Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (431. sayfa)

14 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 44 Misafir (11 Mobil) - 42 Masaüstü16 Mobil2 iOS2 Android
5 sn
72.970
Cevap
1.795
Favori
6.012.994
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fasson

Bencede faiz indirimi yapacaklar, diyelim ki 4-5 puanlık indirim sonrası 18lere inecek faiz, vergi sonrası %15 net faize yabancı para gelir mi bilmiyorum ama döviz yükseliş gösterir diye düşünüyorum

Alıntıları Göster
    4-5 puan dövüzde ciddi yükseliş yatatır umarım yapmazlar ki ufak da olsa bir ihtimal var malesef, hele ki son karardan sonra her şey olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasıt var bu işte.
    Döviz kuru aşağı yönde iken MB başkanını görevden almak ne?
    Pazartesi ne olacak çok merak ediyorum.
  • Sert faiz indirimleri gelmeden önce bir miktar dolara geçmekte fayda var bence.

• Arı hesap, 100gun sonrası devam faizleri geçen hafta usd için %0.2 düşürmüştü
    2 gün önce %0.2 daha düşürmüş

• Traful T kullanıcısına yanıt
    İlk toplantıda 2 puan bir sonrakinde 2 puan olarak 4 puanlık indirim olabilir

• faiz toplantısı ne zaman acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: YatırımcıAşçı

faiz toplantısı ne zaman acaba
    25 temmuz da

• [simage][/simage]

Enpara güncel faiz oranları

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-218469438

Bu mesaj silindi.
    amaç eft ye para vermemekse vakıf-ziraat katılımda eft ücretsiz, tüm devlet atmlerini ücretsiz kullanabiliyorsun. çoğu banka eft ücreti almıyor zaten. mevduat değerlendirmek istiyorlarsa ben geçen sene 2-3 ay kullandım burganı. Bir sorun yaşamadım. dijital çıkınca şube ve dijital diye müşterileri ayırmışlar. internet şubesindeki oranı buraya koysam gülersin aylık %15 yazıyordu . dijitale verdikleri oranın aynısını vereceklerse avantajlı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TÜRK-İŞKENCE

[simage][/simage]

Enpara güncel faiz oranları
    6 senedir enpara kullanıyordum ama spotify daki son şartlardan sonra paramı çekip uygulamayı sildim. ayın enparalısı saçmalığı bitti 2 otomatik ödeme şartı koymuşlar. onda da harcama yapılan ayda da fatura ödenecekmiş. faturam geç gelse ödemesi sonraki aya sarksa indirim alamıyorum, böyle saçmalık mı olur, tatile gittin fatura gelmedi indirim yalan oldu yani .

• quote:

Orijinalden alıntı: fasson

İlk toplantıda 2 puan bir sonrakinde 2 puan olarak 4 puanlık indirim olabilir
    İnş kademeli olur. Rusya geçen krizde birden 4-5 puan indirmişti. Bizimkiler de deneyebilri.

• 500 puan düşürsün MB,faiz boşa masraf,boşuna ödeniyor.
  • Geçen hafta içinde enflasyon korumalı hesaplar için 250 k üzeri ne oranlar aldınız arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: power-pc

500 puan düşürsün MB,faiz boşa masraf,boşuna ödeniyor.
    Bu mantıkla 1500 düşürsün neden 500 ki? Zaten ekonomi iktisat kavramlar vs ne işe yarar ki? Düşür olsun bitsin boşa masraf olmasın.

Peki madalyonun öteki yüzü? Faiz masrafından kaçarken diğer dengeler? Bir daha düşünün. Tabiki faiz iyi değil ama denge herşeyden önemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

6 senedir enpara kullanıyordum ama spotify daki son şartlardan sonra paramı çekip uygulamayı sildim. ayın enparalısı saçmalığı bitti 2 otomatik ödeme şartı koymuşlar. onda da harcama yapılan ayda da fatura ödenecekmiş. faturam geç gelse ödemesi sonraki aya sarksa indirim alamıyorum, böyle saçmalık mı olur, tatile gittin fatura gelmedi indirim yalan oldu yani .

Alıntıları Göster
    Artık enpradan soğumaya başladım

• Reloudvzla R kullanıcısına yanıt
    Aynen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anlaşılan bu yaz da geçen yaz gibi sıcak geçecek.

• mb yavas dusursun 500 baz puan. saci basi dagilir yani.

• Traful T kullanıcısına yanıt
    biz rusya degiliz. onlar rubleyi korumuyorlar ama adamlarin petrol, dogalgaz ve silahtan gelirleri baya iyi seviyede.

• burgan bank yanlis bilmiyorsam yunan sermayeli banka. bizde eskiden olan tekfen banki satin aldilar. banka ibaresi varsa korkmayin. kolay kolay birsey olmaz.

• 
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.