Şimdi Ara

Balık yağı boy uzatır[MIŞ] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
2
Favori
57.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende içiyorum artık günde 1 tane :) Uzatır demi ya :) Sonra bide boy uzatalım derken kilo almayalım :)
  • Lise 2 1.88
  • yalan boy uzattığı filan yok ama iyi bir besin takviyesidir boyun uzuyacağı varsa uzar.Benim kullanan arkadaşım bir tarafı uzatırken malum tarafı kısaltıyor demişti hatta gazetede bile çıktı.Öyle bir şeyi göze alarak kullanmaya başlaman lazım :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: oxsıde

Ben kullandım arkadaşım düzenli hergün neredeyse 4-5 cm uzattı.Fiyatıda 5 ytl

Düzenli derken günde 1 tanemi yoksa gün içerisinde bir kaç tanemi ?
  • vallahi ben 1.78 yaş 14 55 kiloydum 1 hafta oldu kullanıyorum 6 kilo aldım 2 cm de uzadım
  • fazla masturmasyon yapmayın boyunuz uzar merak etmeyin bol bol süt için balık yağıda gerçketen faydalı kullanmanızı öneririm
  • quote:

Orjinalden alıntı: angelsevda

Bende içiyorum artık günde 1 tane :) Uzatır demi ya :) Sonra bide boy uzatalım derken kilo almayalım :)

Feyk mi bu len.
  • annem kucukken yagın kendısını ıcırırdı ama pek bı yararını gordugum soylenemez bırde öyle iğrenç koku ve tadı vardı metal kap ıçındeydı yanlış hatırlamıyorsam suan boyum kaç bilmiyorum
  • ya arkadaşlar ben çıldırmak üzereyim ortaokulda beden sırasının en sonundaydım , fazla kısa olduğuma takmıyodum ama lise ye gecince boy acayip fark ediyo arkadaşlar yanımda eğfer kulesi gibi kalıyor ben gene bedende boy sırasının sonundayım 1.60 boyum lise 2 yim kullanıcam balık yağı hapını arkadaşlardan kullanan war boyum uzadı dien war boyum uzamadı kilo aldım dien war ne yapacağımı şaşırdım ama denicem ne olursa olsun
  • 14 yaşındayım boyum 1.71
  • 94 doğumluyum, boyum 1.72 benim de uzamam lazım, işe yarıyorsa kullanmaya başlayacağım Kullanan arkadaşlar, önerdiğiniz marka vb. var mı?
  • Ben boyumu unuttum 1.80den büyük yaş 15 amaBu balıkyağı kapsülünün etkisi oldu mu bilmiyorum ama kokusu fena geyirik yapıyor
  • Bende kilo almak için içiyorum yeni başladım inşallah işe yarar.
  • aslında o kadar uzun olmaya gerek yok benim boy 165 falandır herhalde kiloda 50 ama kilo almaya çalışıyorum spor salonunada gidiyorum ama sırf zevk için yapıyorum çünkü kız arkadaşım 160 boylarında kilosu 44 falan zaten lise hariç dışarda dolaşınca boyum normal genellemeyle aynıyım ama lisede sınıfta en kısa benim
    bi sorun yaratmaz pek çünkü sınıfta ben en uzun kızın boyuna baya yakınım yeni nesil kızları kısa genelde sonra 1.80 olucam diye inat edip olursun kızla aranda 20cm fark olur
  • Kilo almak için Prakten
  • Gelişme döneminde olan arkadaşlara söylüyorum bu dönemlerde kullanırsanız daha çok faydasını görürsünüz ama abartmadan kullanın

Bir örnekle açıklayayım;

Ben lise 2 de 1.62 ydim abimin rahatsızlığı sebebiyle kullanması gerekiyordu takviye ilaç olarak kullanıyordu ben de kullanıyordum onun yanında kendini yanlız hissetmesin diye ki abim kemoterapi gördüğü için gelişememişti bu yüzden onda baya etklili oldu 1 yıl kadar sürede 17-18 cm uzadı boyu bir anda 1.83 e fırladı benim boyumda 10 cm falan gelişti fazla gelişemediğim için şu an boyum 1.78 hani biraz daha uzasa fena da olmaz

• Kullandım ben zamanında. Fakat bu aralar kullanmıyorum. Boyumda da etki yaptı. Bu konuyu okuyunca tekrar başlamak istedim. Fakat bir kaç günde uzatmaz boyu. 1 ay sürekli olarak kullanınca uzatır, iştahı açıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: |Mustafa|

quote:

Orjinalden alıntı: Se®can

quote:

Orjinalden alıntı: |Mustafa|

Lise 1 de 1:65 küsür boyum vardı zıpladım ama aklıma geldikçe tavan a deymeye çalışıyordum ilk zamanlar neredeyse 2 karış ara kalıyordu şu anda boyun 1.84 2 elimde şaplatabiliyorum avuç içlerimle , hem boyum uzadı hemde zıplama kabiliyetim arttı tavsiye ederim [katkı maddesi yoktur]

Şuan yaş kaç ayıptır sorması?

16 - 1992 doğumluyum..
    Hedef : 1.90 + 80 kg. = Izbandut

Yaş 16 Boy:1.90 Kilo: 90

Hedef 2.00 Cm'e 100 kilo

Edit; İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FbA3* -- 3 Ekim 2009; 14:43:28 >

• Boy 1.82 kilo 80

• Yalanmıdır Gerçekmidir Bilmiyorum Ama Zamanında Benim Kardeşim Ufacıktı Kilo Sorunuda Vardı 2 Kapsül Balık Yağı Kullandı Zaman Gectikce Boyu Beni Gecti Kilosuda İyi Şuan.Ama 2 Kapsül Balık Yağından Olmasa Gerek
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.