Şimdi Ara

Araçlarımız ring çalışır ne demek ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
44.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.iett.gov.tr/tr/main/hatlar/11P/SARIGAZ%C4%B0%20EMEK%20MAHALLES%C4%B0%20-%20%C3%9CSK%C3%9CDAR-%C4%B0ETT-Otob%C3%BCs-Sefer-Saatleri-ve-Duraklar%C4%B1

Araçlar uskudardan ring calısır yazıyor bu ne demek oluyor ? üsküdardankaçta kalkıyor hıcbırsey yazmıyor

• Universitede az mi bindik ring'e

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sarıgazi'den kalkıyor, Üsküdar'a varıyor, sonra geri dönüyor diye biliyorum. Belirli bir saati yok bu yüzden.
  • 18880 e sor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: H4PPY

Sarıgazi'den kalkıyor, Üsküdar'a varıyor, sonra geri dönüyor diye biliyorum. Belirli bir saati yok bu yüzden.

1 tane bari üsküdardan kalksaydı
  • Son durağa varınca beklemeden geri dönüyor demek.
  • ring daire anlamındadır

bekleme yapmadan git-geli durak üzerinden devam eder yani tam bir tur atarak seferi tamamlar

genelde durak ve yol uzun olduğu için durağa yetişmeye çalışan yolcuları görmezden gören sürücü modelini ortaya çıkarmaktadır. çünkü sürücü ne kadar hızlı turu tamamlarsa

bir sonraki hareket saatine kadar çay kahve molası uzun olur.

2. sıkıntı ise ring hattı bağlantı noktasında önce binen yolcuya in bin muamelesi yapılabiliniyor.
    özellikle bu bakırköy de metro inşaatı eski iett durağında oluğu için bütün hatlar ring oldu
    bu durum erken gelip tekrar ring yapmadan önce 5 dk kafa izni yapanlar var !

bu yüzden yolcu 2 kere bilet basmak zorunda kalmaktansa bir sonraki durağa kadar yürümek zorunda kalıyor.

bu konuda bir şikayet yazdım gelişme olursa paylaşım yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 9 Mayıs 2019; 11:2:5 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.