Şimdi Ara

Baka'ya kalmış ( asker kaçağı) biri gelebilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1-2 ay bakaya kalınca polis eve falan gelip, götürme olayı oluyor mu acaba? Bu ösym sınavından ötürü, mecburi olarak bakaya kalıcam çünkü. Bilen biri aydınlatırsa çok mutlu olurum

• Çevirme, kimlik kontrolünde alma ihtimali var. Askerlik şubesine git. Durumu anlat yardımcı olurlar. İhmal edersen, askerlik şubesi hiçbir şekilde yardımcı olmaz. Direk sağlık ocağına sevk eder. İşlemleri başlatır. Şimdiden git durumu askerlik şubesine anlat, sonra pişman olursun.

Eğer şimdi gidip belirtmezsen, kaçak durumuna düşünce evine polis gelmez. Askerlik şubesinden telefon gelir, çağırırlar. Onlar çağırırsa, şimdi gidip durumu anlatma gibi bir fırsat sunmayabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enigmatical -- 5 Ağustos 2022; 10:47:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evden alma gibi bir durum söz konusu degil gbt bakarken çıkar uyarılırsın bakan polis tarafından.

sanırım bir zaman yada uyarılma gibi bir sayısı var.

Ceza yiyorsun sadece bakayadan sorun olmuyor fakat süreyi cok uzatmamanı tavsiye ederim illa tutup götürmeleri gerekmesin  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlattım zaten, onlar da bliyorlar sınavın ertelenmesinin bizim suçumuz olmadığını, mlsf bir şey yapamıyoruz demişlerdi :D

@Mystical23 max 1 ay falan olur zaten, kasımın başında olsa sınav 1 ay bakaya kalmış oluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fallen Angel by A.C -- 5 Ağustos 2022; 12:0:47 >
  • Polis gelip götürmez ama sınava girip kazansan bile kayıtta asker olmadığına dair evrak istiyorlar. Askerlik şubesine gidince de kaçak görünüyorsun diye evrak vermiyorlar celp kağıdını veriyorlar direkt eline.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eskiden eve geliyorlardı ama şimdi artık öyle bişi yok çevirmede yakalanırsan para cezası keserler ve en yakın askerlik şubesine götürürler polis e derdini anlatırsan ilk seferde görmezden gelebilir bilemiyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.