Şimdi Ara

Baldur's Gate II: Enhanced Edition (2013) [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
1
Favori
20.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

quote:

Orijinalden alıntı: Unshaken Darkness

quote:

Şuan da Steam'de (Yaz Kampanyası ) oylama var kazanırsa %75 indirim gelecek 6.25 dolar olacak ikinci oyun.

Hocam türkçe yama noldu bir bilginiz var mı takip edemiyorum uzun zamandır? :)

İndirime girerse alacağım ben büyük ihtimal.

İngilizce haricinde daha başka eklenen bir dil yok BG 2 için.

Türkçe'ye çeviriliyor mu orası da ayrı bir muamma. Ama sürpriz bekliyorum. Diğer dillerde eklenecek belki o zaman bir açıklama gelebilir.

Umarım Türkçe dilde gelir.Şaka bir yana indirime giremedi alamadım.Umarım indirime sokarlar. =)

• quote:

Şuan da Steam'de (Yaz Kampanyası ) oylama var kazanırsa %75 indirim gelecek 6.25 dolar olacak ikinci oyun.

Oy vermek için girdim baktım ama bitmiş, neyse bir dahaki sefere
  • öyle alamadık halen;

Buna girdik :)

InSomnia: Dizelpunk RPG, az yakar. [Kickstarter] TÜRKÇE Çıkacak!

Yeni bir gün, yeni bir kickstarter RPGsi ile karşınızdayım arkadaşlar. Oyunumuz İnsomnia (uykusuzluk). Kıyamet sonrası distopik bir dünyada geçen dizelpunk temalı, taktiksel bir rol yapma oyun. 6 kişilik bir ekibin 3 yıldır üzerinde çalıştıkları bir oyun ve büyük bir kısmı tamamlanmış. Pürüzleri gidermek ve oyunu çıkarabilmek için son düzlükte KS kampanyasına ihtiyaç duymuşlar. Yakın zamanda oyun içi bir demoda yayınlayacaklarmış denemek isteyenler için.

https://www.kickstarter.com/projects/1892480689/insomnia-an-rpg-set-in-a-brutal-dieselpunk-univers

Baldur's Gate II: Enhanced Edition (2013) [ANA KONU] Baldur's Gate II: Enhanced Edition (2013) [ANA KONU]
    Baldur's Gate II: Enhanced Edition (2013) [ANA KONU] Baldur's Gate II: Enhanced Edition (2013) [ANA KONU]

Özetlemek gerekirse;

-Eski usul Fallout ilhamlı bir RPG.
    -Seviye atlamak veya sınıf seçmek yok bu sayede esnek ve detaylı bir karakter geliştirmesi aşaması sağlanmış.
    -Gerçek zamanlı dinamik dövüş sistemine sahip olacak, biraz ağırlık ile taktiksel bir havada katmışlar. Diablo gibin değil daha çok Sui Generis tarzında diyebiliriz düşünce olarak.
    -Rastegele olaylara da ağırlık vermişler, ana görev ve yan görevler olacak ama ilerlerken rastgele olaylar ile de karşılacağız.
    -Divinity: Original Sin tarzında 2 kişi oynanabilecekmiş ve bu yapıya göre eklenmiş özel içerik olacakmış.
    -Karanlık ve ağır müziklere ağırlık verilecekmiş, Mark Morgan vari.
    -Açlığa, hastalıklara ve kötü hava koşullarına karşı mücadele vereceğiz.

Noma adlı bir uygarlığın çöküşünden kaçanların olduğu bir devasa uzay gemisinde geçiyor oyun. Kendine yeni bir gezegen arayan bu insanlar 400 yıldır uzay boşluğunda dolanıyorlar, insanlığı tekrar hayata döndürme umuduyla. Bizde geminin bir sakini olarak ya Noma uygarlığının izini takip edeceğiz ya da karşı gruplara katıllıp ayaklanacağız.
    Hikayeyi körüne körüne izlediğimiz bir oyun olmayacak, Falloutlar gibi serbestçe gezebileceğiz bütün oyun boyunca. Karakterimiz güçlendikçe ve olayları kendince çözdükçe yeni yetenekler kazanacak. (perkler) Yolumuzda yaptığımız seçimlerin çok büyük etkileri olacak ve bunların bazılarını oyunun sonuna kadar göremeyeceğiz.
    Oyun çıktıktan sonra da destek vermeye ve oyunu geliştirmeye devam edeceklermiş. 2-3 ayda bir yeni hikayelerle çıkacağız karşınıza diyorlar.
    Grafikleri çok iyi geldi gözüme ve bu tarz olayları gördükçe WL2 nin grafikleri de böyle olmalıydı diyorum. Sadece grafik tarzı bile beni bağlamaya yetti.

• Steam'de indirime girdi : 6.24 USD

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drowen

Steam'de indirime girdi : 6.24 USD

Sonunda :) hemen alalım. ShadowRun:Dragonfall'da girmiş indirime.
  • Dün, 1 ve 2 yi aldım. Zamansızlıktan hiç bir şey yapamaz hale geldim oynamak için ne kadar ve ne zaman vaktim olur bilmiyorum ama 90ların sonunda günler gecelerce oynamışlığım var en azından lisanslı ürün alıp haklarını ödemiş oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parodist

Dün, 1 ve 2 yi aldım. Zamansızlıktan hiç bir şey yapamaz hale geldim oynamak için ne kadar ve ne zaman vaktim olur bilmiyorum ama 90ların sonunda günler gecelerce oynamışlığım var en azından lisanslı ürün alıp haklarını ödemiş oldum.

Umarım onlar da senin hakkını ödeyebilirler, senin ve senin gibi senelerdir bu oyunu oynayan kişiler sayesinde bu oyunu yeniden çıkarabildiler.

Dipnot: Katmayayım dedim ama ben de hala oynuyorum :D )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TomAmca -- 30 Haziran 2014; 19:01:21 >
  • TomAmca kullanıcısına yanıt
    Yoktun hocam uzun zamandır buralarda :) Yeşil sahalarda seni aradık hep.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Yoktun hocam uzun zamandır buralarda :) Yeşil sahalarda seni aradık hep.

Ara ara uğruyordum ama okumak için, yazılanlara ekleyecek herhangi bir dökümanım yoktu :)
  • TomAmca kullanıcısına yanıt
    BG3 ü yapsınlar hakkımı helal ederim :)
  • Bugün itibariyle hd4650 ekran kartlı windows vistalı sistemime bg2ee yi kurmuş bulunmaktayım fakat siyah ekran sorunuyla karşı karşıya kaldım. Yazılar tamam, sesler tamam, yan kursörler tamam ama görüntü siyah hiçbir şey görünmüyor. Sildim kurdum, yönetici olarak çalıştırayım dedim, uı ayarlarını falan yapma dedim, ne dediysem olmadı arkadaş. baldur.ini dosyasındaki window u 1 den 0 a getirdim, ııhh. beceremediğim iki şey oldu internette okuyupta. biri FRAPS'ı kapatıyorum demiş, baktım fraps nedir diye ama nereden nasıl kapatılır bilemedim. ikincisi de, 3d accelaration u kapattım demiş, muhtemel ekran kartı gibi ama yine ayarlarına girdim çıkamadım. varsa üstadlardan bir yardım eli uzatacak ramazan ramazan sevabın bonusunu alır umarım. inş ramazan geçmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nephelin

Bugün itibariyle hd4650 ekran kartlı windows vistalı sistemime bg2ee yi kurmuş bulunmaktayım fakat siyah ekran sorunuyla karşı karşıya kaldım. Yazılar tamam, sesler tamam, yan kursörler tamam ama görüntü siyah hiçbir şey görünmüyor. Sildim kurdum, yönetici olarak çalıştırayım dedim, uı ayarlarını falan yapma dedim, ne dediysem olmadı arkadaş. baldur.ini dosyasındaki window u 1 den 0 a getirdim, ııhh. beceremediğim iki şey oldu internette okuyupta. biri FRAPS'ı kapatıyorum demiş, baktım fraps nedir diye ama nereden nasıl kapatılır bilemedim. ikincisi de, 3d accelaration u kapattım demiş, muhtemel ekran kartı gibi ama yine ayarlarına girdim çıkamadım. varsa üstadlardan bir yardım eli uzatacak ramazan ramazan sevabın bonusunu alır umarım. inş ramazan geçmez.

Fraps dediği bir program, video çekimi filan tarzında basitçe. 3d acceleration için, oyunun configure seçeneğine tıklayacan.
    configure ---->graphics, bu sekmede 3d seçili olmayacak. Dene, umarım faydalı olur.

• Tom Amca öncelikle yardımın için teşekkür ederim. Bu BGII Enhanced Edition Black Screen sorununu an itibariyle ATI'nin sitesinden Control Catalyst 2013 yayımlı son sürümünü indirip kurarak çözmüş bulunmaktayım. Bir önceki sürüm olan 2008 sürümünün hangi ayarlarını değiştirdi veyahut ne yenilik getirdi bilmiyorum fakat kurar kurmaz çözüldü.Bu da nasıl çözüldüğüne tam olarak vakıf olamadığım bir sorun olarak kalsın.

http://support.amd.com/en-us/download/desktop/legacy?product=legacy2&os=Windows%20Vista%20-%2032

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nephelin -- 8 Temmuz 2014; 2:43:33 >

• çözmene sevindim başıma gelmedi. Oyunu nereden aldın?
  • Baldur’s Gate 2 Türkçe oluyor!

http://Baldur’s Gate 2 Türkçe oluyor!

http://www.log.com.tr/baldurs-gate-2-turkce-oluyor/

Sonunda güzel haber geldi:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 8 Ağustos 2014; 4:20:07 >
  • Sonunda ya oyun tarihine adı altın harflerle yazdırmış oyunun Türkçe olması harika olacaktır.
  • quote:

Baldur’s Gate 2 Türkçe oluyor!

http://Baldur’s Gate 2 Türkçe oluyor!

http://www.log.com.tr/baldurs-gate-2-turkce-oluyor/

Sonunda güzel haber geldi:)

Kış indirimlerinde almak farz oldu.

• selamun aleyküm arkadaşlar, bu forumda birden fazla ingilizcesi çok iyi olan oyuncu gurubu insan var. Bende The elderscrolls skyrim oyunun dlc 'si dragonborn dlc sini türkçeye çevirmeye karar verdim. Bana katılmak ve destek ve fikir vermek isteyen olursa
    lütfen bu sayfayı ziyaret etsin.
    http://forum.donanimhaber.com/m_96360473/f_//tm.htm#96470077
  • güzel haber.
  • Bu oyunun hangi versiyonu türkçe olarak çıktı.

Baldurs Gate 2 EE mi ?

Ona göre satın alacağım.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.