Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (1117. sayfa)

5 sn
73.108
Cevap
1.796
Favori
6.023.719
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11151116111711181119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

20 den bağladık 250 bin üzeri premier müşteri oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: aydinsukru

20 den bağladık 250 bin üzeri premier müşteri oluyor

ben bugün sordugumda 100 bin üzeri 20 dedi ümraniye şube

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt

doğrudur 20 oran için minimum mevduatı söylememişlerdi bana

• Bişeyi merak ettim, şimdi 2 gün sonra ppk toplantısında farz edelim 500 baz puan faiz düşürdüler diyelim bankalar hemen bu indirimi yansıtıyor mu? Yani perşembe günü faiz düşerse aynı gün parayı uzun vadeli yapabiliyor muyuz?
  • metinTasci M kullanıcısına yanıt

500 gibi bir puan düşürdükleri an sana parayı bağlatmazlar :D Merak etme zaten onlar haberi önceden alıyordur. O tarz büyük düşüşlerde 3-4 gün önceden oranları çekerler. Perşembe sabit kalır.

• quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

Bişeyi merak ettim, şimdi 2 gün sonra ppk toplantısında farz edelim 500 baz puan faiz düşürdüler diyelim bankalar hemen bu indirimi yansıtıyor mu? Yani perşembe günü faiz düşerse aynı gün parayı uzun vadeli yapabiliyor muyuz?

50 bile indiremez . dolar patlar ufe 50 tufe 25 olur sikar yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım sadece merakımdan sordum. İndirmiceklerini bende biliyorum. Sabit veya sembolik bir artış bekliyorum bende. Ytd
  • .montana. kullanıcısına yanıt
    Sorduğum soru indirip indirmemeleri değildi başka bişey sormuştum :)
  • metinTasci M kullanıcısına yanıt

onceden bankalara haber verildigi icin faizleri en erken 1 hafta once asagi cekerler... karar aciklanir aciklanmaz dusururler mi sorusuna boyle bir kural olmadigi icin kimse cevabini bilmiyordur.. eger karar sonuna kadar artirmadilarsa zaten karar aninda degil ama ayni gun icinde indirirler...

persembe gunku kararin ne olacagini bankalardaki faiz indirimlerine bakarak anlayabilirsiniz. daha dusuk vereceklerse zaten indirim gelecektir, artiriyorlarsa artis vardir.

sahsi fikrim ayni kalacaktir 4 5 ay daha... sonra enflasyon dusmeye baslarsa belki.

• ekonomi mühendisi faiz sebep enflasyon sonuç diyordu, faiz düşmezse enflasyon nasıl düşer🤔

• Göstermelik bir 50 puan artış yapıp olumlu mesajlar verirlerse piyasalar istedikleri kıvama gelir. Artış yapmazlarsa olumlu mesajlar vermek de yetmez. 100 olmasa da göstermelik bir faiz arttırımı yapmaları gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tello2 T kullanıcısına yanıt

aynen 15 inde çok büyük ihtimalle sabit bırakılacak.

• artmaz hocam sabit kalır bak gör

• aynen sabit kalacak hocam

• voodoo child kullanıcısına yanıt

eğer bankaların bu daha önceden haber verme mevzusu olsa şuanki oranlardan herkes bakardı faizin artıp artmicağını,

bence öyle birşey yok ya en kötü devlet bankalarına haber gider bence

• HmB_SaL kullanıcısına yanıt

yok be hocam sabit bırakırlar zaten 17 den 19 a ön yüklemeli artış yapıldı bide rtenin faiz konuşması vs kesin sabit kalacak

• O değilde ne dolar ne aldın ne vade bu sene X5 10 kazandıran coinler oldu artık çevremde herkes borsayı doları altını. Bıraktı coin oynuyor 500 TL olan da 50 bini olanda coinde
    Biz nasıl kaçırdık bilmiyorum

• dövizin düşüşüne bakarsak birileri yine faizin düşmeyeceğini erkenden öğrenmiş.ne güzel memleket erkenden öğrenip parasına para katan bir grup oluştu

• ClockerTr28 C kullanıcısına yanıt

hocam zaten herkes anliyor faizin artip artmayacagina.. onceki 200 baz faiz artisindan once butun bankalar uzun donem faiz baglatmaya calisti... neyse demek istediigm bankalarin hareketleri gosteriyor ne olacagini.. su anki durum en kotu ayni kalacagini gosteriyor... kendi fikrim.. gorecegiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

dövizin düşüşüne bakarsak birileri yine faizin düşmeyeceğini erkenden öğrenmiş.ne güzel memleket erkenden öğrenip parasına para katan bir grup oluştu

Tam tersi olmasın düşürecekleri için doları toplamak için olmasın

• 
Sayfa: önceki 11151116111711181119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.