Şimdi Ara

Baldur's Gate II: Enhanced Edition (2013) [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
1
Favori
20.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Treth

Bu oyunun hangi versiyonu türkçe olarak çıktı.

Baldurs Gate 2 EE mi ?

Ona göre satın alacağım.

Baldur's Gate EE çıktı.

http://store.steampowered.com/app/228280/

2'de türkçe oluyor.Çıksada oyunu alsak.
  • İptal edilmiş diyorlar çevirisine ama; kötü bir haber ya....

Çeviri için yardım edecek çok kişi çıkardı ama.

• İptal olmasın ya oynamadım Türkçe Patchi bekliyordum Birileri el atsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

İptal olmasın ya oynamadım Türkçe Patchi bekliyordum Birileri el atsın.

forum'da Deniz'e ulaşmak lazım bu sayfaları görmeli aslında başlamışlardı da neden iptal edildi bilmiyorum.

Baldur Geçidi: Yenilenmiş Sürümfacebook
    Baldur Geçidi: Yenilenmiş Sürüm
    https://www.facebook.com/baldurgecidi?fref=ts

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 4 Kasım 2014; 23:32:35 >

• Oyuna yeni yama geldi arkadaşlar çoğu bug düzeltildi ve fon yapısı değişti.

Almanca ve İspanyolca altyazı eklendi.
  • Türkçe isteriz nokta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

İptal olmasın ya oynamadım Türkçe Patchi bekliyordum Birileri el atsın.

Harika bir oyun harika diyaloglar müthiş bir konu ama Türkçe değil.

Oyuna İspanyolca ve Almanca dilleri eklenmiş ve çeviren sayısı 5-6 kişi isimleri öyle gözüküyor; istenirse çevrilir yani.

Keşke o ilk oyunu çeviren grup bu işi bırakmasaydı sayıları da çok fazlaydı. En az 15 kişiydi.
  • cavalier veya kensai/mage karakterli save dosyasi olan varsa bana gonderebilir mi?
    oyun sonu final save olabilir.
  • Türkçe yama çalışması iptal edileli çok oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İyi İsim

Türkçe yama çıktımı arkadaşlar ? Baldur's Gate II: Enhanced Edition iniyor şuanda

Gelmiş geçmiş en iyi rpg oyunu bu ama Türkçe değil.
  • 4senedir her ay 100lira atıyorm kenara.5binliraya yakın nakitim var.
    Ayriyetten bankadan 5binliraya kadarda kredi cekebiliyorum.Bir sekilde 10binlira bulurum.
    Bu parayı GOG vb.Steam ceviri yapan ekiplere göndersem bg2 ee için Türkçe bir calısma hazırlayabilirlermi yoksa bu cok kücük bir bütcemi?:S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GenghisKhan87 -- 17 Ekim 2016; 20:49:03 >
  • GenghisKhan87 kullanıcısına yanıt
    Ciddi değilsen deme?

Ciddiysen git ingilizce öğren.
  • ingilizce hiç bilmiyor deilim ama nası diyim konusmaya baslarken hani tasvirler olur ya.Konusmacının Kisiliginin ruh halini bir anda 3boyutlu gözünün önüne getirir.Bir anda konusmanın akısına kapılır gidersin . Misal
    -Soğuktan Kaskatı olmuş omuzlarının üstünden basını egerek, gözlerini sana diker öksürüklü bogazıyla birseyler mırıldanmaya çabalar." Sonrasında konusma baslar" iste bu tasvirleri anlamakta zorlanıyorm :/
    Yada tasvirler cok üst düzey ingilizce istediği için tasviri atlayıp direk konusmaya odaklanıyorum. Ama asıl Duyguyu vurucu hamleyi yapan karakterin özelligini yansıtan o tasvir:S Öteki türlüsü bir sekilde anlıyorsun ama Ruhsuz robot gibi oku gec durumu oluyor. Bu yüzden Türkce olabilmesi için maddi manevi elmden ne geliyorsa yapmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GenghisKhan87 -- 17 Ekim 2016; 23:32:01 >
  • GenghisKhan87 kullanıcısına yanıt
    Edebi ağır epik yönünü anlayamıyorsunuz yani. Anlamak istemenizde haklısınız hocam kesinlikle. Kendinizi geliştirip de öğrenebilirsiniz ama ana diliniz kadar olmaz tabi o ayrı. Çeviri yapan grup illa çıkar ama pek sevilen oyun türü değil. Aksiyon tarzı veya ağırlıklı olsa idi şuana yapılmıştı. Ama RPG işte türü seven çok yok ondan kaybediyor.
  • Bu oyunun türkçe yamasını beklemeyin bence olmaması büyük ayıp tabi ama oyuncu kitlesi yok hele ki şu zamanda kolay kolay kimse oynayamaz oyunu türkçe olsa bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nepennthe

Bu oyunun türkçe yamasını beklemeyin bence olmaması büyük ayıp tabi ama oyuncu kitlesi yok hele ki şu zamanda kolay kolay kimse oynayamaz oyunu türkçe olsa bile

her zaman bir ümit vardır :)

ayrıca evil bu BG1 ve BG2 de oynayacaksın ki zorluğu göreceksin İWD1-2 de kolay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

quote:

Bu oyunun türkçe yamasını beklemeyin bence olmaması büyük ayıp tabi ama oyuncu kitlesi yok hele ki şu zamanda kolay kolay kimse oynayamaz oyunu türkçe olsa bile

ayrıca evil bu BG1 ve BG2 de oynayacaksın ki zorluğu göreceksin İWD1-2 de kolay.

Bg2'de hakkıyla evil oynayamazsan oyun diablo2'ye dönüyor. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TomAmca

quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

quote:

Bg2'de hakkıyla evil oynayamazsan oyun diablo2'ye dönüyor. :)

Kesinlikle.

ooo TomAmca :) hocam hoşgeldin.

• VII_outLaw kullanıcısına yanıt
    Hoşbulduk kardeşim, keyifler iyidir umarım. :)
  • Beyler birinci oyunu yalayıp yutmuş bir abimiz/kardeşimiz var mıdır? Basit bir class istiyorum fazla zorlanmayacağım bir class savaşçı gibi. Buraya yazmamın sebebi aynı classı kara cumada indirime girerse ikinci oyunda da oynamak istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.