Şimdi Ara

Banggood Rehber ★ Ürün Tavsiyeleri ★ (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.229
Cevap
105
Favori
93.290
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Takip kodu çalışmıyor mu? İlk mesajdaki sitelerden kontrol etmeyi dene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halil_tuyun48

quote:

Orijinalden alıntı: myartur

Arkadaşlar MECOOL M8S PRO L Amlogic S912 3GB DDR3 16GB 5G WIFI 100M LAN Bluetooth 4.1 TV Kutu

https://banggood.app.link/MfXXmefCwG

158 tlye geliyor önsipariş ile. Alınır mı sizce. Birde önsipariş ile alındığında elime ulaşması tahmini kaç gün sürer?

Merhaba hocam bende tv box bakıyorum torrent ve iptv için kullanacağım, bende 208lira çıkıyor, 158lira için kupon mu kullanacağız?

Z28 TVBOX.

• şuna bak arkadaş eskiden gümrük sınırı daha yüksekti şimdi bu lanet yüzünden android tv box alamıyoruz en dandiği bile 40 $dan başlıyor ne anladım ben neymiş yerli satıcıyı koruma peh peh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tribal_dns -- 8 Ekim 2017; 21:40:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tribal_dns

şuna bak arkadaş eskiden gümrük sınırı daha yüksekti şimdi bu lanet yüzünden android tv box alamıyoruz en dandiği bile 40 $dan başlıyor ne anladım ben neymiş yerli satıcıyı koruma peh peh

Ben 70 dolara almistim h96 plus vergi cikmamisti.. 30euroya dustukten sonra

• Bugün UKİM den gidip xiaomi mi air 12.5 laptop u almaya gittim. Cuma sabahından beri ukim de bekliyordu ve herhangi bir hareket yoktu. Telefon ile sorduğumda paketin kontrol edileceğini ve ihbar gönderileceğini (ya vergi ödemem gerektiğini bildirir ya da ödeme ibrazı fatura talebi) söyledi.ukim e paket geçince banggood a yazmıştım. Paketin üzerine hangi tutar yazdiniz , fotosunu atabilir misiniz? Diye... (Düşük gösterilmesini rica etmiştim) ...en son bana 187 USD tutarlı bir fatura gonderdi. Çıktısını almıştım.

Paket eşimin üzerine olduğu için evlilik cüzdanı ile gelirsiniz demişlerdi. E-devlet ten vukuatlı nüfus örneği çıkartıp gittim.gumruklu oda da bir arkadaş paketi acti. İçindeki ne diye sordu. Mini laptop dedim. Sonra amirini çağırdı.birlikte baktılar. Amiri ne kadar odedigimi sordu . Bir saniye düşünüp 187 USD dedim. Amir: pakette böyle yazmıyor , 22 USD yazıyor dedi. Hakikaten pakete 22 USD yazılmış, ancak yanında da laptop ibaresi var😁 kargo bedelini yazmışlardır dedim aniden😂

Ödeme belgen var mı dedi. Cebimden faturayı çıkartıp faturası var dedim. Fakat istemedi.orada, vergiyi hesapladı. 139 TL (ekstralari ile 144 TL ) ...ancak veznede vukuatlı nüfus örneğini kabul etmedi. Mudur yardımcısına yolladı. Sağolsun çok yardımcı oldu, parafladi isteğimi. Daha sonrada ödemeyi yapıp paketi alıp çıktım.

Xiaomi mi air , malzeme kalitesi iyi. Sesi de çok iyi. Windows çince. Açılışta sorduğu her soru direk çince olunca , çok hoş.😁 İngilizce versiyonu için yarın indirme yapıp yükleme yapacağız.tus takımı çok güzel ve isiklandirmali.

Kullandıkça yazarim

• metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Kimine vergi çıkıyor kimine çıkmıyor şans biraz

• blltlgn kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

eyvallah hocam.

Hocam laptopla ilgili yorumlarınızı bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Joe.Joe kullanıcısına yanıt
    Metal kasa, kaliteli, ekran güzel ...

Tuş takımı arkadan ışıklı, özellikle gece kullanımı için ideal.

Şu an çince Windows var, İngilizce versiyonunu yukleyecegiz.

Ben eşim için aldığım için onun ihtiyacı hafif olması, web ihtiyacı, yanında taşıyabilmesi ... Yani ayrıntılı bir hizmet için almadım.

Bana gelişi 1850 TL oldu.

Kullandıkça ayrıntılı anlatırım.

• quote:

Metal kasa, kaliteli, ekran güzel ...

Tuş takımı arkadan ışıklı, özellikle gece kullanımı için ideal.

Şu an çince Windows var, İngilizce versiyonunu yukleyecegiz.

Ben eşim için aldığım için onun ihtiyacı hafif olması, web ihtiyacı, yanında taşıyabilmesi ... Yani ayrıntılı bir hizmet için almadım.

Bana gelişi 1850 TL oldu.

Kullandıkça ayrıntılı anlatırım.

Anladım hocam. Çok ağır programlar yüklenmeyecek anladığım kadarıyla

• Joe.Joe kullanıcısına yanıt
    Şimdilik gözükmüyor hocam. Ancak bence ağır program ve oyun için bu fiyat aralığı başka PC ler daha mantikli

• quote:

Şimdilik gözükmüyor hocam. Ancak bence ağır program ve oyun için bu fiyat aralığı başka PC ler daha mantikli

Orası öyle tabii. Xiaomi olduğu için merak etmiştim ben aslında

• arkadaşlar banggood'dan < 1 ay önce bi ürün aldım ürün yaklaşık 2 haftadır türkiyede gözüküyor. Takipsiz kargo, ne yapabilirim. Hala ürüne ulaşamadım.
  • Aks The Gorgeous kullanıcısına yanıt
    en yakın merkez postaneye ulaşın bence.
  • Merhabalar. Ödeme yaptım fakat yaptığım ödeme siparişlerde görünmüyor.Mailde gelmiyor.ne yapmam lazım ?

• https://www.banggood.com/tr/110V-240V-Culinary-Sous-Vide-Precision-Cooker-800-Watts-Black-p-1188022.html?rmmds=cart

bu ürünü daha uyguna nasıl alırım kupon var mı

ayrıca 30 doların altında yazmalarını rica etsem yazarlar mı?
  • Banggood tan satin aldigim mi6 yi rusya novosibirskteki arkadasima gondericem de. Karvomu swiss posta yollamislar. Sizce kac gunde adrese teslim edilir?

• zafermahmut86 kullanıcısına yanıt
    Sen istemesen de fiyatları kendileri düşük gösteriyor.
    En azından bu ay bana gelen 3 kargoda bu şekilde oldu. ama yinede rica edebilirsin garanti olur
  • Merhaba bu siteden kredi kartı ile alışveriş yapamıyormuyuz? bir kaç sitede öyle yazılmış sadece paypal ile alışveriş yapılıyormuş. yani ben kredi kartım ile veya ininal kart ile alışveriş yapamazmıyım ?
  • Respect Paul kullanıcısına yanıt
    Merhaba, PayPal zorunlu değil. Kredi kartı, bankamatik kartı veya ininal kart ile alışveriş yapılabilir. Kartın internet alışverişine açık olması gerekiyor ona dikkat et.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.