Şimdi Ara

Bahçelinin Instagram Hesabında Duran Fotoğraf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bahçelinin Instagram Hesabında Duran Fotoğraf

Bunu paylasan (fotograf hala duruyor) adam şuan saray yalakalığı yapıyor. RTE ve Bahceliden baska kimse neden EVET dediğini bilmiyor. Allah bu adami ıslah etsin, hele baskanliga karşı oldugu videolari izledim Bahçeli yerine ben utandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 19 Şubat 2017; 14:56:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İki zıt şey doğru ya da yanlış olamayacağına göre. Bahçelide sıkıntı mevcut.

• Koltuk sevdası.
  • Allah kimseyi insanlar karşısında bu derece küçük düşürmesin
  • Koltuk sevdasindan öte adam bir güce hizmet ediyor. Yeni Türkiye denen ucube ve bölünmenin öncüsü sistemi getirmekte kararlı. Olacaklar az çok belli ve bu adamın rolü bunda çok büyük

• Tarih seni de yazacak Bahceli.

• Erdoğan'ı idol aldığı için olabilir mi acaba? Hayır kampanyası yürüten il ve ilçe başkanlıklarını feshet, milletvekillerini disipline yolla partiden ihraç et, kurultay isteyen vekilleri Fetocu ayağına partiyle ilişiğini kes. Yani kanun, nizam, yasa masa tanımayan adamların yapacağı şey bunlar. Bir insan bu kadar kendi ayağına sıkamaz yani.
  • Bence bu adam içerde.
  • yedek lastik

• Siz bahçeli instagram twitter kullaniyor saniyorsunuz galiba

Bahcelinin sosyalmedya hesaplariyla ilgilenen eleman kaldırmayı unutmuş derhal maaşından kessinler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.