söylemlerine bakılırsa 7.50 - 7.80 arası bir süre oyalanır dolar. Ocak Şubat yine çarşı pazar karışır.

• quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

Arkadaşlar odeabank oksijen hesapta eft ücretsiz değil mi

BILGILENDIRME: Degerli musterimiz, bireysel bankacilik hizmetlerimize uyguladigimiz ucret/komisyon tarifemiz 21.12.2020 itibariyla guncellenecektir. Detay bilgi icin subenizle gorusebilir, yeni tarifeye https://www.odeabank.com.tr/SiteAssets/docs/odeabank-masraf-komisyon-ve-ucretler.pdf adresinden ulasabilirsiniz. Odea Bank A.S. Mersis No 0634042197300010 B002

• quote:

Orijinalden alıntı: mynisan

BILGILENDIRME: Degerli musterimiz, bireysel bankacilik hizmetlerimize uyguladigimiz ucret/komisyon tarifemiz 21.12.2020 itibariyla guncellenecektir. Detay bilgi icin subenizle gorusebilir, yeni tarifeye https://www.odeabank.com.tr/SiteAssets/docs/odeabank-masraf-komisyon-ve-ucretler.pdf adresinden ulasabilirsiniz. Odea Bank A.S. Mersis No 0634042197300010 B002

Alıntıları Göster

Burda oksijen hesapla ilgili birşey yok açık açık eft ücretsiz yazmadıklarına göre var bir cinlik burda yinede teşekkürler en para ve cepte teb dışında güzel bir günlük bulamadım hepsi bi yerden masraf çıkartıyor

• ssfea S kullanıcısına yanıt
    7 uçakla pikniğe gidilen ülkede ekonomi uzmanı olmaya gerek varmı ne bileyim🤔 japonların başbaknında 2 uçak varmış bizimkilerin filosunda 16 uçak🤔

• AB noktayı koydu ; lafa değil, icraate bakarız. Sen hukuk de, reform de, 3 gün sonra kadın katili mafya bozuntusu, ana muhalefet partisi başkanını lağım gibi ağzıyla tehdit etsin ve sesini çıkarma. Hey yavrum hey. Aptallık bizde ki böyle adamların yönettiği ülkede parayı TL de tutuyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

7 uçakla pikniğe gidilen ülkede ekonomi uzmanı olmaya gerek varmı ne bileyim🤔 japonların başbaknında 2 uçak varmış bizimkilerin filosunda 16 uçak🤔

Bu konularda Memduh dedeyi youtube kanalından takip etmeni tavsiye ederim. Bugün bir videosunda seçmene oy için 2 trilyon harcadığını bu parayla 2 milyon insana iş imkanı sağlayacağını anlattı. Yani olay sadece uçak değil, çok çok daha fazlası var(mış)

• 
Sayfa: önceki 833834835836837
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.