Şimdi Ara

balıkesir gömeç hakkında bilgisi olan var mı??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
24.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaşlar yarın akşam balıkesir gömeç e gidicem b ir arkadaşımla ancak ilk defa gidiyorum ve hakkında en ufak bir bilgi sahibi değilim.Şimdi bilmediğin yere niye gidiyorsun bilader dicekseniz oralara girmeyelimMerak ettiklerim gömeç te konaklakak için pansiyon,hotel,motel bilen var mı.Kulaktan dolma bilgilere göre gömeçte pansiyon filan yok dediler en yakın ayvalıkta var dediler.Gercekten yoksa da ayvalıkta gomec arası kac saatlık bır mesafe ve gıdıp gelmesı ulasım fılan kolay mı .Balıkesır lı arkadaslardan yardım beklıyorum saygılar...

• gomec deniz olan biryer mi?ben de o tarafa gıtmek ıstıyorum bılgısı olan varsa soylesın
  • google earth tan baktım merkezı denızden bıraz uzak ama tatıl sıtelerı artur,ınurkent ve kayahan ın kurmus oldugu ınta dıger bır adıyla sevgı sıtesı gıbı tatıl sıtelerı mevcut bunlara yakın veya bu sıtelrın ıcınde kalınıcak bı pansıyon vs. varmı hıc bılmıyorum.gomecten de bu sıtelere gıdıs gelıs ıcın herhangı ulasım aracı mevut mu hıc bılmıyorum sadece bındık bır almete gıdıyoruz seklı
  • gömeç çok küçük bir köydür aslında, ayvalık yolu ile ayrılır köy ve tatil yeri, gömec'in deniz olan yerinde yazlıklar bulunur, yazlıktan başkada birşey bulamazsın! market cafe vs vs. çok nadirdir.. çarşısı hiç yok onun için burhaniye'ye gitmen gerekir. burhaniye'ye de mesafesi 20km dir. gömeç tam ayvalık ile burhaniye arası biryerdir.
    ayvalıkta 20 km uzaklıktadır. pansiyonda kalacaksan burhaniye örende kal

gömeç, kayahanın yazlıklarıyla tanınır, ve buraya giriş güvenlik ile sağlanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 5 Ağustos 2008; 21:25:06 >
  • Altınoluk, Küçükkuyu, Ören ben buralarda yaşayan birisi olarak, küçükkuyunun denizi çok güzeldir, altınoluğunda denizi güzeldir ve pansiyon kesinlikle var. Küçükkuyu da pansiyon vardır muhakkak ama fiyatlar falan nasıldır bilemem, ören en pahalı yerdir, harika sahili vardır falan filan ama altınoluğu tavsiye ediyorum ve, gömeç den daha hareketlidir, en sakin küçükkuyudur bunlar arasında
  • peki burhaniye ve gomec arasında ulasım nasıl gunun her saatı gıdıp gelmek mumkun mu mınıbus vesaire ayvalıktan da aynı sekılde gomec te olucam butun gun gomec e 1 tanede pansıyon olmaz mı alla alla
  • ya yarım saatte veya 1 saatte bir servisleri vardır. gömeç ıssız bir tatil beldesidir. günlük ihtyaçlarını ordaki bir market ile sağlarsın. ve taşıta muhtaçsın orada! yani minibüsler ayvalık yolundan geçtiği için gömecin içinden ayvalık yoluna ulaşmak o sıcakta yürüyerek mümkün değil. mecbur ordaki komşular ne zaman burjaniyeye çarşıya gitçceklerse sende rica edip bineeksin! yada başka araba olursada hiç olmazsa ayvalık yoluna kadar bırakacak seni...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 5 Ağustos 2008; 21:31:07 >
  • kayahanın tatil köyünün olduğu yer değil miydi burası
  • Altınoluk, küçükkuyu araştır, çok daha güzel istersen dağa çıkarsın istersen denize girersin
  • quote:

Orjinalden alıntı: paTRon

kayahanın tatil köyünün olduğu yer değil miydi burası

aynen öğle ama bir sor bakalım herkes girebiliyormuymuş oraya, gömecin karşı kıyısında biryer ora gezmek için arabayla gideceksin! aile isen gezmek istiyorruz diye güvenliğe sözleyeceksin! günübirlik akşama kadar gezip çıkacaksın... denize bile girdirmiyorlar, diğer gömeç sakinlerini orada

geçen yazda bir lağım olayı olmuş heralde diğer yazlıkçılar bulunduğu yerden girememekte şikayet ediyorlardı kokuyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 5 Ağustos 2008; 21:37:19 >

• işimiz zor o zaman ben sabah tan aksama kadar gomec ınta da olurum gece de kaldıgım yere donerım dıyodum ama ımkansız bu artur denılen sıtede konaklama ıcın bır yer yok mudur acaba.
  • bulursun ordaki yazlıkçılar evini pansiyon gibi kiraya veriyorlar
  • arkadaşlar balıkesir civarında serin pansiyon tarzı kalacak yer olan köy veya ilçe varmı
  • Altınoluk, küçükkuyu ve öreni tavsiye ederim. bende tatil için örene giderim hep
  • dediğin gibi bir kac kıralık yazlık buldum bır tanesı tam ıstedıgım yerde ınta sıtesınden ama ılanda agustosun 15 ınden sonra yazıyordu 3 tane daha buldum netten ama gomec karagac yazıyor burası ınta sıtesıne yakın mı acaba echolon bu arada tesekkurler
  • quote:

Orjinalden alıntı: ibo3458

arkadaşlar balıkesir civarında serin pansiyon tarzı kalacak yer olan köy veya ilçe varmı

EcheLoN_
    arkadaşımızın dediği yerleri bende tavsiye ediyorum, ki buralara tatil için gelen değil buralarda oturan bir kişiyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: EcheLoN_

quote:

aynen öğle ama bir sor bakalım herkes girebiliyormuymuş oraya, gömecin karşı kıyısında biryer ora gezmek için arabayla gideceksin! aile isen gezmek istiyorruz diye güvenliğe sözleyeceksin! günübirlik akşama kadar gezip çıkacaksın... denize bile girdirmiyorlar, diğer gömeç sakinlerini orada

geçen yazda bir lağım olayı olmuş heralde diğer yazlıkçılar bulunduğu yerden girememekte şikayet ediyorlardı kokuyormuş

ben çok rahat girebiliyordum arabadan dolayı olsa gerek

ören de güzeldir ama suyu çok soğuk

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: EcheLoN_

quote:

ben çok rahat girebiliyordum arabadan dolayı olsa gerek

ören de güzeldir ama suyu çok soğuk

Patron sen izmirlimisin?

• Atatürk kayaları var.Bi dağın tepesinde tamamen doğal oluşan kayalar bir araya gelince ve belli bi hizadan bakınca Atatürk'ün surat hatlarına çok benziyor ve gök yüzüne doğru bakıyor.

ben 12 seneye yakın gömeç'in dibince karaağaç ve pelitköy arasında kalan bir koyda(gemiyatağı) tatil yapıyorum.Vallahi güzel ama deniz buz gibi olur heleki rüzgarlı iken kaz dağlarından gelen kaynak sularının serinliği sanırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LurtzStrenuous

Atatürk kayaları var.Bi dağın tepesinde tamamen doğal oluşan kayalar bir araya gelince ve belli bi hizadan bakınca Atatürk'ün surat hatlarına çok benziyor ve gök yüzüne doğru bakıyor.

ben 12 seneye yakın gömeç'in dibince karaağaç ve pelitköy arasında kalan bir koyda(gemiyatağı) tatil yapıyorum.Vallahi güzel ama deniz buz gibi olur heleki rüzgarlı iken kaz dağlarından gelen kaynak sularının serinliği sanırım.

Kazdağlarına çıktınmı dost
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.