Şimdi Ara

Banggood Rehber ★ Ürün Tavsiyeleri ★ (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.229
Cevap
105
Favori
93.268
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilgilendirme için teşekkürler hocam ilk mesaja uyarı olarak ekliyorum.
  • Takip...
  • blltlgn kullanıcısına yanıt
    @blltlgn

Önemli değil hocam. Önemli olan site değilde singapor post olarak gönderildiği söylenen kargolanın fly express ile gönderilmesi. Onu detaya ekleyin isterseniz.

@archman

Bir kaç gün daha bekleyin hocam bakalım ne olucak. Aldığınız ürün neydi acaba ? Acep stokda falan mı sorun oldu ki ?
  • Belki yoğunluktan dolayı olabilir hocam. Beklemeye devam edin bakalım ne olucak :D Ben de merak etmeye başladım sizin kargo durumunu.
  • Ridianod kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.. 3 4 gun surdu.. flytexpress arkadaslar.. fly ile flyt express farkli firmalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dewr kullanıcısına yanıt
    Vallaha 17 track uygulamasında FLY yazdım sadece FLYT yazan tek bir taşıyıcı geldi. Singapur Post'u FLYT yazan ile değiştirdim ve 3 kere güncellenmiş olduğunu gördüm. Teşekkürler.
  • Arkadaslar sorulduysa k. bakmayin banggooddan gumruk vergisi uzerinden alisveris yapinca nasil bir yontem uygulaniyor aradaki vergi farkini gidip yatiriyormuyuz yoksa siteden gordugumuz fiyat buna dahilmi gidip odemeye gerek yokmu eger boyle isliyorsa bu tip baska hangi y. disi alisveris siteleri var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tribal_dns T kullanıcısına yanıt
    banggood gibi sitelerde; vergi içinde hesaplamıyor. gümrükte takılırsa %20 vergiyi gidip ödüyorsunuz.
  • Arkadaşlar MECOOL M8S PRO L Amlogic S912 3GB DDR3 16GB 5G WIFI 100M LAN Bluetooth 4.1 TV Kutu

https://banggood.app.link/MfXXmefCwG

158 tlye geliyor önsipariş ile. Alınır mı sizce. Birde önsipariş ile alındığında elime ulaşması tahmini kaç gün sürer?

• Gearbest e göre fiyatı yüksek olduğundan alışverişi bıraktım bangood dan. Çok nadir alışveriş yapıyorum artık. Ben sorun yaşamadım alışveriş konusunda.

• tribal_dns T kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam cevap verilmiş ben bir kaç ekleme yapayım. Vergi fiyata dahil edilmiyor. Eğer 30 Euro'yu aşarsa gümrük vergisi çıkar (çoğu zaman ürün fiyatı düşük yazıldığı için çıkmıyor) ve ürünün fiyatı üzerinden %20 vergi ödersin. Vergiyi kargoyu getiren PTT görevlisine ödersin.
    Özel kargo firmaları vergi çıkarça senden tahsil edip gümrükte öder. Bu firmalarda genelde gönderim yapılmıyor. Çok pahalı ürünler varsa bunlarla alınabilir fiyatları da bayağı yüksek zaten.
  • myartur M kullanıcısına yanıt
    Ürün konusunda bilgim yok. Kargolama stoklara girdikten sonra olur. Sitede 26 Eylül'de gelmesi bekleniyor yazıyor. Stoklara girdikten sonra bir kaç gün içinde kargolanır. Gelmesi 15-20 gün falan sürer.
  • Sağolun arkadaşlar
    @metehan_bera
    @blltlgn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tribal_dns -- 19 Eylül 2017; 5:33:17 >
  • xiaomi mi air 12,5 almayı düşünüyorum.
    EMS ile gelecek...
    daha önce bu şekilde EMS ile gümrük tutarları üstünde ürün getiren oldu mu?
    Banggood dan rica etsek tutarı düşük tutabilirler mi?
  • H96 pro plus 3gb/32GB için indirim kuponu var mı arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: myartur

H96 pro plus 3gb/32GB için indirim kuponu var mı arkadaşlar?

Cihazi ne icin kullanacaksin ? Bende var.. netflix digiplay dsmart go gibi uygulamalar resmi android olmadigi icin calismiyor bilgine.

Bunun disinda cihaz basarili takilma yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewr -- 19 Eylül 2017; 19:19:41 >
  • metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    Özel kargolar genelde gümrükte açılıp kontrol ediliyor o yüzden düşük yazmak bir şey değiştirmeyebilir.

• dewr kullanıcısına yanıt
    Merhaba film izlemek, internette gezinmek ve Androiddeki oyunları oynamak için alıyorum. Futbola pek merakım yok o nedenle ücretli paketler gerekmiyor. Geri kalanı için ideal mıdır bu cihaz. Veya şunu alsanda sıkıntı çıkarmaz, yeter dediğin bir cihaz var mı. Projeksiyon cihazı ile kullanıcam wirelles bağlantı ile.

• Her zaman ki banggood..
    ön siparişle satar...
    göndereceği tarih birden değişir...
    20 eylül iken şimdi 2-3 hafta diyorlar)))
  • myartur M kullanıcısına yanıt
    Alirsan uzerine 10 dolar gift filan yazdir takılmasın

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.