Şimdi Ara

Banggood Rehber ★ Ürün Tavsiyeleri ★ (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.229
Cevap
105
Favori
93.266
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: myartur

Arkadaşlar MECOOL M8S PRO L Amlogic S912 3GB DDR3 16GB 5G WIFI 100M LAN Bluetooth 4.1 TV Kutu

https://banggood.app.link/MfXXmefCwG

158 tlye geliyor önsipariş ile. Alınır mı sizce. Birde önsipariş ile alındığında elime ulaşması tahmini kaç gün sürer?

Merhaba hocam bende tv box bakıyorum torrent ve iptv için kullanacağım, bende 208lira çıkıyor, 158lira için kupon mu kullanacağız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yükselmiş heralde hocam ben pek bilgi bulamadığımdan vazgeçtim. H96 pro veya beelink gt1 alıcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

Her zaman ki banggood..
    ön siparişle satar...
    göndereceği tarih birden değişir...
    20 eylül iken şimdi 2-3 hafta diyorlar)))

ilginç bir şekilde stoklara 2-3 hafta girececğini düne kadar söylerlerken;
    bugün stokta oldugunu 24-48 saat arası kargo ile gönderileceğini öğrendim)))
  • myartur M kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam, takipteyim bende

• quote:

Orijinalden alıntı: Config

Banggood dan ilk alişverişim ayın sekizinde yaptım. Fakat anladığım kadarıyla ürün daha kargolanmamış. Bu normalmi
    ...............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Config -- 30 Eylül 2017; 17:12:49 >
  • Xiaomi sensörlü lambalarım geldi. Salak bangood adres'i eksik yazmış. Az kaldı geri gidecekmiş ama aynı anda gelen takipsiz kargomda isimleri görünce adam adresleri eşleştirip ertesi gün getirmeye karar vermiş. Takipli olduğu için teslim edilemedi ibaresini görünce gittim sabah kendim aldım. Takipsiz alsak ve denk gelmese geri gidecekti. Hey yarabbim. Bitmiş bangood. Böyle değildi burası
  • Blitzwolf Ampcore Plus Type C kablo serisi sonunda cikmis satışa, 1 metrelik versiyonu da indirimli olarak 4 dolar. Ben 1 adet siparis gectim, benim gibi bekleyen arkadaslar varsa bilgilendireyim.

BlitzWolf® AmpCore Turbo BW-TC9 3A Örgülü Dayanıklı USB 3.0 - Type-C Şarj Veri Kablosu 3.33 ft / 1m

https://banggood.app.link/TSz8fQ0JUG

• Arkada?lar banggood da kredi kartı ile alı?veri?te 500 dolar limiti mi var? Telefon alacağım ama kredi kartı ile ödemeler de 500 dolar limit var diyor, alacağım ürün 500 doları geçiyor. Nasıl bir yol izlemem lazım.

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    500 USD limiti var hocam.

Ancak paypal ile odeyebilirsiniz

Eğer on satissa stokta yoksa ürün, paypal ile de odenmiyor

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    Öncelikle şunu belirteyim yurtdışından kargo yoluyla telefon alamazsın. Zaten Banggood gönderim yapmıyor.

Sorun için canlı destekle iletişime geçip nasıl bir yol izlemen gerektiğini öğrenebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: blltlgn

Öncelikle şunu belirteyim yurtdışından kargo yoluyla telefon alamazsın. Zaten Banggood gönderim yapmıyor.

Sorun için canlı destekle iletişime geçip nasıl bir yol izlemen gerektiğini öğrenebilirsin.

Almanya adresimden alım yapacağım hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

500 USD limiti var hocam.

Ancak paypal ile odeyebilirsiniz

Eğer on satissa stokta yoksa ürün, paypal ile de odenmiyor

PayPal ile oluyorsa sorun yok o zaman, te?ekkür ederim hocam.

• BANGGOOD'da kargo rekoru kırdım sanırım.
    25 Eylülde verdiğim 2 sipariş 04.10.2017 tarihinde teslim edildi.
  • Enusic bluetooth speaker fiyatı düşer mi acaba? Tam bilmiyorUm indirim vakitlerini

• aNeXiEtY kullanıcısına yanıt
    çok iyi ...
  • uzun zamandır banggood'tan alışveriş yaparım ilk kez kelek yaptılar. bir ay oldu, siparişimi göndermedikleri gibi artık mesajlarada cevap vermiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.AYAR -- 6 Ekim 2017; 22:54:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • B.AYAR kullanıcısına yanıt
    Benim kablolarim 20 gün içinde geldi.

Ayrıca mi air aldım. Onu da stok nedeniyle 25 inde kargoya verdiler. Şimdi İstanbul gumrukte

• banggooda dün üye oldum, iki kez alışveriş denedim kartın alışveriş için onayı olmadığını söyledi resimde de görüldüğü gibi alttaki 06 ekim tarihli denemeler. bugün de arkadaşımın kartıyla denedim kabul etti onay sayfası geldi, sonra siparişlerim sayfasına baktığımda az önce yaptığım alışverişte ödeme reddedildi, dün aslında iptal olan alışverişi ise işleniyor olduğunu gördüm bir anlam veremedim müşteri hizmetleri de yok ortada.

• ssslashhh kullanıcısına yanıt
    Mail yoluyla iletişime geçmeyi dene. Sanırım bu aralar Çin'de tatil falan gibi bir şey var ondan dolayı sorunlar yaşanıyor olabilir.

• Expedited Shipping Service ile ürün aldım 1 haftada teslim yazıyordu . KArgonun nerede olduğu bile belli değil. Boşuna fazladan para ödedim sanırım . Bu konuda bilgisi olan var mı beyler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reew -- 8 Ekim 2017; 12:25:5 >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.