Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (1118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dervol , umdt , kelmiker , kelmiker , andree03 , andree03 Daha Az
6 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 31 Misafir (9 Mobil) - 24 Masaüstü13 Mobil2 Android
5 sn
73.008
Cevap
1.795
Favori
6.017.184
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11161117111811191120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sizce artırım ihtimali varmı peki?

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

doların düşmesi doların değer kaybetmesinden kaynaklanıyor şuan faizle alakası yok

• ClockerTr28 C kullanıcısına yanıt

Kendi fikrim, dusurme ihtimali yok.. Normalde artirim olmalı. enflasyon arttıktan sonra en az sembolik bir artış olmalı ama faiz için getirdik imajı vermek için artırmazlar.. Artirirlarsa evet agbal 128 milyar dolar nerede dedigi için aldik'in onaylanması olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 14 Nisan 2021; 21:2:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • voodoo child kullanıcısına yanıt

o yüzden sabit bırakırlar çok yüksel ihtimal

• Arkadaşlar bu vadeli yatırıma daha önce hiç girmedim. Sizce hangi banka daha mantıklı? Bende şu an için Vakıf, Garanti, Enpara, İş, Cepteteb var. Ama farklı bir bankada da hesap açabilirim. Tavsiyeleriniz nelerdir? Gelecekte ne kadar artacağını düşünsem de Kripto Paraya yatırma riskine giremem. Bir yandan da her yükseldiğinde içimde neden yatırmadın sorusu var.  

• healthypatient H kullanıcısına yanıt
    Kripto para konusunda bende aynı durumdayım. Fakat hala ponzi imiş birgün patlayacakmış gibi geliyor bana. Vadeli mevduat için ben burgan bank'tan yanayım. Ancak kimisi odeabank, hsbc gibi bankalardan da yararlanıyor. Ben hoş geldin beş gittin durumlarını ve pasif bakiye olayını sevmediğim için burgan bank'ı kullanıyorum. Diğerleri hakkında detaylı bilgim yok. 😊

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: healthypatient

Arkadaşlar bu vadeli yatırıma daha önce hiç girmedim. Sizce hangi banka daha mantıklı? Bende şu an için Vakıf, Garanti, Enpara, İş, Cepteteb var. Ama farklı bir bankada da hesap açabilirim. Tavsiyeleriniz nelerdir? Gelecekte ne kadar artacağını düşünsem de Kripto Paraya yatırma riskine giremem. Bir yandan da her yükseldiğinde içimde neden yatırmadın sorusu var.  

ing e turuncu 1 sene oran iyidir. burgan dijital de iyi. ing 19 , burgan dijital 18,75 günlük oranlar

Şimdi tabi döviz kurunun etkisiyle Nisan enflasyonu yüksek gelecek dolayısıyla stopaj indirimi uzatılmaz ise negatif bir faiz süreciyle baş başa kalacağız yüksek ihtimal nisan toplantısı pas gecilir mayısta 100-150 puan artış sağlanabilir
  • bu stopaj indirimi ayın kaçına kadar tam oalrak bilginiz varmı hocam ??

• quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

Kendi fikrim, dusurme ihtimali yok.. Normalde artirim olmalı. enflasyon arttıktan sonra en az sembolik bir artış olmalı ama faiz için getirdik imajı vermek için artırmazlar.. Artirirlarsa evet agbal 128 milyar dolar nerede dedigi için aldik'in onaylanması olur.

Yeni MB başkanının eski atıp tutmalarına, köşe yazılarına bakılırsa sabit kalması bile "128 milyar dolar nerede dedigi" için gönderildiği anlamına gelmeli diyorum Hocam.

• Severiz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    31-05-2021 tarihine kadar
  • SAvaş mı oldu, siyasetçi istifa mı etti gibi şeylerden etkilenmiyor bitcoin. Dolar altın gibi değil. O yüzden ilgimi çekiyor, sempatim var ama geçemedim hala.

• Ben soyleyeyim arkadaslar bu toplantida faiz sabit kalir vir sonraki toplsntida indirmeye baslarlar ytd

• Seyid Battal Gazi S kullanıcısına yanıt

Etkilenmiyor mu :D bir tweet ile neler oluyor görmediniz galiba?

• Sabit kalma ihtimali yüzde 80 ama yüzde 20 ihtimalle ufak bir faiz düşüşü de sürpriz olmaz bence, öyle 200-250 baz puan olmaz tabi göstermelik 50 baz puan düşürülebilir. Doların geriye çekilmesi olası bir faiz düşüşü öncesi tampon olması amaçlı merkez bankasının yüksek satış yapmasıyla ilişkili olabilir. Ytd.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 15 Nisan 2021; 12:1:11 >
  • deneme amaçlı 450 liralık hot aldım dün. bugün 540 olmuş ilginç işler 1 yıllık faiz verdi ne hallere düştük🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 15 Nisan 2021; 12:22:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

deneme amaçlı 450 liralık hot aldım dün. bugün 540 olmuş ilginç işler 1 yıllık faiz verdi ne hallere düştük🤔

Anadolu hisarı MMM migrosdan mı aldın bro Ümraniye canpark dan mı

• Sabah İNG aradı. “Faiz oranı nedeniyle çıkış yaptıysanız, hoşgeldin süresi eski müşterilere 1 yıl tanımlandı, bilginiz olsun.” dedi. Daha neden çıkış yapıldığından bile bir haber bir banka. Gerçekten sistemleri sıkıntılı. Buna ikna oldum. Düşünen olursa aylık 1000₺ harcamaya +2, toplam 19 veriyor. Bilginize.
  • Faiz sabit kaldı.
  • 
Sayfa: önceki 11161117111811191120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.