Yüzbaşı
31 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 55 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba iyi forumlar. Bana 6bini geçmeyecek after effect, premier, ps kullanırken zorluk yaşatmayacak ileride ram takviyesi yapabileceğim bir laptopa ihtiyacım var. Önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba, iyi forumlar arkadaşlar.
Günlük ihtiyaçlarımı karşılayacak yeri gelince lol csgo tarzi oyunları oynayabileceğim,
Monitörlü 3200e monitorsuz 2500e kadar bilgisayar önerilerinizi bekliyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşlar merhaba,
Elimde G.Skill 16Gb(8x2) F4-3200C16D-GTRZ kodlu Hyrix bellekli ram var.Ryzen 5 2600 işlemcili bir sistem toplayacam.İnternette okuduğum kadarıyla belirttiğim ramin am4 anakartlar ile aşırı uyumsuz olduğu ve bir çok problem çıkarıldığı yönünde.Bu konuyla ilgili güncel yazı bulmak zor fakat yakın tarihli bir konuda, anakartların çıkarıldığı bios güncellemeleri ile bu sorunun büyük ölçüde azaldığı yazıyordu.
Şimdi ben Gigabyte x470 Ultra Gaming anakartını alacağım fakat sitesinde desteklenen ramlerde sahip olduğum rami göremedim.Acaba ne gibi sıkıntılar ile karşırım ya da karşılaşırmıyım?

Not:Hangi bölüm uygun olur bilemediğim için diğer bölüme de konu açtım.
Arkadaşlar merhaba,
Elimde G.Skill 16Gb(8x2) F4-3200C16D-GTRZ kodlu Hyrix bellekli ram var.Ryzen 5 2600 işlemcili bir sistem toplayacam.İnternette okuduğum kadarıyla belirttiğim ramin am4 anakartlar ile aşırı uyumsuz olduğu ve bir çok problem çıkarıldığı yönünde.Bu konuyla ilgili güncel yazı bulmak zor fakat yakın tarihli bir konuda, anakartların çıkarıldığı bios güncellemeleri ile bu sorunun büyük ölçüde azaldığı yazıyordu.
Şimdi ben Gigabyte x470 Ultra Gaming anakartını alacağım fakat sitesinde desteklenen ramlerde sahip olduğum rami göremedim.Acaba ne gibi sıkıntılar ile karşırım ya da karşılaşırmıyım?

Bu sabah hayatımda ilk kez Sony Vegas (başka edit programları dahil)kullanışım ve ortaya çıkanlar,yorumları alalım :)

Not:Tamamen öğrenmek amaçlı hazırlanmış videodur

Aklımda bir kaç tane soru var.
Video erken bitiyor ses var ama görüntü yok sebebi nedir?
Görüntü ve renk ayarını nasıl daha iyi hale getirurim?
Video kalitesi yeterli mi?
Girişte ki efektli yazı sarı beyaz oldu seçim yaparken sadece beyaz gözüküyordu.sarıyı bir türlü kaldıramadım neden?
Cs:Go da daha iyi renk ayarı mümkün mü?
 Counter-Strike: GO - Graffiti Güncellemesi

www.counter-strike.net/graffiti

Bu damlalar olarak artık grafiti desen geniş bir yelpazede ve teklifler gibi grafiti kutulara işareti yapmak zamanı geldi. Grafiti istediğiniz yere oyun ortamında uygulanan, bu yüzden hayal gücünüzü kullanın ve kendinize, arkadaşlarınıza ve (fırsat kendini gösterdiğinde) düşmanlarının dünyayı dekore edilebilir. (Google Translate çevirisi)

-
Oyuna yeni tatlar katmak isteyen Valve bir zamanların efsanesini geri getirdi.herkese rastgele bir graffiti eklenmiş.V tuşu ile kullanıyoruz.45 saniye de bir tekrar kullanabiliyoruz.Her graffiti de 50 kullanmalık hakkımız var.2 tane de kasa eklenmiş durumda.
CS:GO Graffiti Box
Community Graffiti Box 1

-Oyun İçi Görünüm

Benim beklentim yeni bir operasyon,onun da eli kulağındadır diye düşünüyorum.
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar.
Yaklaşık 1 hafta içinde yeni sistem topluyorum,5 6 gündür parça model inceliyorum sonunda böyle bir sistem çıkardım.
Sizce nasıl,3 4 yıl götürür mü GPU 2. El olacak sıkıntı olur mu? Anakart O.C için yeterli mi? bu gibi sorularımı yanıtlarsanız sevinirim.

-Ekran Kartı - GPU seçimim EVGA GTX970 ACX 2.0.Inernette 750 liraya buldum.
 Sistemim nasıl? (2500tl)- Tavisye

-Anakart,İşlemci,Kasa - En uygun fiyatları n11 de bulduğum için burayı tercih ettim.100 liralık çek ile 1440 lira tutacak.

-Ram,HDD - Amazon'dan almamın nedeni Türküye ile arasında dağlar kadar fark olması.Kargo,gümrük dahil 350 liraya gelecek,Burda aynısı 430 lira.

Daha sonra alacağım parçalar;

Kingston HyperX FURY 8GB 1866MHz

Samsung 750 EVO - 250GB SSD

Cooler Master Hyper 212 EVO

Toplam=2500 TL
Merhaba arkadaşlar;
Bilgisayarım iyice can sıkmaya başladı,ilk önce 30 saniyede 0 dan açılan sistem,0 dan hazır hale gelesiye kadar rahat 3 4 dakika bekletiyor.Kendine gelince mesela internetteyim diyelim harddiskten bi ses gelip donuyor 1 2 dakikada kendine geliyor.
HDD testi yapıyorum %100 gösteriyor kaç kere format attım yine aynı.Bu arada formatı sadece C/ ye atıyorum (D'de yaklaşık 200gb dosyam var).Format attıktan sonra yaklaşık 5 gün,1 hafta içinde eski haline dönüyor.
İşlemcide boştayken 25-40 derece arası değişiyor.(stok fan kullanıyorum)

Şuana dek yaptıklarım;
-Format attım.
-PC temizliği yaptım.
-RAM slotlarını değiştirdim.
-Termal macun yeniledim.

Sistemim;
-AMD FX8320 3.5ghz
-Asus GTX 660
-GSkill Ripjaws 4X2gb 16000mhz
-Windows 10 64X

Yardım ederseniz çok ama çok sevinirim.İyi Forumlar.
5.85ten 5 tane key satılık.
http://steamcommunity.com/id/DarknessTiger
M9 Doppler alayım diyordum bette çok güzel paralar kaybettim sirf şu bıçağı almak için.kaybettigim son 5 6 kupon tekten gitti hep bende en sonunda bıraktım beti.

fakat dün öyle güzel bi haber aldım ki 230 240 dolar civarı satılan doppler 180 dolara düşmüş acaba bu düşüş ne kadar devam eder tahmimen 15 20 gün sonra falan alacağım.acaba o zamana kadar düşük fiyatlara yetişir miyim ne dersiniz?
Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Takım
Galatasaray
Steam
DarknessTiger
TV
Philips
Klima
Mitsubishi Electric
Notebook
HP
Notebook
Dell
GPS, Navigasyon
Piranha
Dünyadan Futbol
Manchester City FC
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Ekran Kartı
Asus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.388
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 160.534 (Bu ay: 82)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.326 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.