Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (429. sayfa)

20 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 51 Misafir (16 Mobil) - 47 Masaüstü24 Mobil1 Android
5 sn
73.021
Cevap
1.795
Favori
6.018.424
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • enflasyon karşısında faizler eridi gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Robert Ford

Burgan 24,1 i kaçırdık evet çok kararsız kaldım 12 ay vadeye koymak nasıl bir risk ki? Dolar mı alsam acaba al sat yapmadan da dolar işi son dönemde kazanç sağlamıyor
    Burgan'ı niye kaçırdınız ki hocam. Hala 24.1 gösteriyor.
  • Burgan 24.1 digital de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burgan’dan vadeli hesap açmak istiyorum, 24.1 oranı alabilmek için şubeden mi internetten mi başvuru yapmalıyım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acebi

burgan’dan vadeli hesap açmak istiyorum, 24.1 oranı alabilmek için şubeden mi internetten mi başvuru yapmalıyım?
    İnternet
    https://www.burgan.com.tr/mevduat/basvuru-giris

• NewsTR kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vakif in artı hesabı için 1 gün hesaplıyor değiştiremiyorum bilen var mı ?

• bbvdk B kullanıcısına yanıt
    Vakıfbank arı hesapta, getiri günlük hesaplanıyor, değiştiremezsiniz. Hesap getirisi her gün yenileniyor. Günlük para ilave etme ya da çekme durumunun olması avantaj.
  • Aydoğan* kullanıcısına yanıt
    Yalnız faizler düşerse etkileniyor hesap değil mi hocam

• NewsTR kullanıcısına yanıt
    Dijital açmiyorlar ki burgan. başvurdum banka politikasi gereği olumsuz sonuçlanmıştır diyor ne istiyor anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: khan143

Dijital açmiyorlar ki burgan. başvurdum banka politikasi gereği olumsuz sonuçlanmıştır diyor ne istiyor anlamadım
    Dijital ile alakalı değildir banka size hesap açmıyor kara listeye girmişsinizdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 5 Temmuz 2019; 13:43:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Burgan'ı niye kaçırdınız ki hocam. Hala 24.1 gösteriyor.

Alıntıları Göster
    6 ay dan sonra 181 güne girdiğin an 23'e düşüyor.

12 ay yatırmayı düşünüyordu.

24.1' den 6 ay mı? girmek mantıklı. 1 seneden 23 mü? Sizce

6 ay sonra 19 , 20 lere düşerse baya pişman oluruz 23 den 1 sene bağlamadıgımıza.

Geçen sene faizler 24 lerden 20 lere düştükten sonra bu seviyeye gelmesi 6 ay kadar sürdü.

Acaba Devamlı düşüş trendine girermiyiz. ekstra bir kriz olmazsa inecek gibi duruyor.

Hükümet bunu başarıyor mu arkadaşlar ne düşünüyorsunuz. yoksa boşa kurşun mu sıkıyor ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

6 ay dan sonra 181 güne girdiğin an 23'e düşüyor.

12 ay yatırmayı düşünüyordu.

24.1' den 6 ay mı? girmek mantıklı. 1 seneden 23 mü? Sizce

6 ay sonra 19 , 20 lere düşerse baya pişman oluruz 23 den 1 sene bağlamadıgımıza.

Geçen sene faizler 24 lerden 20 lere düştükten sonra bu seviyeye gelmesi 6 ay kadar sürdü.

Acaba Devamlı düşüş trendine girermiyiz. ekstra bir kriz olmazsa inecek gibi duruyor.

Hükümet bunu başarıyor mu arkadaşlar ne düşünüyorsunuz. yoksa boşa kurşun mu sıkıyor ?

Alıntıları Göster
    Faizlerin ben 18-19 seviyesinden aşağı çok rahat ineceğini düşünmüyorum, 3 ay önce 20-21 lere düşünce kurun yukarı çıktığını gördük, kur zaten mevduat faizleri bu seviyelerde olduğu için yukselmiyor

• Zeen kullanıcısına yanıt
    Bizim ülkede belli olmuyor hiç bu işler. Şu an vade de param zaten. 20 günü kaldı. Burgan banka başvuru yaptım. Fibabank daha yüksek çekti. Ona da başvurdum. İlerisini pek kestiremiyorum. Bir sürü köpek dolabı dönüyor. Hep danışıklı dövüş. Şu an her şey sakin görünüyor ama 2 tweet e bakar her şey. Dolar yükselişe girince faizler tavan yapabilir tekrar. Bu sefer niye yüzde 23 ten bir sene bağladım diye de düşünebilirsiniz. Günü gelince en yüksek faiz hangisi ise 3 ya da 6 ay ona bağlayacağım.
  • Aydoğan* kullanıcısına yanıt
    Ben hic anlamamisim durumu 😊 detaylı bilgi verirmisiniz max 100 gün galiba ben 90 günlük düşünmüştüm muhtemeln bi indirim gelcek 24 ünde ozman düşurme gibi durumlarıda var getiri diğer e vadeli ye göre daha yüksek faiz oranı çekme durumunda düşük olması gerekmez miydi 🤐

• Zeen kullanıcısına yanıt
    Enflasyon endeksli hesap tam size göre

• quote:

Orijinalden alıntı: bbvdk

Ben hic anlamamisim durumu 😊 detaylı bilgi verirmisiniz max 100 gün galiba ben 90 günlük düşünmüştüm muhtemeln bi indirim gelcek 24 ünde ozman düşurme gibi durumlarıda var getiri diğer e vadeli ye göre daha yüksek faiz oranı çekme durumunda düşük olması gerekmez miydi 🤐
    Arı hesap açıldığı zamanki oran ile kalıyor düşme yada yükselme olmuyor.

• Burgan aradı öğleden sonra geleceğiz diye gelmediler. Hesabım ne zaman aktif olacak acaba imzamı almaya geldikten sonra bilen var mı? Pazartesi günü minimum 6 ay 250 bin bağlayıp 10bin dolar da enpara da bırakıcam hayırlısı olsun artık ne diyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Robert Ford

Burgan aradı öğleden sonra geleceğiz diye gelmediler. Hesabım ne zaman aktif olacak acaba imzamı almaya geldikten sonra bilen var mı? Pazartesi günü minimum 6 ay 250 bin bağlayıp 10bin dolar da enpara da bırakıcam hayırlısı olsun artık ne diyelim
    Evraklar sisteme giriş yapıldıktan sonra 6 saat içinde geliyor genelde iban ile sms.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 5 Temmuz 2019; 15:49:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reloudvzla

Enflasyon endeksli hesap tam size göre
    Sıfır stopaj sadece enflasyon korumalı hesaplarda mi geçerli?

• 
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.