Şimdi Ara

Balıkesir'de tatil. Öneriler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Önümüzdeki Eylül ayında Allah'ın izniyle Balıkesir Edremit'e tatile gideceğiz.

Orada ne gibi atraksiyonlar yapabiliriz? Gece kulüpleri önermeyiniz lütfen işimiz olmaz. Bisiklet kiralama, ATV turu yapma, paraşüt, kaz dağına çıkma (hatta 1 gece ormanda konaklama) gibi düşüncelerimiz var. Özellikle ATV çok önemli, acaba kiralanacak yer var mı bildiğiniz? Farklı ilçede de olsa gideriz problem değil.

Önerileri beklerim.

• Aleyküm selam
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhıdıL

Aleyküm selam
  • balikesirden ayvaliga gecin 1.30 saatlik yol
  • Şeytan sofrasına çıkın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Majorümsü Minör

Esselamun aleyküm arkadaşlar.

Önümüzdeki Eylül ayında Allah'ın izniyle Balıkesir Edremit'e tatile gideceğiz.

Orada ne gibi atraksiyonlar yapabiliriz? Gece kulüpleri önermeyiniz lütfen işimiz olmaz. Bisiklet kiralama, ATV turu yapma, paraşüt, kaz dağına çıkma (hatta 1 gece ormanda konaklama) gibi düşüncelerimiz var. Özellikle ATV çok önemli, acaba kiralanacak yer var mı bildiğiniz? Farklı ilçede de olsa gideriz problem değil.

Önerileri beklerim.

hocam tabii ki vardır koskoca edremit'te atv kiralayan bir yer...kaz dağlarında gezersiniz
    Edremit içinde fazla gece külübü yok zaten.
    Paraşüt imkanı yok en azından ben hiç görmedim

• Paraşüt, gece kulübü, ATV kiralama yok
    Edremit yerine ordan yarım saatlik mesafede Akçay var.
    En azından gece kulübü var. Denize 0 uygun pansiyonlar var.
    Akçay sahilde turlar var. Onlar kaz dağına çıkarıyodu sanırım. ATV var mı bilemicem.
    Tavsiyem Akçaydır
  • bir balıkesirli olarak akçay'ı öneririm denizide harikadır
  • quote:

Orijinalden alıntı: cellathkn

bir balıkesirli olarak akçay'ı öneririm denizide harikadır

karaagacta yazlik var bizim
  • HOCAM GEL BİZİM EVE

SANA TAVSİYEM KESİNLİKLE KAZDAĞINA GİT EN TEPEYE ZİRVEYE ÇIK Bİ KONAKLA ORDA
    HASANBOĞULDUYA GİT
    HANLAR DAĞINA ÇIK PİKNİK YAP
    BİZİM EVE GEL COD 6 OYNAYAK BİDE

NOT:Edremit yerine ordan yarım saatlik mesafede Akçay var. DEMİŞ ARKADAŞ 5 KM YARIM SAATTEMİ GİDİYON KARDEŞ
    NOT2:BEN EDREMİTTE 17 YILDIR KALIYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byhtk -- 8 Haziran 2011; 19:06:11 >

• o saydığın aktivitelerden birini bile bulabileeğini sanmıyorum, körfezin yukarı kısımlarında
    ayrıca burhaniye ören'ede gelebilirsin,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 8 Haziran 2011; 20:12:23 >
  • Kardeşim ha yarım saat ha 10 dk. İkiside Akçayın Edremite yakın olduğunu belirtiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiaQ -- 8 Haziran 2011; 20:04:51 >
  • Hocam merhabalar öncelikle Eylül ayına daha çok var bunu belirtmek isterim. Herneyse Balıkesir e gidiyorsan ayvalığa geçip cunda adasına, şeytan sofrasına gitmeni öneririm. Ayrıca kaz dağına gideceksen erkenden gitmelisin saat 17:00 gibi gidersen seni içeri geziye almazlar. Çünkü saat 6 da kapanıyor diye hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FOR-MEN

Şeytan sofrasına çıkın.

aynen hocam cok güzel yer sonra hasan boguldu milli parkında gezin
  • hocam akçaya git akşam 10 gibi , meydanın orda 2 tane tekne var biri disko tarzı biri Türk sanat müziği tarzı tavsiyem önce bi diskoya bakın eğer abaza cok varsa direk sanat müziği olan yere gidin geçen yaz orda berat çıkıyodu iyidir güzeldir iyi eğlendirir

not: diskoda bi dj var akıllara zarar mix şarkının üzerine mix yazan laptoptan şarkıları çalan bi adam pek güzel degil yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: cellathkn

bir balıkesirli olarak akçay'ı öneririm denizide harikadır

+1

Hasanboğulduda piknik vs yapabilirsiniz baya güzel yer
  • Evet beyler başka öneriler alalım. Gece kulübü vs istemiyoruz. Söylediğiniz yerleri listeye yazdım. Atv yok mu gerçekten yahu?
  • Geçen yaz Altınoluk'a gitmiştim, havasıyla, insanlarının temizliğiyle, güzel ortamıyla gerçekten tavsiye edebileceğim bi yer
  • evet beyler önerilere devam.
  • up
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.