Şimdi Ara

Baldur's Gate II: Enhanced Edition (2013) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
1
Favori
20.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Breath Of fire

quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer Roses

quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Bu oyunun orjinal kutulu versiyonu var bende, bunu hd'ye çevirmek i,in bir yama var mı yoksa yeniden mi almak zorundayım.

HD versiyonu ayrı bir oyun..o yüzden satın almalısın

İndirime girmedi :) üstüne dolar 50 kuruş zamlandı :)

Ayrıca nerde kaldı bu Türkçe yama.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: Breath Of fire

quote:

Orijinalden alynty: Lucifer Roses

quote:

Orijinalden alynty: dark dragon

Bu oyunun orjinal kutulu versiyonu var bende, bunu hd'ye çevirmek i,in bir yama var my yoksa yeniden mi almak zorundayym.

HD versiyonu ayry bir oyun..o yüzden satyn almalysyn

Yndirime girmedi :) üstüne dolar 50 kuru? zamlandy :)

Ayryca nerde kaldy bu Türkçe yama.

• Selam arkadaşlar oyunu aldım Openal32 ve birkaç dll sorunlarından sonra actım fakat oyun 30 Fpsde calısıyor bunu 60 FPS yapabilmenin bir yolu varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aterici

Selam arkadaşlar oyunu aldım Openal32 ve birkaç dll sorunlarından sonra actım fakat oyun 30 Fpsde calısıyor bunu 60 FPS yapabilmenin bir yolu varmı?

Remake oyun olduğu için fps sabit...
  • quote:

Selam arkadaşlar oyunu aldım Openal32 ve birkaç dll sorunlarından sonra actım fakat oyun 30 Fpsde calısıyor bunu 60 FPS yapabilmenin bir yolu varmı?

Fps sabit dimi sizde de?
  • Aynen FPS sabit ama Hani pek farkedilmiyor 30 fpsde olduğu gunumuz oyunları olsa 30 fpsde slayt gösterisi seklınde oynardık 2D çizim grafikli olmasından dolayı pekde anlasılmıyor lakin sormak istedıgım bir sey daha var.Sımdı Fareyle saga sola dogru gorusumuzu acarken ve mapte ilerlerken yavas oldugnu farkettim bunu hızlandırmanın yolu varmı fare hızı deil mapin yukarı aşagı kayma hızından bahsediyom xD
    Birde acaba Türkçe olarak karakter rehberi misal hangi statlarla hangi scrolllarla başlamalıyız gibi bir rehber varmı.Yoksa googlda aratıp ingilizce forumlarımı gezmeliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheHiddenCarry -- 20 Mart 2014; 14:03:02 >
  • quote:

Aynen FPS sabit ama Hani pek farkedilmiyor 30 fpsde olduğu gunumuz oyunları olsa 30 fpsde slayt gösterisi seklınde oynardık 2D çizim grafikli olmasından dolayı pekde anlasılmıyor lakin sormak istedıgım bir sey daha var.Sımdı Fareyle saga sola dogru gorusumuzu acarken ve mapte ilerlerken yavas oldugnu farkettim bunu hızlandırmanın yolu varmı fare hızı deil mapin yukarı aşagı kayma hızından bahsediyom xD
    Birde acaba Türkçe olarak karakter rehberi misal hangi statlarla hangi scrolllarla başlamalıyız gibi bir rehber varmı.Yoksa googlda aratıp ingilizce forumlarımı gezmeliyim?

Kaynak çok sitelerden bakabilirsin takıldığın merak ettiklerini buradan sorabilirsin oyunu hatim etmiş çok arkadaş var.

İlk oyunda da ben yardımcı olabilirim.
  • Türkçe yama yok di mi hala?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sitelerinde yeni bir geri sayım var, Icewind Dale EE gelir büyük olasılıkla.

http://www.baldursgate.com/
  • BG2 'ye devam ederlen heralde desteğe daha ek içerik yayınlamadılar çıktıktan sonra deme, BG 1 'de ekstra şeyler vardı çıktıktan sonra companionlar falan
  • utku191 U kullanıcısına yanıt
    O tarz şeyler için geri sayım koyacaklarını sanmıyorum.
    Belkide BG3 tür
  • İşteyken bakamadım ama Android Platformuna getirmişler galiba?

Tamam herşeye portluyolar da biraz içerik eklesinler. son zamanlarda iyice furya oldu ek katkı katmadan sadce yeni sistemlerde düzgün çalışacak şekilde çıkartmak eski oyunları da ha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utku191 -- 18 Nisan 2014; 10:52:54 >
  • utku191 U kullanıcısına yanıt
    Öyle görünüyor, geri sayımda onun içinmiş görünen o ki. Saçma bunun için geri sayım eklemeleri bence... Zaten çok daha önceden söylemişlerdi mobile getireceklerini oyunları.
    Ayrıca katılıyorum bir şey eklemeden piyasa sürülmesine, zaten yeni sistemlerde çoğu düzgün çalışıyordu bu oyunların, gerek gog versiyonları, gerek TuTu moduyla biraz oynayarak üzerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Sitelerinde yeni bir geri sayım var, Icewind Dale EE gelir büyük olasılıkla.

http://www.baldursgate.com/

Tam da şu sıralar İcewind Dale oynuyorken; nasıl sevindim nasıl sevindim anlatamam.

Geri sayımı kaçırdım ve hüsran
  • TR yama çıkmayacak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

TR yama çıkmayacak gibi

galiba
  • Merhaba,

Steamda şu an %50 yaz inidirmi ile 30 hazirana kadar aşağıdaki fiyatlarla satışta

BG EE - 9,99 USD
    BG2 EE - 12,49 USD

Fiyatlar uygunmu sizce? daha uygun fiyata satıldığı oldumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: parodist

Merhaba,

Steamda şu an %50 yaz inidirmi ile 30 hazirana kadar aşağıdaki fiyatlarla satışta

BG EE - 9,99 USD
    BG2 EE - 12,49 USD

Fiyatlar uygunmu sizce? daha uygun fiyata satıldığı oldumu?

BG 1 5 dolar olur da ikinci oyun için bişey diyemem .
  • Şuan da Steam'de (Yaz Kampanyası ) oylama var kazanırsa %75 indirim gelecek 6.25 dolar olacak ikinci oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 22 Haziran 2014; 13:27:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

Şuan da Steam'de (Yaz Kampanyası ) oylama var kazanırsa %75 indirim gelecek 6.25 dolar olacak ikinci oyun.

Hocam türkçe yama noldu bir bilginiz var mı takip edemiyorum uzun zamandır? :)

İndirime girerse alacağım ben büyük ihtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unshaken Darkness

quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

Şuan da Steam'de (Yaz Kampanyası ) oylama var kazanırsa %75 indirim gelecek 6.25 dolar olacak ikinci oyun.

Hocam türkçe yama noldu bir bilginiz var mı takip edemiyorum uzun zamandır? :)

İndirime girerse alacağım ben büyük ihtimal.

İngilizce haricinde daha başka eklenen bir dil yok BG 2 için.

Türkçe'ye çeviriliyor mu orası da ayrı bir muamma. Ama sürpriz bekliyorum. Diğer dillerde eklenecek belki o zaman bir açıklama gelebilir.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.