Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları)

5 sn
19.258
Cevap
780
Favori
314.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 50 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1649
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1011
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 10
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 633
  • Favoriye Eklediklerim 797
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • NewsTR (1011 mesaj) AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM (520 mesaj) Marrusia (478 mesaj) Melikveben (401 mesaj) zvzv (317 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8820 mesaj) Mobil (7040 mesaj) Tablet (145 mesaj) Mini (2032 mesaj) Uygulama (2184 mesaj)
  • @
75 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları)
Giriş
    174 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

EIB SUA SUC varken ne gerek var buna risksiz fon alacaksam bunlari alirim ki zaten aldim duruyor.SUA 1 aydir var %1.85 vermis gerci sattim cuma gunu Suc gecicem daha fazla getiri sagliyor

Alıntıları Göster

Eib candir gerisi heyecandir. 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Mevduat faizinin muadili borçlanma fonları taktir ederseniz. Daha fazla getiri daha fazla risk demek ve mevduat faizi yatırımcısı en küçük riski dahi sevmez

|
    |
    Marrusia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Arkadaşlar burgan bankta şöyle bişi gördüm 0-6 gün vade nasıl oluyor 14.5 oran veriyor fena değil 1 gün tutarım alamaz mıyım güldüren hesapta günlük faiz veren hesap galiba bunla onun nne farkı var ki neden güldürende 14 alayım

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

Arkadaşlar burgan bankta şöyle bişi gördüm 0-6 gün vade nasıl oluyor 14.5 oran veriyor fena değil 1 gün tutarım alamaz mıyım güldüren hesapta günlük faiz veren hesap galiba bunla onun nne farkı var ki neden güldürende 14 alayım

Guzel soru bende merak ettim 1 ila 6 gun 14.5 veriyorsa gulduren niye actiraayım ki...

Birde 250 bagladik .100 daha atsak ona kac verir?

• Yarbay
    2106 Mesaj

Hocam ben Mevduati dahi yeni denemiş biriyim. Eminim siz ve buradaki arkadaşlar benden daha bilgilidir.

Enpara QNB finansbanka ait olduğu icin güvenilir demiştim ama Burganbank i daha önce duymamıştım o yüzden. Bide ilk hesap acilisina bir aylik hoşgeldin faizi falan o tip hoşuma gitmedi. O yüzden demistim.

|
    |
    Marrusia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: .montana.

Guzel soru bende merak ettim 1 ila 6 gun 14.5 veriyorsa gulduren niye actiraayım ki...

Birde 250 bagladik .100 daha atsak ona kac verir?

Alıntıları Göster

Birde şu var 6 gün 14.5 aldın 7. Gün 13 verecek tekrar 14.5 almak için parayı komple başka bankaya mı atmalı hesabı açıp kapatmalı mı nasıl sürekli 0-6 vadesi alınacak

475 bp arttı kredi oranlarında değişiklik olmayacak kısaca , bizim mevduatları birilerine peşkeş çekecekler ,

Faiz artıp mevduat oranları artmıyor !!!!

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 22 Kasım 2020; 10:25:9 >
    |
    |
  • Teğmen
    199 Mesaj
    Oranlar artacak 1 haftabekleyin

|
    |

Mevduat yatirimcisi risk sevmedigi kesinlikle bir gercektir. Ama, 3 yildir mevduat yatirimcisi zaten para kaybediyor, para kaybetme olasiligi %100..

Kisaca parasinin miktari artiyor gibi gozukse de, reel de parasinin degeri dusuyor mevduatta.. O para artmasi, tamamen psikolojik bir iyi his, relatide cok farkli.

|
    |
    cancan_burak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ing eski müşteri olarak int. bankacılığa girince eft den vazgeçerseniz faizinizi yükseltiriz uyarısı aldım. Evet seçtim risk profil anketi çıktı doldurdum bir şey değişmedi. Size de çıkabilir deneyin.

|
    |
    5235 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FearlessRoom

Mevduat yatirimcisi risk sevmedigi kesinlikle bir gercektir. Ama, 3 yildir mevduat yatirimcisi zaten para kaybediyor, para kaybetme olasiligi %100..

Kisaca parasinin miktari artiyor gibi gozukse de, reel de parasinin degeri dusuyor mevduatta.. O para artmasi, tamamen psikolojik bir iyi his, relatide cok farkli.

Paranızı faizde değerlendirin yazmadım. Faiz enstrümanını kullanacaksınız fonları değerlendirin, bankadaki mevduat kazançları iyi değil yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancan_burak -- 22 Kasım 2020; 18:42:7 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

Birde şu var 6 gün 14.5 aldın 7. Gün 13 verecek tekrar 14.5 almak için parayı komple başka bankaya mı atmalı hesabı açıp kapatmalı mı nasıl sürekli 0-6 vadesi alınacak

Alıntıları Göster

oran günlük 14.5 . o 6 gün olayı da vadesi 6 gün oluyor. istersen 1 günlük vade yap aynı şey

|
    |
    Buradan burgandaki çalışanlara çağrıdır çarşamba gününe kadar %16.75 minimum gelmezse çok büyük mevduat çıkışı yapacağım çok uzun sürdü kredi artışları anında yansıyor mevduat yansımıyor benim paramı çatır çutur yüksek kredi ile dağıtmayı biliyorsunuz mevduat faizlarını arttırmıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojidozirikato -- 22 Kasım 2020; 20:0:18 >
    |
    |
    devlet bankaları faizleri 15'e doğru yükseltmedikçe, özel bankaların faiz oranlarının da pek yükseleceğini sanmıyorum, devlet bankaları 15'e yükseltse özel bankalarda rekabet için 17, 18'e doğru faizleri yükseltebilir.
    örneğin vakıfbank'ın verdiği rezil oranlara bakın, şubeden daha yüksek veriyormuş galiba ama onun içinde kim uğraşacak şubeyle filan, devlet bankaları merkez bankası politika faizinden düşük oran verdikçe, özel bankalar da oranları pek yükseltmez gibi geliyor bana.

Orijinalden alıntı: uncrowned king

devlet bankaları faizleri 15'e doğru yükseltmedikçe, özel bankaların faiz oranlarının da pek yükseleceğini sanmıyorum, devlet bankaları 15'e yükseltse özel bankalarda rekabet için 17, 18'e doğru faizleri yükseltebilir.
    örneğin vakıfbank'ın verdiği rezil oranlara bakın, şubeden daha yüksek veriyormuş galiba ama onun içinde kim uğraşacak şubeyle filan, devlet bankaları merkez bankası politika faizinden düşük oran verdikçe, özel bankalar da oranları pek yükseltmez gibi geliyor bana.

Onlar tabela faizi geçerliliği yok.vakifa 500k götür bak bakalım kaç veriyor.

• Teğmen
    145 Mesaj

benim yorumum tabela faiz oranına göre zaten, kişiye özel mevduat miktarına göre şubeden alınan özel faiz oranları değişkendir; şubeden daha yüksek veriyormuş zaten ama e-vadeli yani internetten açılan mevduat hesaplarında oranlar çok düşük, pandemi sürecinde şubelerin yoğunluğunu azaltmak için internetten açılan hesaplara mevduat miktarı dikkate alınarak şubeye göre daha yüksek vermesi lazım aslında, fibabank mesela mobil uygulamadan ve internet şubeden açılan kiraz hesabına 1 puan fazla faiz veriyor, dijital bir çağda yüksek faiz için müşteriyi şubeyle uğraştırmaması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uncrowned king -- 22 Kasım 2020; 21:4:30 >
    |
    |
    .montana. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3079 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: .montana.

Eib candir gerisi heyecandir. 

Alıntıları Göster

Detay verebilir misiniz?

|
    |
ankara gülüş tasarımı
Ekonomi
Bebek Oyunları
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,156
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.