Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (1120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ePeP , commagene Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 23 Misafir (1 Mobil) - 23 Masaüstü2 Mobil
5 sn
72.708
Cevap
1.793
Favori
5.994.576
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hocam.
  • gross G kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim , yani bir önceki naci ağbalın açıklamasaına göre faiz artırım ihtimalı dahada azaldı o yüzden tepki verdi piyasa bir anda

• tesekkürler

• ClockerTr28 C kullanıcısına yanıt
    Şöyle olabilir. Enflasyon 20 çıktı mesela, çıkartmazlarda. Onun üzerinde faiz artırım yapabilirim diyor ancak. TÜFE Mart ayında 16.19 du. Ona göre pozisyon alın. Yatırım tavsiyesi değildir.
  • healthypatient H kullanıcısına yanıt

valla kasım ayında faizler çok düşük olduğu için altın alarak hayatımın hatasını yapmıştım sonra 100 lira düştü aldığım rakamdan, mart ayında ağbal kovulunca korkup tekrar öyle anlık yükselmez diye 4500 tl zararla sattım. o günden beri enparadan bakıyorum 1100 lira faiz gelmiş. 1-2 aya zararı kurtaracağım faizler düşmezse. enparayı sevmiyorum aslında çünkü faiz oranları çok düşük 16.50 ama günlük faiz veriyor, o yüzden arada al sat yapmak için kullanabiliyorum. onun dışında vakıfın gene bundan daha düşük, yapıkredi 18 küsür veriyor ama 33 gün için. diğer bankaları bilmiyorum.

aslında eft havale ücreti ve sair ücretleri almayan ve günlük faiz veren, hoşgeldin faizi süresi de çok kısa olmayan bi banka varsa, paylaşırsanız sevinirim ona geçerim ben de.

hocam 15.61 den 16.19a çıkmış, bir sonrakı oranda en fazla 16.70 fln olur tüik sallar yine bişeyler

• Kagrenac K kullanıcısına yanıt
    Burgan dijital. Kemiksiz günlük 18.75 veriyor. EFT havale ücreti yok. Hoşgeldin süresi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gross -- 15 Nisan 2021; 20:22:28 >

evet daha önce bakmıştım ama ekşide kötü yorumlar gördüm hocam emin olamadım

burgan bank - sayfa 12 - ekşi sözlük (eksisozluk.com)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kagrenac

evet daha önce bakmıştım ama ekşide kötü yorumlar gördüm hocam emin olamadım

burgan bank - sayfa 12 - ekşi sözlük (eksisozluk.com)

hocam ona bakarsan şikayetvar a baksan hiçbirinden hesap açmazsın. güven sorunu varsa deneme amaçlı hesap açıp, 5-10 bin atıp deneme yapılabilir. ing eturuncu kullanmadıysanız eturuncu ya da bakabilirsiniz 1 sene hoşgeldin oranı var,

Sadece mevduat faizi amaçlı kullanacaksanız epey tatmin eder. Onun dışında kredi kartı hizmeti yok, internetten alışveriş de yapılmıyormuş bildiğim kadarıyla. (kartına sahip olup denemediğim için bilmiyorum) Benim gözlemim eft süreleri diğer bankalara göre biraz daha uzun sürüyor ama benim için problem değil. Dediğim gibi faiz amaçlı müşteri olacaksanız gayet memnun edici.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • valla ben geçen cuma enpara'dan kemilsiz net, 18,70'ten 32 günlük bağladım.

hatta paranın bi kısmını nakit hesaba yatırırken bankacı kız ''e biz yapalım, biz bağlayalım, bizim daha yüksek çıkar'' falan dedi.

''ok dedim. hesapla bakalım ne çıkacak sende'' dedim.

o arada ben de cepten işlemlere başlamıştım.

1 dakika sonra bankacıyla göz göze geldik.

''ne çıktı sende ?'' dedim.

bankacının söylediği rakamın 700 küsür tl. üzeriydi enpara'nın verdiği para.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi max0007 -- 15 Nisan 2021; 21:23:20 >
  • max0007 M kullanıcısına yanıt

nasıl yapıyorsunuz bunu mesela ben direkt müşteri hizmetlerini arasam böyle muhatap bulabilir miyim

neyi nasıl yapıyoruz anlamadım ?

enpara'ya cepten giriyorum, vadenin gününü seçiyorum, miktarı giriyorum, sistem otomatik faiz oranı ve vergi hariç net faizi veriyor.

kimseyle görüşmüyorum yani.

• max0007 M kullanıcısına yanıt

"18,70'ten 32 günlük bağladım" deyince size özel bir oran verdiler diye düşündüm, bende çıkan oran 16.50 da. 50k-150k arası

• hangikredi sayfasına girince encok faizi alternatif ve Anadolu bank veriyor alternatif vov %20
    anadolu %19.75 veriyor. sizce bu iki banka nasıl eft ucretleri falan. kullanan var mı acaba

https://www.hangikredi.com/yatirim-araclari/mevduat-faiz-oranlari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimyz -- 15 Nisan 2021; 21:51:26 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Karar sizin hocam. Ben kullanıyorum yaklaşık 2,5 yıldır.

anladım.

benim yatırdığım mevduat biraz fazla bir miktardı.

bi de ay başında mesaj gelmişti.

''30 nisan'a kadar yenilenen veya yeni açılacak hesaplara 19,10'a kadar sürpriz faiz oranları '' diye.

sanırım ondan yüksek olabilir.

• Evet internetten alışveriş yapılmıyor. Tüm bilgileri girip deneme yaptım. Bir sorunla karşılaşıldı diyor. FAST anında geçmiyor. Bir kaç dakikada geçiyor. Normal transferler 10 15 dk. arası geçiyor.
  • 6 mayısda indirirler bunlar faizi öyle duruyor.Uzun vade bağlayacağım ytd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.