Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (295. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 30 Misafir (8 Mobil) - 27 Masaüstü12 Mobil2 iOS
5 sn
73.127
Cevap
1.796
Favori
6.025.957
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 1/2mv2

Haklisiniz hocam. Bende vadeli mevduat faiz oranindan oturu hesap actim. Ama teknoloji ozurlu bir banka. Dun kimlik fotomu gelip cektiler. Yarin sifre gelecek dediler daha gondermediler. Sindi aradim da oyle gonderdiler. Ben hatirlatiyorum dusunun. Tmsf kapsaminda 100 bin olayi olmasa icim rahat etmezdi bu bankada. Gerci elimizde hesap cuzdani vs de yok bir sey olsa ispat yok. Enpara vs teknoloji olsun musteri hizmetleri olsun gercekten harika. Burgan butik bir banka bizde 20.5 den yararlanmak icin girdik napalim
    20,5icin burganla falan niye uğraştıniz, daha köklü Denizbank var. Hiç riske girmeye değmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar faiz olayına cok uzağım, elimde biraz altın vardı bozdum. Düşmeyince mecbur parayı faizde tutacagim bir sure. İng hosgeldin avantajindan yararlanacağım. Bugün basvuru yaptım. Birkac sorum olacak yardimci olursaniz sevinirim.
    1- Parayı istediğimiz zaman cekebiliyormuyuz ?
    2- Verilen %20 faiz 1 yıl geçerli mi oluyor?
    4- Faiz getirisi günlük olarak hesaba yatıyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vadeli hesabınızdan her zaman paranızı çekebilirsiniz, günlük faiz verir ve hergün bir önceki günün faizi yatar

• Vakıfbank %1.52den kredi veriyor kullanmak mantikli olabilir mi acaba yoksa faizler daha düşer mi. Ordan çekip %22 ile e-turuncu hesabima koymayi dusunuyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: idefixoxo

20,5icin burganla falan niye uğraştıniz, daha köklü Denizbank var. Hiç riske girmeye değmez.

Alıntıları Göster
    Hocam bilseydim denizbanktan acardim tuh. Ayni oranmis bir de. Keske burada yazsaydi. Herkesin agzinda burgan 😀
  • DÖVİZ mevduatlarında stopaj %20'ye yükseltildi!

İnadına daha çok döviz alacağım. Ayıp yahu
  • tekadamm kullanıcısına yanıt
    En kötü ihtimalle bankadan çekip yastık altına koyarız hocam sıkıntı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anxiolytic -- 21 Mart 2019; 9:23:19 >
  • 20.5 Zirrat 35 days

• fasson kullanıcısına yanıt
    üstad konulara çok hakim değilim. 100 bin tl yi faize yatırsam 1 ay sonra bana ne yatar , bunu nasıl hesaplıyorum? internetteki hesaplamalar gerçeği yansıtıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1/2mv2

Hocam bilseydim denizbanktan acardim tuh. Ayni oranmis bir de. Keske burada yazsaydi. Herkesin agzinda burgan 😀

Alıntıları Göster
    Bu kadar üzülmene gerek yok. Burgan iyidir ben 24.3 verdıgı zaman actırmıstım seçimden sonra falan ne olacagı belli değil. üzülme lazım olur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: erha-n

üstad konulara çok hakim değilim. 100 bin tl yi faize yatırsam 1 ay sonra bana ne yatar , bunu nasıl hesaplıyorum? internetteki hesaplamalar gerçeği yansıtıyor mu ?
    ing eturuncu için oranlar düşmezse günde 51tl verir.
    https://mevduatlar.com/#sec51

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 21 Mart 2019; 10:30:55 >
  • Arkadaşlar şu anda dövize en yüksek faizi hangi banka sunuyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dövizdeki vergi artmış.

quote:

Şirketlerin ve bireylerin döviz hesapları 171 milyar dolarla tarihi rekor seviyeye yükselirken, seçim öncesi hükümetten yeni bir hamle geldi.

Döviz tevdiat hesaplarındaki kesinti oranı artırıldı. Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararıyla 1 yıldan uzun vadeli döviz hesaplarında yüzde 13 olan kesinti yüzde 18’e çıkarıldı.

Vadesiz ve ihbarlı hesaplar ile 1 yıla kadar (1 yıl dahil) vadeli hesaplarda yüzde 20, 1 yıldan uzun vadeli hesaplarda yüzde 18 olarak stopaj uygulanmasına karar verildi.

Daha önceki kararda ise 6 aya kadar yüzde 20, 1 yıla kadar yüzde 16 , 1 yıldan uzun vadeli hesaplarda yüzde 13 olarak stopaj uygulanıyordu.

• Altın mevduat faiz oranları ve vadeleri hakkında bilgi paylaşırsanız mutlu edersiniz.
  • Piyasalar baya hareketli.
    Böyle giderse faiz oranları artar.

• Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası piyasalardaki son gelişmeleri dikkate alarak yeni bir adım attı.

Merkez Bankası'nın aldığı kararla 1 hafta vadeli repo ihalelerine ara verildi. İhalelere verilen aranın süresi ise belirtilmedi. Halihazırda Merkez Bankası'nın 1 hafta vadeli repo ihalelerinde faiz oranı yüzde 24, gecelik vadede borç verme faiz oranı yüzde 25,50, Geç Likidite Penceresi (GLP) işlemlerinde borç verme faiz oranı da yüzde 27 seviyesinde bulunuyor.

Bu TL mevduat faizinin yükselmesi anlamına geliyor, TL nin piyasadan toplanıp üst banda yakın bir yerden faiz verilmesi anlamına geliyor, düşük faizli bol TL dövize yönelmeye başlamıştı, 19 lara düşen faiz piyasaya yetmedi.

• Merkezi viopta fena tokatladılar..1 haftalık repo ihalelerine de ara vererek faizi 25,50 yapmış oldu..Kısmen örtülü faiz artışı...Damat daha 2-3 gün önce dolar alanlara geçiriyordu bugün de dolar ........
    https://www.youtube.com/watch?v=apMWCFx2NiI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 22 Mart 2019; 19:52:57 >
  • Arkadaşlar şu anda dövize en yüksek faizi hangi banka sunuyor?

TEB vardı düşürdü bir de vergi arttı sanırımm
  • Tahvil faizi grafiği Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları)
  • 20 Eylül 2018-29 Mart 2019 arası 200.000 mevduata toplamda 25.000 faiz aldım.
    Ama geçtiğimiz 1,5 aylık süreç içinde bugün yaşanan dalgalanmayla , 200.000 lira karşılığı doları olan biri 6 aylık faizime yakın karı cebine attı.
    Gerçi “altin.in” sayfalarını da takip ediyorum , son 6 ayda çok sıkıntılı dönemden geçti dolar alanlar.
    Bu ara dolara geçsem mi acaba diye düşünüyorum ama şans bu ya , dolar alırım sonra 5.20’lere iner , 6 ayda faizden aldığımı geri veririm.

• 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.