Şimdi Ara

Balık yağı boy uzatır[MIŞ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
2
Favori
57.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu balık yağı hapını kullandım kullanalı hep geçmişten kesitler gözümün önüne geliyor.Misal 5 sene önce bir arkadaşımla yaptığım konuşma Hafızaya inanılmaz faydalı

Balık yağı hapı kilo aldırmaz diyorlar ama bence doğru değil.Tok karnına balık yağı hapı içiyorum.2 saat sonra tekrar acıkıyorum.Yani iştahı açıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelsevda

Bende içiyorum artık günde 1 tane :) Uzatır demi ya :) Sonra bide boy uzatalım derken kilo almayalım :)

tanışalımmı
  • Boyu uzatırmı bilmem ama Tadı iğrennnnnnnççç
  • Yaşım 15,5 1.80 boyum var daha uzarmıyım acaba 4-5 cm fena olmazdı
  • 182 civari lise 2 . sınıf 67 kg bursalıyım fakat burda hiç uzun kız yok :D hepsi 1.60 1.65
  • İzmirde ortalama erkek boyu 185 oldugundan dolayı benim gibi 1.76 lıklar felaket derecede kısa kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: oxsıde

Ben kullandım arkadaşım düzenli hergün neredeyse 4-5 cm uzattı.Fiyatıda 5 ytl

sallama arkadasım bu balık yagını zamanında ve doktor tavsiyesi ile kullanın bence herkesde aynı etkiyi gostermez bende kullandım gercekten inanılmaz boy uzatıyor fakat her bunyede aynı etkiyi yaratırmı bilmem
  • bn 1.82 yim bnden uzun adam az görüyorum burda hepsi gtten bacak
  • balık yağıda hangi balık yağı
    balya yı diyosanız içinde vitamin a ve vitamin d3 den başka bi şey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadocx

balık yağıda hangi balık yağı
    balya yı diyosanız içinde vitamin a ve vitamin d3 den başka bi şey yok

Marincap
  • Bende 1 hafta kadar oluyor Marincap kullanmaya başladım.Günde 2 tane alıyorum eczaneci aç tok farketmez günde 2 taneal demişti bende o şekil kullanıyorum.etkisi nasıl olur acaba.bilgisi olan cevaplarsa sevinirim..
  • kapsulu bilmem ama sisede olanlari uzatiyo diyolar
  • Lise 1 başında 171 cm
    Lise 2 '' 174 cm
    Lise 3 '' 177 cm

Şuan lise 3 deyim eğer bu balık yağı cidden faydalıysa içelim. Bu kilo aldırıyorsa ben davul gibi olurum heralde.

177 cm 82 KG
  • Lise 1 de 1.55-60 arasıydım. Lise 2 de 1.60-64-5 . Lise 3 de 1.65-1.70 . Lise 4 de 1.70-1.75-6-7 . Şuan 1.78

Benim boyum arkadaşlarıma göre hep kısaydı. Hep sıranın en sonunda olmasa da sonlara yakındım. sınıfta en kısa 3-4-5 oldum genelde erkekler arasında. Ama annem falan diyodu bizde geç uzadık dayında böyleydi lise bittiğinde 1.80i geçmişti falan. Bende hiç dert etmiyodum boyumu. Zaten sabit bir boyum olmadı hiç 1 sene boyunca. Sürekli o dediğim aralıklarda uzadım yavaş yavaş. Sene içinde 1-2 cm yazın 2-3-4 cm uzuyordum. Ama sürekli koşup oynayan biriydim. Hep atletik oldum. Şişman değildim zayıftım genelde Yani normalden biraz zayıf gibi. Boyum 1.75-6 gibiyken kilo 62-3 gibiydi. Ama çok yiyordum. Arkadaşlarımdan çok yiyordum ama çok koşuyodum, maç yapıyodum. Sonra ÖSS falan girdi araya pek dışarı çıkıp oyun oynayamaz oldum. Ama yemek devam etti. Şu an kilo 75. Boy 1.78 ama şişman gibi deilim. Vücut yapısı itibariyle üçgen gözüküyorum. Vucüt çalışmadım aşırı kaslı değilim ama karın kaslarını ikiye ayıran çizgi bariz belli oluyor mesela..

• quote:

Orijinalden alıntı: spider003

kapsulu bilmem ama sisede olanlari uzatiyo diyolar

Gİdip şurup aldım bende SEVEN SEAS LİVER OİL ORANGE SYRUP diye bişey.ya bunları değişik değişik kullanınca bir fark gösterir mi.şurubu bitrdikten sonra orjinal balık yağı varmış birde amerikan malı ondan alcam.
  • 94 doğumluyum boy 1.65 kilo 55 zincomega kullanıyorm .$ bi yararı veya zararı olurmu acaba ./ kapsülmü almalıyım yoksa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: schwe1

94 doğumluyum boy 1.65 kilo 55 zincomega kullanıyorm .$ bi yararı veya zararı olurmu acaba ./ kapsülmü almalıyım yoksa..

ben onun aşırı tüğlenme yaptığı yorumunu okumuştum bir internet sitesinde...
  • 15yaş 1.83 balık yağı anlamam sütün tadını bile bilmem! babam 1.66 annem 1.64
  • wow konu baya eski ama belki cevap verir birisi ben 15 yaşındayım boy 1.90 ve bi 10 cm daha uzasam bana yetiyo xD balık yağını 1-2 haftadır kullanıyorum bakalım 2-3 ay içinde hala bi değişiklik yoksa en ufak bişey bile bırakırım ben xD
  • Arkadaşlar bende Lise 2 öğrencisiyim 1.71 boyum balık yağını 2 3 aydır kapsül şeklinde alıyorum ancak bu pek böyle denilen gibi direk uzatıcak diye birşey yok genelde boy uzatmak için genelde genetik olduğu için pek bişi değiştiremiyorsunuz ama balık yağını takviye olarak alıp belki uzamasına yardımcı olarak kullanabilirsiniz, ayrıca bol süt ve proteğin içerikli yiyecekler vs. yemek çok iyi gelir ama benim görüşüm balık yağı yiyeceğimize gidip taze balık yesek haftada 1 2 defa çok daha faydalı diye düşünüyorum ama benim pek imkanım olmuyor malüm zahmetli iş balık :D bende bi alayım dedim kullanıyorum bakalım inşallah dedikleri gibi boy uzatır ama benim pek umudum yok.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.