Şimdi Ara

Baldur's Gate II: Enhanced Edition (2013) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
1
Favori
20.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • watcher's keep level 2.. cidden ilginç bir yer güzel düşünülmüş herhalde sonunda avatar ile kapışacam 4 element derken
  • Beter o bölümün sonundaki eleman ...
  • Aman dostum tüm party min 20 Level olsun imprisoned one için ki o bile zorlayıcı olacaktır ben orayı hep throne of bhaala bırakırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windrider W kullanıcısına yanıt
    gitmiyorum zaten level 3 te bıraktım 2. level bossu o kadar zorlamadı flail of ages ile şimdi spellhold'dayım yoshimo reis gitti celestial fury elinde 130 backstab bile vurmuştu.. elimde imoen kezbanı kaldı arkadaş 7 level thief 11 level mage ne yapayım bununla yoshimo 16 lvl dı ne güzel.. Anca eline staff of magi alarak invisible olabiliyorum etrafı gözetleyebiliyorum.. Amn'a geri dönme imkanım varmı jan jenseni mi alsam acaba..
  • İndirime girmedi oyun ya ...
  • balık adam şehirinden ve underdark'ın karanlığından sonunda çıktım arkadaş içim karardı yeminle çıkmadan drow tadına da baktım . zamanlı görevler cidden adamı çileden çıkarır iyiki şehre girmeden diğer 3 bölgeyi temizlemiştim buradan çok sağlam item elde ediliyor sıradan drow zırhı bile yeterli ancak yeryüzüne çıkınca cıbıldak kaldık haliyle .

yoshimonun kalbini kediyemi versem temple'mi derken temple'a verdim ..
  • ve Jon reyiz kılıcımın tadına baktı sonunda .. iblisleri iyi yordu beni ama slayer olması kurtaramadı onu ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer Roses

ve Jon reyiz kılıcımın tadına baktı sonunda .. iblisleri iyi yordu beni ama slayer olması kurtaramadı onu ..

İkinci oyunu oynarken senden yardım alacağız artık :)

Seçimlerin etkileşimi daha fazladır diyorum.
  • En güzel kısımları bitmiş oyunun ne yazık ki :/ ToB da güzeldir ama biraz çizgisel ilerler ve pek öyle dolaşıp görev yapılacak şehir yoktur. Ama oyunun sonunu güzel bağlıyorlar ve Bhall olayını güzel anlatıyorlar.
    Avatar üçlemesi okuyanlar için güzel süprizler var sonlara doğru.
  • ilk oyunun sonunu da bir anime vardı ona benzetiyordum

ikinci oyunda olduğu gibi.
  • Breath Of fire kullanıcısına yanıt
    19 Aralık'ta girebilir.
  • Merhaba bu oyunun Türkçe olduğunu zannediyordum ama dil ayarı değiştirebileceğim kısmı bulamadım. Türkçe dil paketi oyunla birlikte mi geliyor yoksa sonradan mı yüklüyoruz? dil yaması olarak güncellemesi mi var?
  • İkinci oyuna ait daha Türkçe alt yazı seçeneği yok, birinci oyuna ait var Steamden yada Beamdog.com dan alırsanız otomatik geliyor.
  • ek pakette terör estiriyorum..tabi lafın gelişi yoksa iyi bir karakterim

son 2 kardeş kaldı onlara da çökerdim ama watcher's keep'i bitireyim dedim..ve sonuç demogorgon sizlere ömür

karakterimin son hali..şimdilik :)

Baldur's Gate II: Enhanced Edition (2013) [ANA KONU]

• Ses geliyordur vurduğu yerden :) Aslında oyunda çok iyi bir cep herkülü olduğu için (Korgan) hiç sade fighter açmadıydım. O keratayı da severim, "A skullbreaker!" diye bağırır kritik hasarlarda :)

Demo gorgonu da indirdiysen fazla biri duramaz artık önünde, 2 tane ejderha var biraz can sıkan bir de son boss dayanıklıdır ama senin partinin karşısında işi zor. Grubu hatunlarla donatmış olman gözümden kaçmadı değil, üstelik boyuna uygun Mazzy i de almışsın arada

Bu arada vakit bulursam "evil" bir oyuna başlamak istiyorum ben, fighter/cleric dwarf save i duruyor ilk oyundan. Dorn ve Korgan nasıl anlaşacak merak ediyorum, ayrıca yeni thiefimizi de yoklayım bir. Edwin ile Viconia zaten demirbaş :)
  • Ben de tüm seriyi bir daha gitçem hafif editleyerek dwarf ranger/cleric açtım :) . niye legit fighter/cleric varken ranger cleric tutturdum derseniz ranger/cleric de ilerlerken druid büyüleri de açılıyor ek olarak ;

1st Level: Entangle
    2nd Level: Charm Person or Mammal, Goodberry
    3rd Level: Call Lightning, Hold Animal, Summon Insects
    4th Level: Call Woodland Beings
    5th Level: Insect Plague, Ironskins, Pixie Dust
    6th Level: Conjure Fire Elemental, Dolorous Decay, Fire Seeds
    7th Level: Conjure Earth Elemental, Creeping Doom, Nature's Beauty
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    korgan sağlam ama evil karakter bir daha ki ne ben de evil gidecem o zaman tank o olacak

grup evet hatunlarla dolu ama hiç biri pas vermiyor mazzy de dahil dwarf olduğum için galiba keldorn evli adam bu işlerde gözü olmaz hepsi bana kalır dedim dialogların çoğu keldorn ile yapılıyor
  • Dwarf, gnome ve halfinglere yüz veren yok ne yazık ki :/ Half orc olunca Jaheria gene yaklaşıyordu. Konu hakkında diğer yorumlarım banlanmama sebep olabilir :)
  • bu diyaloglar birinci oyunda yok mu?

Xzar ve Montaron kendi aralarında arasıra deli bir büyücü var onun hakkında konuşuyorlar başka bir şey yok.

Çok az oluyor atışma ne bileyim :) ama Xzar deli bildiğin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 18 Aralık 2013; 16:19:19 >
  • VII_outLaw kullanıcısına yanıt
    2. oyunda karakterler arası diyaloglar çok daha fazla 1. oyuna göre. Özellikle gruba Jan Janseni alırsanız paragraflar halinde ilginç diyaloglar var.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.