Şimdi Ara

Balık yağı boy uzatır[MIŞ] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
2
Favori
57.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende 17 yasindayim boy 168.Bende bi aliyim bari isallah faydasini gorurum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XthorX

bende 17 yasindayim boy 168.Bende bi aliyim bari isallah faydasini gorurum .

dostum balık yağı tek başına bişe yapmaz o sadece kemiklerin daha rahat esnemesini sağlıyor yani barfiks demiri alıp ona asılmanı ve yüzmeni tavsiye ederim konu mağara olmuş ama neyse

• lise 1 boy 187
  • quote:

Orijinalden alıntı: eatpraylove

quote:

dostum balık yağı tek başına bişe yapmaz o sadece kemiklerin daha rahat esnemesini sağlıyor yani barfiks demiri alıp ona asılmanı ve yüzmeni tavsiye ederim konu mağara olmuş ama neyse

Nasıl rahat esnemesini sağlıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

quote:

Orijinalden alıntı: eatpraylove

quote:

Nasıl rahat esnemesini sağlıyor?

evet hatta bu yüzden kırılganlıgıda artıyormuş
  • arkadaş lise 1 de 1.80 dim lise 4'teyim 1.82 yim. 4sene içinde amma uzamışım
  • kız çocuguyum 15 yaşındayım 159 boyum var abilerim 170 ve 173 ablam lise 4e gidiyo 161 boyunda... Annem 150 babam 169 :( acaba balık yağı kapsülünü 4-5 ay kullansam boyum atarmı?? kilo almakta istemiyorum açıkçası bütün gün okulda olacağım.. önerebileceğiniz marka varmı? he bide konu baya bi derinmişş insallah yanıtlarsınızz
  • quote:

Orijinalden alıntı: osgesu

kız çocuguyum 15 yaşındayım 159 boyum var abilerim 170 ve 173 ablam lise 4e gidiyo 161 boyunda... Annem 150 babam 169 :( acaba balık yağı kapsülünü 4-5 ay kullansam boyum atarmı?? kilo almakta istemiyorum açıkçası bütün gün okulda olacağım.. önerebileceğiniz marka varmı? he bide konu baya bi derinmişş insallah yanıtlarsınızz

kendini baştan ele veriyorsun bro
    Daha yaratıcı daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: FbA3*

quote:

Orijinalden alıntı: |Mustafa|

quote:

Orjinalden alıntı: Se®can

quote:

Orjinalden alıntı: |Mustafa|

Lise 1 de 1:65 küsür boyum vardı zıpladım ama aklıma geldikçe tavan a deymeye çalışıyordum ilk zamanlar neredeyse 2 karış ara kalıyordu şu anda boyun 1.84 2 elimde şaplatabiliyorum avuç içlerimle , hem boyum uzadı hemde zıplama kabiliyetim arttı tavsiye ederim [katkı maddesi yoktur]

Şuan yaş kaç ayıptır sorması?

16 - 1992 doğumluyum..
    Hedef : 1.90 + 80 kg. = Izbandut

Yaş 16 Boy:1.90 Kilo: 90

Hedef 2.00 Cm'e 100 kilo

Edit; İmla

sen ne yiyon ya

• başlık boyu uzatır mı diye okudun
  • Niye hortlatıyorsunuz lan konuyu
  • quote:

Orijinalden alıntı: r_ome_o

başlık boyu uzatır mı diye okudun

Aferin kardeş

• madem konu hortladı bende bir şeyler yazayım.geçen sene iki kutu balık hapı/yağı bitirdim.bana iki tane faydası oldu.kesinliklek iştah açıyor 55 kilodan 63'e çıktım.bir de çok ders çalıştığım zaman kafam durma noktasına geliyordu.o baya azalmıştı.
  • Gerçekten faydası var bi yakınım kullandı bi senede 8 cm eczanelerde satılıyo kapsül olarak 12 tl sıvı olanı miğde bulandırıyo .

• 94 lüyüm faydası olur mu?
  • Kokusu iğrenç
  • Beyler 21 ekimde 16ya giricem boy 170 171 kilo 53 55 arası değişiyo ince bi yapım var kullansam bi faydasını görür müyüm boy kilo farketmez

• Vay be duygulandım yeminle Kaç yıl önce açmışız konuyu boy aynı ama hacim ve kas kütlesi arttı balık yağı falan hikaye gençler uğraşmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: FadeToßlack

Ulan 17 yaşına girdik boy hala 1.70.Arkadaşlar yanımda ikiz kule gibi kalıyor.

Şu anda boyun kaç hocam?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.